PANDORA C6v20 2nd Edition [01.01.2011] [v52] [Sorunsuz] [3x4|4x4|5x4]

Sponsorlu Bağlantılar

InfraRedd

InfraRedd

Üye
üstad ben flashlıyorum fakat telefon açıldıktan sonra yine orjinal sürüm çıkıo yaw kafayı sıyırdım resmen, bu kim bilir kaçıncı flashlayışım.. indirdiğim dosylar

PANDORA C6v20 2nd Edition Türkçe Yazma Dili Eklenmiş Sürüm 3x4:

dediğin gibi birleştirip öyle attım ama yine olmuo yine olmuo.. kaçırdığım bi yer mi war anlamadımki!! daha önce defalarca yaptım bunu, yine bir şey kaçırıorumdur die c6 kurulumunun baştan sonra resimli anlatımına baktım yine yok.. bi yardımcı olursan sewiniri.
bu arada henüz kullanamadım ama yine de ellerine, emeğine sağlık...

(E)snek

(E)snek

Üye
Çok Güzel ama Hatalar Ufaktan ÇIkmaya Başladı
16GB Hafıza Kartını Bir Türlü bu CFW de Okutamadım :)
Türkçe Dil ile Gerçekten Güzelce Uğraşmışsınız ama bu versiyondada İnglizce Kullanmak Daha iyi
Not: 5228 e Flashladım :) ve Çalıştıda

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
üstad ben flashlıyorum fakat telefon açıldıktan sonra yine orjinal sürüm çıkıo yaw kafayı sıyırdım resmen, bu kim bilir kaçıncı flashlayışım.. indirdiğim dosylar
PANDORA C6v20 2nd Edition Türkçe Yazma Dili Eklenmiş Sürüm 4x4:

[/URL]
dediğin gibi birleştirip öyle attım ama yine olmuo yine olmuo.. kaçırdığım bi yer mi war anlamadımki!! daha önce defalarca yaptım bunu, yine bir şey kaçırıorumdur die c6 kurulumunun baştan sonra resimli anlatımına baktım yine yok.. bi yardımcı olursan sewiniri.
bu arada henüz kullanamadım ama yine de ellerine, emeğine sağlık...

Orijinal sürüm çıkyor derken?

Yahu ben anlamıyorum bu diğer forumda onlarca kişi sorunsuz kurulum yapıyor bu forumda adam gibi kurabilen kişiye pek rastlamadım :allalla:

--------------- Ekleme ---------------

Çok Güzel ama Hatalar Ufaktan ÇIkmaya Başladı
16GB Hafıza Kartını Bir Türlü bu CFW de Okutamadım :)
Türkçe Dil ile Gerçekten Güzelce Uğraşmışsınız ama bu versiyondada İnglizce Kullanmak Daha iyi
Not: 5228 e Flashladım :) ve Çalıştıda

5228'e 5800 yazılımı flaşladınız demek? O zaman kusura bakmayın ama söylediklerinizi hatadan saymıyorum.

(E)snek

(E)snek

Üye
Zor Birşey Değil ama Anlamadığım Olay Herşey Çalışmasına Rağmen Sadece Hafıza Kartını Bu CFW de Takınca Nedense Takılı Hafıza Kartı Yok Uyarısı Alıyorum Not Elimde 5800 da var Onuda Flashlıyorum şuan Sonucu Bildireceğim
-----
Şimdi 5800 ın Flashlamasını Bitirdim Bunda Sorun Yok Hafıza Kartı Problemsiz Çalışıyor

InfraRedd

InfraRedd

Üye
Orijinal sürüm çıkyor derken?

Yahu ben anlamıyorum bu diğer forumda onlarca kişi sorunsuz kurulum yapıyor bu forumda adam gibi kurabilen kişiye pek rastlamadım :allalla:

yani eskisinden hiçbir farkı olmuyor, yeni fw kurulu olmuo, değişikliklerin hiç biri yok. bildiğin v51yüklenio yine..

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
yani eskisinden hiçbir farkı olmuyor, yeni fw kurulu olmuo, değişikliklerin hiç biri yok. bildiğin v51yüklenio yine..

