pc bass sistemi

Sponsorlu Bağlantılar

ejder53

ejder53

Üye
    Konu Sahibi
pc bass sistemi
yeni 2008 pc bass ses

• Beğen
Tepkiler: deli_oğlan

eren6523

eren6523

Üye
bu benim bi tanıdığımda var harbiden müthiş derecede bass veriyor.Birde dandik 5+1 lere ( benimkine :D ) ses açısından 1000 basar :)

süperismail

süperismail

Üye
bundan daha güzelleri de var en azından daha çok ses çıkaran

tommmmm

Üye
arkadaşlar bu açılmıyor

Speedy

Speedy

Üye
Arkadaşlar çok ses çıkaran alet en kalitel demek değildir sesin derinliğini iletmesi ve melodileri doğala yakın çıkarması ewinize bass sistem istiyorsanız 40wattlık basslı sistemlerden birşey beklemeyin bass sistemi isterseniz ki öle bi deyim yok gb bass ağırlıklı denmek istenmi ew kullanıcıları için logitech z5500 sadece subwooferı 22 kg 188 watt çıkışına sahip bir sistem..

Ozan

Ozan

Admin
Logitech Z5500 konusunda şiddetle katılıyorum, gerçekten evinize alınabilecek en profesyonel ses sistemi

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bunlardan birini eve alsak apartmandakiler bıçakla kapımıza dayanır yaw :ehe

haydar_ecevit

Üye
arkadaşımda vardı gerçekten güzel ses veriyordu

rapl89

Üye
arkadaslar bende minton 2 artı 1 var :) ses çok çıkıomus komsular haftada bir sikayate gelınce baska yere tasınmak zorunda kaldık... :) ama gerçekten çok güçlü bass verior

benjoo

Üye
arkadaslar bende minton 2 artı 1 var :) ses çok çıkıomus komsular haftada bir sikayate gelınce baska yere tasınmak zorunda kaldık... :) ama gerçekten çok güçlü bass verior
valla bendede mintonun 2+1 i var hatta ben onu 2 hoparlör daha bağlayıp 4+1 yaptım pc de ama çok yüksek yada mükemmel deil basslarda biraz açınca sesi boğuluyo yani minton çok iyi deil yani:islik

keyman

Üye
Forever Z-5500 :)
Alan Pişman Olmaz.. Almayan Olur Dinledikten Sonra :)

lazyboy

lazyboy

Üye
ya bu işler para para para...... oda bizde yok malum örenciyiz :d

deligibisewince

Üye
Arkadslar Trust marka ses sistemlerini elinizi bile sürmyiniz pc nin yanında hediye wermişler Kulaklgı koyun orataya dha eii ses cıkar emin olun :pro::coold:

samoxxxx

Üye
yaaaa bı amfi bi adaptör alın bı tanede dd 30 cm basını alın ıkı tane 85 lık alın
o zaman butun mahalle gelmıyormu eve bende sınema sistemı var 5+1 ona 3 tane bas bağladım bıde kendı bası var cok ta iyi ses alıyorum sesını fazla acamıyorum ama olsun
çünkü acayıp bas vuruyo :D

88884444

88884444

Üye
-- trident av668 ses sistemi -- 480w trident oto amfi 700w bass...

armutsapi44

armutsapi44

Üye
bnde 4+1 diana var ama bnm gitarn amfisini pc ye bağladım 20W lk yamaha

ekselans6767

ekselans6767

Üye
en güzeli bende
osawa ew amfisine 1100 watlık jbl bağladım odada durulmuor bassdan :D arabaya bağladım ama sonra ewde rahatsız edici oldu :D

waspor

Üye
:ehe Logitech z5500 tek geçerm :ehe

firtina38

Üye
Slm Arkadaşlar Bende Premier PHT-V29 2+1 Ses Sistemi Var Çok Manyak Bişi.Ses Çok Net Ve Son Derece Mükemmel Bass Var.Denemenizi Tavsiye Ederim.Pişman Olmassınız:oke::oke::oke:

Delyyyy

Delyyyy

Üye
Arkadaşlar çok ses çıkaran alet en kalitel demek değildir sesin derinliğini iletmesi ve melodileri doğala yakın çıkarması ewinize bass sistem istiyorsanız 40wattlık basslı sistemlerden birşey beklemeyin bass sistemi isterseniz ki öle bi deyim yok gb bass ağırlıklı denmek istenmi ew kullanıcıları için logitech z5500 sadece subwooferı 22 kg 188 watt çıkışına sahip bir sistem..

o nası bass ole... bende de SAMSUNG MAX-A66 var 680 watt ... 2+1 birde onun ozelliklerine bakın derim.. bence guzel bas vuruyo ses temiz... insanın ici kıpırdıyor... ayrıca ufak tefek extraları da var... uzaktan kumanda da var ama resimde yok...

--------------- Ekleme ---------------

bu arada sadece bulgar sitelerinde cıkıyor bu model... merak edenler su linke baksın

samsung tr de arattim bulamadı modeli...

Üst Alt