Duyuru Full Film İndirme Vb. Paylaşımı Kesinlikle Yasaktır!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Değerli Forum kullanıcıları;
Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Sinema Tiyatro bölümümüz'de Full film İndirme Vb. paylaşımı Kesinlikle yasaktır. Korsan sanat (müzik, film, konser kaydı) yapımlarının paylaşılması, dağıtımı ve bunların temin edilebileceği programların paylaşımı yasaktır.

Bu bölümün amacı filmler hakkında çeşitli yorumlarda, istatistiklerde bulunmaktır. Bunların dışındaki paylaşımlarınız direkt olarak, Çöpe alınacak ve uyarı alacaksınız. Devamı halinde ise uzaklaştırma cezası verilecektir. Gözden kaçan durumlarda, mesajlardaki "Sikayet Et" butonu veya sitenin en altındaki "İletişim" linki ile, bizi haberdar edebilirsiniz. En kısa zamanda müdehale edilerek gereken yapılacaktır.

İyi Forumlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Kavalcılı Köyün Faresi
Cevap
14
Görüntüleme
256
Efe Yakup Karahanlı
Bilişim Profesörü
    • Beğen
Cevap
7
Görüntüleme
314
BLasTeaR
Consul9
Cevap
3
Görüntüleme
414
ALpWaR24
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt