pasaportla imei kayıt hk

Sponsorlu Bağlantılar

adarhydr

Üye
    Konu Sahibi
pasaportla imei kayıt hk
zor pasaport buldum sürem az lütfen acil yardım edin kayıt islemi icin özetleyerek yardım edecek varmı elimde yurt dısı cihaz var pasaport buldum ne gerekiyorsa yapalım dedi önce bankaya para mı yatırmalıyım islemlere baslamak icin pasaport sahibinide fazla yormak istemiyorum internet üzerinden yapamıyoruz bizzat gidip yapacagız nerelere gitmek gerekiyor kayıt isleri icin pasaport sahibi hangi islemi yaparken gelmesi gerekiyor lütfen bilgi verin tesekkürler simdiden

Mayk29

Mayk29

Üye
1-cihaz ve pasaport veya tc kimlik nosu kayıt yapacak kişinin. Birlikte olmasada bu dediklerimle mal müdürlüğü veznesine harc yatırıp makbuzu alıp turkcell avea vodafone iletişim merkezlerinden 20 tl ye kadar ücret alabilirler kaydını yapabilirsiniz.
yada harcı yatırıp pasaport sahibinin adına bir e- devlet şifresi alarak e-devletin sitesinden de kayıt yaptırabilirsiniz.
kolay gelsin.

Haa kişinin türk değilde yabancı pasaportuna işletmek istiyorsanız türkiye de ikametgah göstermesi gerek
nüfustan ikametgah almanız gerekebilir.

adarhydr

Üye
    Konu Sahibi
anladım tesekkürler birazda arastrdım yanlıs anlamadıysam parayı yatırdıktan sonra bayiye gittigimde pasaport sahibinin olması gerekiyor

Mayk29

Mayk29

Üye
anladım tesekkürler birazda arastrdım yanlıs anlamadıysam parayı yatırdıktan sonra bayiye gittigimde pasaport sahibinin olması gerekiyor
illaki
imzası lazım. dediğim gibi e-devlet ile de halledebilirsiniz.

Üst Alt