Paragon Technologie HandyShell v2.01 S60v3 SymbianOS9.x Unsigned [Orijinal Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

akyzmn

akyzmn

Üye
super

Kusadasitaxi

Kusadasitaxi

Üye
tşk.

cm_strider

Üye
sertifika hatası (e63) nasıl düzeltebilirim?...

aa-tolga

aa-tolga

Üye
tesekkurler

akif_inal

akif_inal

Üye
emege saygı arkadas saol yaa süpermiş

palulu23

Üye
iyi kardeş çok güzel program da bu proyu yükledim bu sefer telin menüsüne girmiyor ve prodaki menüde sadece belli başlı prolar var ve benim menüde oluşturduğum klasörler görünmüyor bu pronun menüsünde sadece 12 tane menü simgesi var ve klasörlerim içindeki uygulamalar filanda görünmüyor :s eğer bi you varsa anlat ben baya uraştım bulamadım ? yoksa silecem proyu ayrıca ramide D belleği yedi bitirdi :S

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkürler uygulama için.güzel bir paylaşım olmuş,sağolasın :) Ben Voyager home screen kullanıyorum,Ne gibi farklar var arada birbirlerini eleyebilecek acaba, bilgin var mı? paylaşırsan sevinirim dostum.Tekrar teşekkürler ;)

senin kullandığın proda menüye girebiliyormusun ben handy prosunda menüye giremiyorum sadece handy nin menüsüne giriyor orda da sadece 12 tane menü uygulaması var yani bnm teldeki klasörüm , oyunlar klasörüm müzik vs klasörlerim yok :s

sethmy

sethmy

Üye
sertifika hatası
dostum telefonunuzu hacklemeden ve kendi imza sertifikanızı edinmeden program yüklemeye çalışmayın bence. forumda çok sağlam şekilde anlatılmış, hiç uğraşmadan sertifika hatası yazmışsın. hiç düşündünmü bu kadar insanda problem yok, sende nie sertifika hatası war????

hellmare

Üye
saolasın kardeş...

Üst Alt