Dosyalar yanlış seçiliyordur. v51 dosyalarından eser kalmasın bir de öyle deneyin.

safareceptr

Üye
Cok basarılı fw ler ortaya koyuyorsunuz.sizden bu basarınızı n8 de de denemenizi istiyorum n8 fw nokia 5800 e yukleeyi deneyin

mardok

mardok

Üye
eline sağlık 10 numara bi fw olmuş

fatih982

fatih982

Üye
eline sağlık güzel olmuş zaten fw de güzeldi biraz özel olacak ama ilk meaajın başında yazanlar nedir şaircemi yazılmış yoksa rapçıların söylediği gibi bişeymi ben anlam veremedim daha öncede bi yerde böyle bir şeye rastlamıştım

Newpronik

Üye
selam saolasın kardeşim eline sağlım yeni linklerdeki yenilikleri yaptıkca bildirmen mümkünmü acaba yeni linkler var değişiklik yoksa beklemek istiyorum rehber falan tamamen türkçe olana kadar ?

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık 10 numara bi fw olmuş

:oke:

Cok basarılı fw ler ortaya koyuyorsunuz.sizden bu basarınızı n8 de de denemenizi istiyorum n8 fw nokia 5800 e yukleeyi deneyin

Şimdilik mümkün değil. :oke:

eline sağlık güzel olmuş zaten fw de güzeldi biraz özel olacak ama ilk meaajın başında yazanlar nedir şaircemi yazılmış yoksa rapçıların söylediği gibi bişeymi ben anlam veremedim daha öncede bi yerde böyle bir şeye rastlamıştım

Bir forumdan "şairce" bana yazılmış çok değerli bir abimden şiir :sarıl: :oke:

selam saolasın kardeşim eline sağlım yeni linklerdeki yenilikleri yaptıkca bildirmen mümkünmü acaba yeni linkler var değişiklik yoksa beklemek istiyorum rehber falan tamamen türkçe olana kadar ?

Rehberin çoğu zaten Türkçe. İngilizce olan kısım fazla değil ancak çevrilecek satır fazla. Tamamını çevirebilmem mümkün değil yüzlerce satır var belli başlı kısımları çevirebileceğim değişiklikleri yazacağım :oke:

Yarın bildiririm. Saat vermiyorum. :bye2:

osman5901

Üye
T9 çalışıyomu ?

Newpronik

Üye
Rehberin çoğu zaten Türkçe. İngilizce olan kısım fazla değil ancak çevrilecek satır fazla. Tamamını çevirebilmem mümkün değil yüzlerce satır var belli başlı kısımları çevirebileceğim değişiklikleri yazacağım :oke:

Yarın bildiririm. Saat vermiyorum. :bye2:

teşekkürler :oke:

LlacrimaL

LlacrimaL

Üye
teşekkürler..

Esrarenqiz

Üye
bunu n97mini ye kurablirmiyim ?

Özel mesajla bildirirseniz sevinirim :)

fatih982

fatih982

Üye
Bir forumdan "şairce" bana yazılmış çok değerli bir abimden şiir :sarıl: :oke:

anladım saol merakımı giderdin

erkanoz07

erkanoz07

Üye
ovi map kesinlikle hatalı... Çalışma sorunu var, özellikle kapanmıyor ve konumlamada hata çıkarıyor. Bunu düzeltmeniz mümkünmü? Ayrıca telefon arama ekranında rehberden hızlı arama yaptırmak çok iyi olmuş nokia sonunda bu eksiğini gidermiş. Ha birde GARMIN konumlama yapamıyor... Ovimap beta yı hiç dahil etmesek de 3.06 yı isteyen kendi kursa daha iyi değilmi? Bir de Temadan bir isteğim olsa bütün temalar kaldırılsa yerine tek S60 HERO teması eklense, bu tema kadar iyi bir tema görmedim.

Ayrıca emeklerinden dolayı çok teşekkürler güzel bir fw olmuş..

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
OVI Maps şu an beta. Hatalı olması normal. Birdahaki sürümde yine 3.06 ama farklı bir yerden aldığım yani PANDORA C6v11 v1.3.1'de kullandığım OVI Maps'ı eklemeyi düşünüyorum.

Üst Alt