Pda'nızı iPhone'a Çevirin

Sponsorlu Bağlantılar

toprak123456789

Üye
virüs buldu benim program bunda bence indirmeyin

ozguroz007

Üye
dokunmatik telefon alman lazım

isocanim

Üye
casper m600 de denenmiştir kesin sonuç

arkadaşlar yanlış duymadınız. pdanız iphone arayüzü ile kullanabilirsiniz. normalde bunun için 50 tane program kurmanız gerekli fakat size kısa yolunu anlatıyorum. indirdiğiniz klasördeki res launcher& unlocker ve source dosyasını pda da hafıza kartına bi dosya açıp kopyalayın . dial pad ipod ve icontacts programlarını telefon hafızasına kurun. aşşağıdaki ekte verdiğim slide to unlock programını da telefon hafızasına kurun. enson olarak ekte bulunan config.ini dosyasını hafıza kartında bulunan res launcher dosyasına kopyalayın. deiştirilsin mi diye soracak bu işlem sırasında. evet diyeceksiniz.

arkadaşlar belki iraz karışık gelebilir ama. normalde sadece res launcher ve unlocker ı hafıza kartına kopyalasanızda olur. ama saati göstermiyor o zaman . ben 3-5 program daha ekleyerek arayüzünü tamamen iphone a çevirmeye çalıştım. ve tüm özelliklerini kullanabiliorum nerdeyse. işte size youtubea koyduğum iphone arayüzü videom

:oke::oke::oke::oke::oke::oke:

not:alıntıdır
tesekkurler

ÖMER VE KARAYEL

ÖMER VE KARAYEL

Üye
Gzel paylaşım.tşkler

senkoylu

Üye
eline sağlık

beytima

beytima

Üye
Kardeşim bunu htc tytn2 kurabilirmiyiz saygılar

Godfather

Godfather

Üye
müthişe benziyor :)

ÖMER VE KARAYEL

ÖMER VE KARAYEL

Üye
tşkler

cabbardelibalta

Üye
Merhaba, çok teşekkürler emeğinize sağlık. ancak nedense storage card'a kopyalama yapamıyorum. yardım ederseniz çok sevinirim.

zambo975

Üye
sağol

themconcon

Üye
Samsung Star Kullanıyorum. Olur mu Acabe ?

aptalız

Üye
ben samsung star s5233 kullanıyorum ama yapamadım telefonumun modelinden kaynaklı mı?

omaydu

Üye
resimli anlatım daha iyi olurdu emeğine sağlık kardeş

anubis_99

Üye
eywallah

6gen6

Üye
virüs varrrrr çok virüs var indirmeyin bu dosyalarıı

adem baba

Üye
ek dosyasi nerde

ice_manadana

Üye
yaa dostum emegine saglik. hepsi oldu ama son config ini dosyasini nereden alip nereye kopyaliyacam anlamadim yardimci olursan cok sevinirim

turuncu_nehir

Üye
denemeye beson dakıka kaldı umarım hos bır hawa werır telefonuma yorumu deneyınce eklerım :)

komutan2735

Üye
casper m600 de denenmiştir kesin sonuç

arkadaşlar yanlış duymadınız. pdanız iphone arayüzü ile kullanabilirsiniz. normalde bunun için 50 tane program kurmanız gerekli fakat size kısa yolunu anlatıyorum. indirdiğiniz klasördeki res launcher& unlocker ve source dosyasını pda da hafıza kartına bi dosya açıp kopyalayın . dial pad ipod ve icontacts programlarını telefon hafızasına kurun. aşşağıdaki ekte verdiğim slide to unlock programını da telefon hafızasına kurun. enson olarak ekte bulunan config.ini dosyasını hafıza kartında bulunan res launcher dosyasına kopyalayın. deiştirilsin mi diye soracak bu işlem sırasında. evet diyeceksiniz.

arkadaşlar belki iraz karışık gelebilir ama. normalde sadece res launcher ve unlocker ı hafıza kartına kopyalasanızda olur. ama saati göstermiyor o zaman . ben 3-5 program daha ekleyerek arayüzünü tamamen iphone a çevirmeye çalıştım. ve tüm özelliklerini kullanabiliorum nerdeyse. işte size youtubea koyduğum iphone arayüzü videom

:oke::oke::oke::oke::oke::oke:

not:alıntıdır
paylaşım için teşekkür fakan ekran uyum sağlamadı donuyor ve saat i de göstermiyor

korayz24

korayz24

Üye
Arkdaslar ben kuramyıorum

Üst Alt