Paranız sınırsız olsa hangi model araba alırsınız

Sponsorlu Bağlantılar

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mazda 6'yı alırdım, bi arabaya çok para vermem ben..

ahmet6600

Üye
bana bi maybach,bi skyline,bi lamborghini gallardo bide Lincoln Navigator yeter :)

jason

Üye
bir tane viper,batmobil, Ferrari maranello,mustang hızlı öfkeldekinden veya 60 saniyede oynayandan

MobiLe_ManiA

Üye
walla öle çok ta pahalı bişey almazdım.bi tane siyal tek kapı audi a3 alırdım. bi tanede cadillac escalarde alırdım .yeter cnm nolcak:)

muraoyak

Üye
toyota supra full modifiyeli

__Midas__

__Midas__

Üye
bir bmw x5
birde mercedes slk
gerisinide benzine yatırırım anca yeter,oluk gibi emer bunlar şimdi.. ;)

yuubi

Üye
ben bir tane murat 124 alırdım ne demişler yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı. :lol2: :haha:

__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by yuubi@Aug 28 2005, 10:50 PM
ben bir tane murat 124 alırdım ne demişler yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı. :lol2: :haha:
[post=147241]Quoted post[/post]​
harikasın abi ya.
tam hatırlamırorum ama yaklaşık 5 ıl önce garibanın birine loto vurmuştu adama sordular bu parayla ilk napacaksın diye adam ciddi ciddi ( murat 131 şahin alacam) dediydi şimdi sende sınırsız paran var murat 124 alıyon. :oke:

metintekin

Üye
kara şahin alcan bi tane full+full yapcan :P Arkasınada parlak kırmızıyla BLACK_HAWK YAZACAN. DAHA NE İSTİYONNN

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla şöle son model bir 4x4 mercedes jeep alırdım siyahından

yuubi

Üye
Originally posted by __Midas__+Aug 28 2005, 11:25 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(__Midas__ &#064; Aug 28 2005, 11:25 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-yuubi@Aug 28 2005, 10:50 PM
ben bir tane murat 124 alırdım ne demişler yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.  :lol2:  :haha:
[post=147241]Quoted post[/post]​
harikasın abi ya.
tam hatırlamırorum ama yaklaşık 5 ıl önce garibanın birine loto vurmuştu adama sordular bu parayla ilk napacaksın diye adam ciddi ciddi ( murat 131 şahin alacam) dediydi şimdi sende sınırsız paran var murat 124 alıyon. :oke:
[post=147271]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ne yapalım Midas parayı bol bulduk diye çarçur mu edelim ben tamahkar bir insanım murat 124 de yeter bana.düşünsene onu birde modifiye ettirdinmi canavar gibi olur :lol2: :haha:

arasfx

Üye
chevrolet cobalt ss, nissan skylıne,diablo,dodge charger.gerçekten sınırsızsa bi f50

katibim

katibim

Üye
murat 124 alırdım hiç düşünmeden

ibrahimcay1

Üye
ben hala aynı fikirdeym yaptırsanıza yahu....

Tayfuns

Üye
Originally posted by delimakina35@Aug 26 2005, 04:53 PM
ben bi macleren-mercedes istiom hangisini verirlerse versinler
[post=145304]Quoted post[/post]​
abı sana sınırsız para verılmıs sen daha hangısını verırlerse dıyosun :D verırlerse degıl alacaksın :D
ben valla BMWX5 alırım

valmont2

Üye
hiç düşünmeden mclaren mercedes slr..
bir araba ancak bu kadar cekici , karizmatik, vs.. tek kelimeyle muthiş.. vede ibre 220 mil..

D@NGE®KML

Üye
ferrari f430
BMW M5-M6
MERCEDES CSL
BMW 760LI
VOLVO XC90

doukan1989

Üye
walla honda civic imi full modifiyeden geçirir 500hp yapar sonra da yolda ferrarilere faln geçirirdim :P

nuisance

Üye

ASTON martin vanquish

Gokhan43

Gokhan43

Üye
BMW X5 yeter de artar bile :)