PC'ler Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde pc'ler sohbet konusu olarak ilerleyecekti. Öneriniz varsa ve konu sahibi arkadaşımızda uygun bulursa değiştirebiliriz.
aynn normalde de öyle düşünmüştü de bn öyle olursa telden atılan mesajlar silinecek mi dedim vazgeçti olacak mı böyle birşey

Ben orada arkadaşa cevap verdim.

0MG90

Üye
Ben de soru sordum.
Evet silinmesine takıldım, neden tersleniyorum anlamadımBende bir mod'a söyleyeyim o zaman muhabbet konusu açayım ama kimse ismini söylemesin ismini söyleyenlerin mesajını silsinler böyle saçmalık mı olur

Evet silinmesine takıldım, neden tersleniyorum anlamadımBende bir mod'a söyleyeyim o zaman muhabbet konusu açayım ama kimse ismini söylemesin ismini söyleyenlerin mesajını silsinler böyle saçmalık mı olur
Bu yasağın amacı tartışma çıkmasını engellemek sanırım.

SHS

Üye
Benim pc eski size iyi sohbetler

Terslemiyorum. Sadece buna neden takıldığını merak ettim. O mesajların kimseye bir faydası yok. Ayrıca konu zaten gereksizlerde, bunun ne bir mod ne de bir admin ile alakası var. Söyleyim madem, o mesajlar konuyu özüne döndürebilmek için silindi.

Tepkiler: Oğuzhan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...