Paylaşım Yapmadan Önce Lütfen Okuyunuz...!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Açmış olduğum bu konu chavrash isimli kişi tarafından hiçbir gerekçe gösterilmeden silindi. Hangi kurala göre neden silindi kimse bilmiyor. ÜCRETSİZ ve YASAL olarak dağıtımı yapılan herhangibir wrz içerik olmayan bu program kuralsız bir şekilde sizler tarafından silindi. Tekrar söylüyorum verdiğim program YASALDIR VE ÜCRETSİZ OLARAK İNTERNETTEN YASAL BİR ŞEKİLDE İNDİRİLEBİLİR.

Akıl var, mantık var. Bir programın 'lisanslı' olması demek o programın telif hakkı var demektir. Kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz:

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ChavRash arkadaşımız gerekeni yapmıştır. Yanlış uygulanan bir durum yok. Maxicep çatısı altında C*rack, S*erial, P*atch v.s. paylaşımlar yasaktır ve konuyu açan kişi uyarılmadan konu silinir.

skymax

Üye
Yaptığınız uygulama işgüzarlıktır. Evet doğru lisanslı şeklinde ifade ettim. Bunu herhangi bir korsan içerikle ilgili olmadığını güvenilir olduğunu vurgulamak için yazdım. Programın kaynağını söylemek zorunda değilim. Lakin bu konularda biraz ilgilenen bir kimse kolaylıkla bu programı PC TOOLS firmasının izni ve bilgisi dahilinde ücretsiz bir versiyonunu internetten yasal bir şekilde indirip ücret vermeden kullanabilir. Bakın bu programın verdiğiniz linkteki versiyonunu sadece satın alarak kullanabilirsiniz. Benim verdiğim program ise yine PC TOOLS firmasının ürettiği ÜCRETSİZ ve temel özelliklerini bulunduran SÜRESİZ kullanılabilen versiyonudur. Açtığım konuda ifadeyle ilgili bir problem varsa bunun için uyarı verebilirdiniz, işin kolayını yapıp kuralsız bir şekilde uyarmadan silmek işgüzarlıktır. Son olarak hiç alakası olmadığı halde yukarıdaki moderatörün yazdığı mesaj ne kadar konuyla alakasız olduğunu göstermektedir. Yazdığı mesajı aynen kopyalıyorum "C*rack, S*erial, P*atch v.s. paylaşımlar yasaktır" ifadesini bu tip bir durum varsa kullanabilirsiniz. Bu programda kesinlikle c*rack, s*erial p*atch türü bir uygulama yoktur. Bunu açtığım konudada belirtmiştim zaten...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Programın kaynağını söylemek zorunda hissetmiyorsan kendini, indirme linkini kendi sitesinden verebilirsin ki sana güvenebilelim. Sizin bir konunuz yüzünden koca siteyi zora atacak değiliz. Konu içerisinde illegal patch türü uygulamalar barındırmadığı belirtilen ancak bu tür dosyaların indirme dosyasının içine iliştirildiği konuları da biliyoruz.

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Yaptığınız uygulama işgüzarlıktır. Evet doğru lisanslı şeklinde ifade ettim. Bunu herhangi bir korsan içerikle ilgili olmadığını güvenilir olduğunu vurgulamak için yazdım. Programın kaynağını söylemek zorunda değilim. Lakin bu konularda biraz ilgilenen bir kimse kolaylıkla bu programı PC TOOLS firmasının izni ve bilgisi dahilinde ücretsiz bir versiyonunu internetten yasal bir şekilde indirip ücret vermeden kullanabilir. Bakın bu programın verdiğiniz linkteki versiyonunu sadece satın alarak kullanabilirsiniz. Benim verdiğim program ise yine PC TOOLS firmasının ürettiği ÜCRETSİZ ve temel özelliklerini bulunduran SÜRESİZ kullanılabilen versiyonudur. Açtığım konuda ifadeyle ilgili bir problem varsa bunun için uyarı verebilirdiniz, işin kolayını yapıp kuralsız bir şekilde uyarmadan silmek işgüzarlıktır. Son olarak hiç alakası olmadığı halde yukarıdaki moderatörün yazdığı mesaj ne kadar konuyla alakasız olduğunu göstermektedir. Yazdığı mesajı aynen kopyalıyorum "C*rack, S*erial, P*atch v.s. paylaşımlar yasaktır" ifadesini bu tip bir durum varsa kullanabilirsiniz. Bu programda kesinlikle c*rack, s*erial p*atch türü bir uygulama yoktur. Bunu açtığım konudada belirtmiştim zaten...

Alt Tarafı Bir Konu Neden Bu Kadar Abartıyorsunki Arkadaşım ?
Konun Yönetim Tarafından Uygun Görülmemişki Silinmiş :)
Sadece 1 Konu İçin Tartışmaya Girmek Ve Kalp Kırmak Saçma Bence :)

Ozan

Ozan

Admin
Yönetici arkadaslarımın dedigi gibi, bir uygulama ücretli halde kendi sitesinde satılıyorsa, kendi sitesi haricinde hiçbir yerden link verilemez. Eğer uygulama ücretsiz ise, zaten kendi sitesinden link verebilirsiniz. Lütfen bu olguya dikkat edelim zira bizim yaptıgımızda sizin paylasımınızı engellemek degil, aksine siteyi yasal açıdan kontrol altında tutmaktır. İşimiz zor lütfen anlayıslı olun.

kalkan3434

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler :)

[H]ouse

[H]ouse

Üye
bilgilendirme için teşekkürler :)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke: