Paragon Technologie HandyShell v2.01 S60v3 SymbianOS9.x Unsigned [Orijinal Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Paragon Technologie HandyShell v2.01 S60v3 SymbianOS9.x Unsigned [Orijinal Türkçe]

Handy Shell üç ek Bekleme ekranı ile (bugün, uygulamalar, rehber) ve tamamen akıllı bir çözüm ve değiştirilebilir gelişmiş kısayollar sağlar. Handy Shell programına cihazınızın ana uygulamaları entegre edilmiştir: Saat, Rehber, Ajanda, Mesajlar, Tercihler, Temalar. Hava durumu eklentisi ile beş gün hava için hava tahminlerini izleyebilirsiniz.

Kayıt Kodu: ADGJMPTW-WTPMJGDA
NOT: Uygulama Türkçe olmazsa, Türkçe olması için uygulamayı kapatıp açmanız yeterlidir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 1aci, emresakin, ibrahim03 ve 23 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

buraxes

Üye
bu program açıkken telefon bekleme moduna geçerse ekranı bir daha açılmıyor.ekran simsiyah öylece kalıyor ama tuşlara bastığınızda işlem yapıyor,tulş takımı sesinden anlıyabiliyorsunuz.bataryayı çıkarıp tekrar geri takmam gerekiyor ekranı geri getirmek için .N73 kullanıyorum,sorun bendemi yoksa programda mı? :hmmm

fkaya025

Üye
proğramın tanıtımında dil Türkçe diye yazılmış fakat uygulama Türkçe değil !!!!!!!!!!!!

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
proğramın tanıtımında dil Türkçe diye yazılmış fakat uygulama Türkçe değil !!!!!!!!!!!!
Uygulamayı açıp kapatın, o zaman Türkçe olacak...

--------------- Ekleme ---------------

bu program açıkken telefon bekleme moduna geçerse ekranı bir daha açılmıyor.ekran simsiyah öylece kalıyor ama tuşlara bastığınızda işlem yapıyor,tulş takımı sesinden anlıyabiliyorsunuz.bataryayı çıkarıp tekrar geri takmam gerekiyor ekranı geri getirmek için .N73 kullanıyorum,sorun bendemi yoksa programda mı? :hmmm
Programı kendim kullanıyorum. Herhangi bir problem yok...

TopFury

TopFury

Üye
Teşekkürler uygulama için.güzel bir paylaşım olmuş,sağolasın :) Ben Voyager home screen kullanıyorum,Ne gibi farklar var arada birbirlerini eleyebilecek acaba, bilgin var mı? paylaşırsan sevinirim dostum.Tekrar teşekkürler ;)

latif005

latif005

Üye
çok sağol

fatih_reis

fatih_reis

Üye
Temayı Bizimle Paylaşırmısın.

harsh61

harsh61

Üye
sertifika hatası

closepl

Üye
tus kilitledigimde program kisayolunun oldugu cubuktaki simgeler gidiyor. Tiklatinca aciyor ama simgeler gozukmuyor. Telefon:n79

Crixus07

Crixus07

Üye
superr bı program paylasım ıcın saol

erdovan

Üye
yükledim bir problem yok ama tercihlerde sayfa degistirme diye bir eklenti yok ama eklenen dosyanın tanıtımında var

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yükledim bir problem yok ama tercihlerde sayfa degistirme diye bir eklenti yok ama eklenen dosyanın tanıtımında var

Görüntü kendi telefonumdandır. Biraz daha kurcalayın uygulamayı. Olması lazım.

kasco

Üye
n96 olur mu sertifika hatası veriyo

omer1230

omer1230

Üye
teşşekkürler

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
saol :oke:

tutcool

Üye
dostum eline saglık ben de kullanıyorum sorun yok ama şu 3d yi nasıl yaptın sn ben de direk sag tarafa dogru kayıyo..

ibrahim539

ibrahim539

Üye
Teşekkürler...

BUMERANGs

Üye
güzel pro ama sayfa değiştir bölümü yok

Üst Alt