pc bass sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

dogan_tire

Üye
creavtive 2+1 m2600 tek

Delyyyy

Delyyyy

Üye
ya... ben bu creativi gordum.... subbuffer ın buyuk olmasının nedeni anfisinin icine gomulu olması... yurt dısı imkanı olan varsa samsung max a66 yı ısrarla tavsiye ediyorum... ozellikle bugun bu creative i gordukten sonra...hem yurt dısında daha ucuz

haydar_007

Üye
o nası bass ole... bende de SAMSUNG MAX-A66 var 680 watt ... 2+1 birde onun ozelliklerine bakın derim.. bence guzel bas vuruyo ses temiz... insanın ici kıpırdıyor... ayrıca ufak tefek extraları da var... uzaktan kumanda da var ama resimde yok...

--------------- Ekleme ---------------

bu arada sadece bulgar sitelerinde cıkıyor bu model... merak edenler su linke baksın

samsung tr de arattim bulamadı modeli...

yaw hrşey çok kralda sence hangisi çok dayanır hangisi daha dinamik ses kalitesi adam istanbulda özel bi salon yaptı oaya z5500 koydu herkes bayılıyor ama bunu da denemek isterim kaç para bu ama z5500 tek geçerim

Delyyyy

Delyyyy

Üye
sadece bulgaristanda vebrezilya sitesinde bulabildim urunu internetten linkine de bakabilirsiniz samsung un... bulunması zor bi model ... fiyata gelince ben bulgaristandan aldım ve yaklasık 3 ay falan oldu bu euro dolar artmadan once 330TL(tabi bg de Leva gecerli ve hemen hemen TL ile aynı degerde) a aldım.... yani tr de...bende ilk bas inanamadım tr de bile daha dusugu daha pahalı hem de bayagı .. ve bu bide dunya markası... imkanı olan varsa hic dusunmesin alsın derim.. simdi diceksiniz oraya git gel cok pahalı... ben zaten orada uni okuyorum bana sadece almak dusuyo :D

link:

diger ses sistemine de kotu diyen yok zaten... ama ben gittim gordum ve verdigim modeli gececegini sanmıyorum...

serkan0038

Üye
wpw

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
arkadaşlar bendede 5+1 bi osawa war oda zor bulunyo ama alıp denemenizi tavsiye ederim;)

duygu_seli

Üye
benım terccihim hertz den yana ama logitect z5500 de baya bi güzel derin bi ses var akustuği güzel sağlam bass vuruo bide ekran güzel kontrol güzel yanı ama hertz i dinleyin derim :)

emre_kalay

emre_kalay

Üye
bunlar tırı vırı bende 2 tane jbl 1000w +pioner 2000w arabamda ise 38cm kicker var bas diye buna denir:pro:

Arkadaşlar çok ses çıkaran alet en kalitel demek değildir sesin derinliğini iletmesi ve melodileri doğala yakın çıkarması ewinize bass sistem istiyorsanız 40wattlık basslı sistemlerden birşey beklemeyin bass sistemi isterseniz ki öle bi deyim yok gb bass ağırlıklı denmek istenmi ew kullanıcıları için logitech z5500 sadece subwooferı 22 kg 188 watt çıkışına sahip bir sistem..

ben bunun subwooferını arabaya takmıştım tikiz aynaları yamuldu acayıp bir sub war

djserkan37

djserkan37

Üye
Ne Gerek Varki Okadar Hoparlöre Çevredekilerİ Razahtsız Etmeye

Speedy

Speedy

Üye
o nası bass ole... bende de SAMSUNG MAX-A66 var 680 watt ... 2+1 birde onun ozelliklerine bakın derim.. bence guzel bas vuruyo ses temiz... insanın ici kıpırdıyor... ayrıca ufak tefek extraları da var... uzaktan kumanda da var ama resimde yok...

bu arada sadece bulgar sitelerinde cıkıyor bu model... merak edenler su linke baksın

samsung tr de arattim bulamadı modeli...

Z5500 komşular ile papaz olmanızı sağlayan en aşırı ses sistemi bass açısından yeri göğü inletiyor üst kattan istek şarkılar geliyor daha neler neler.Şaka bir yana kullanıyorum diye söylemiyorum:P: sistemdeki decoder ile dts ve dolby filmlerinizi dijital bağlantı imkanı sayesinde çok güzel filmleri izleyebilir AFM sinemalarınızı evinize getirebilirsiniz aynı şeyler müzik içinde geçerli.

inf3rno18

inf3rno18

Üye
buna bide bakın arkadaşlar fiyat olarakta iyi sizce nasıl ?

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
arkadaşım dediğin sistem süper bişey,creative'in en güzel en iyi ses sistemi diyebilirim..alacak arkadaşlara tavsiye ederim..

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
buna bide bakın arkadaşlar fiyat olarakta iyi sizce nasıl ?
430 tl fiyatı var çok yüksek onun yerine yine senin dedigin cihazın gücünde 310watlık ev sinema sistemleri var ben öle yaptm.
300w bir LG sinema sistemi aldım bilgisayarıda bagladım harika oldu hem usb girişi sayesinde film ve mp3 de dinleyebiliyorum bence ev sinema sistemi alsam o fiyata daha ii gibime geliyor

emre_kalay

emre_kalay

Üye
yaw bunlar dandik yaw z5500 alcanda nolcak o kadar para dökcen oto sistem yap daha iyi

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
yaw bunlar dandik yaw z5500 alcanda nolcak o kadar para dökcen oto sistem yap daha iyi
çok haklısın arkadaşım..antareste z5500ün sıfırı 1000 tlye yakın,bide ayrıyetten kalitelisinden ses kartı fln filan dı 1,500 tlye gelio...o paraya süper sistem kurulur,güzel bi subwoofer almaya kalksanız 12''lik subwoofer 100 tl...yanına 6 tanede normal mid hoparlör alsan,2-3 çiftte tweeter alsan tmm işte..daha ucuza gelir...zahmetli ama güzel iş olur..:ehe

desperado_207

Üye
Harika bi sistem fakat el yakıyor.. Arkadaşlar microlab solo7 için ne düşünüyorsunuz bi bilgisi kulanıcısı olan varmı bana bilgi verebilirmi [email protected] a e-mail atabilirlermi..tşk ederim..

Bide arkadaşlar ben temiz bass dinlemek istiyorum şöyle 200-300 arasında bi ses sistemi temiz bass vuran bana önerebilecek arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa [email protected] a e-mail atarlarsa sevinirim ..,tşkler..

ataçınar

Üye
bende z2300 var polis kapıma uyarıya geldi :))

necatibaltacı

necatibaltacı

Üye
logitechin bu ses sistemiş süper bir yerde sordum 990 tl dedi:D

okangokce

Üye
walla birader benimkisi minton ama cok memnunum bass mükemmel cıkıor

Üst Alt