PANDORA C6v20 2nd Edition [01.01.2011] [v52] [Sorunsuz] [3x4|4x4|5x4]

Sponsorlu Bağlantılar

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
N8 stil itus kilidi nasıl herzamankı gıbı surukleyın mı daha degısıkmı ?

baba3232

baba3232

Üye
Aang67 yapmışsın yine helal olsun beni tanıdın umarım :)

CaNaWaRRR

Üye
arkadaslar bu [2x3|3x4|4x4|5x4] ne anlama gelıyor bunların hangısı daha yenı fırmwre oluyor ?

--------------- Ekleme ---------------

tamam çözdüm menüdeki ikonların sıralanış şekli oluyor 3 ikon 4 satır :)

peki şimdi bu fw lerden hangisi daha güncel durumda ?

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş fw çok güzel olmuş eline sağlık. Ama mesaj dilinde türkçe seçeneği yok :(

Bu linktekini indirseydiniz Türkçe yazma diliniz olurdu. Yalnız 3x4 şu anda.

Aang67 yapmışsın yine helal olsun beni tanıdın umarım :)

Tanıdım tabii tanımaz mıyım :)

arkadaslar bu [2x3|3x4|4x4|5x4] ne anlama gelıyor bunların hangısı daha yenı fırmwre oluyor ?

tamam çözdüm menüdeki ikonların sıralanış şekli oluyor 3 ikon 4 satır :)

peki şimdi bu fw lerden hangisi daha güncel durumda ?

Türkçe yazma diline sahip yukarıdaki linkte. 3x4 menü düzeni var.

Newpronik

Üye
hocam teşekkürler çok güzel kullanmaya başladım eline sağlık . birşey sormak istiyorum müsade edersen bu conversation programını ben kullanıyorum mesajlar neden bir garip geliyor bazen düzgün oluyor bazen yukarılarda falan arıyorum mesajı saatleri değişiyor gelen mesajların halbuki aynı saat diliminde buna bir çözüm varmı acaba bununla ilgilenebilir misiniz ? bir öneriniz vardı onu denedim ama olmadı saati otomatik güncelle restart bu çözüm değil değişen birşey olmadı cevabınızı bekliyorum kolay gelsin

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
hocam teşekkürler çok güzel kullanmaya başladım eline sağlık . birşey sormak istiyorum müsade edersen bu conversation programını ben kullanıyorum mesajlar neden bir garip geliyor bazen düzgün oluyor bazen yukarılarda falan arıyorum mesajı saatleri değişiyor gelen mesajların halbuki aynı saat diliminde buna bir çözüm varmı acaba bununla ilgilenebilir misiniz ? bir öneriniz vardı onu denedim ama olmadı saati otomatik güncelle restart bu çözüm değil değişen birşey olmadı cevabınızı bekliyorum kolay gelsin

Telefonda mesajlaşan bir insan değilim. Mesajlaşmayan biri olduğumdan da doğal olarak çözümü bilmiyorum. :hmmm

Newpronik

Üye
peki yinede teşekkürler boş bir zamanınız olursa bununla ilgilenebilir misiniz acaba ?

1. sürüme göre daha az arada arkaya atıyor mesajları :D çok sinir bozucu birşey

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

SEKOLELE

BEYLER FALSHLARKEN HATA ALIYORUM YARDIM EDİN Flash files are corupted or missing BU YAZIYOR BÜTÜN DOSYALAR TAMAM HEPSİNİ İNDİRDİM AMA BU YAZIYOR

mesuttoprak

mesuttoprak

Üye
Tolunay kardeşim ellerinize emeğinize sağlık.

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
peki yinede teşekkürler boş bir zamanınız olursa bununla ilgilenebilir misiniz acaba ?

1. sürüme göre daha az arada arkaya atıyor mesajları :D çok sinir bozucu birşey

O konu hakkında yapabileceğim birşey yok sanırım.

Rica ederim :heyo:

BEYLER FALSHLARKEN HATA ALIYORUM YARDIM EDİN Flash files are corupted or missing BU YAZIYOR BÜTÜN DOSYALAR TAMAM HEPSİNİ İNDİRDİM AMA BU YAZIYOR

Sanırım indirme sırasında sorun oluşmuş. Dosyalar hatalı olabildiğinde o tür hata verebiliyor diye hatırlıyorum. v51 kurulumu şeklinde yapmaya çalışmadığınızı umuyorum.

Tolunay kardeşim ellerinize emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim :bye2:

mcany

Üye
arkadaşım tüm dosyaları indirdim ama nasıl flashlayacaz biri anlatabilirmi acaba? çok fazla dosya var burda. tek tek dosyaları seçeyim dedim Flash files are corupted or missing uyarısı verdi. yardımcı olabilrmisiniz acaba? acil lütfen

ahmet meço

ahmet meço

Üye
slm yaptığın yenilikler için eline sağlık sarj için bir yenilik yaptımmı eski pandora nin sarjı bir gün gidiyordu ?

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım tüm dosyaları indirdim ama nasıl flashlayacaz biri anlatabilirmi acaba? çok fazla dosya var burda. tek tek dosyaları seçeyim dedim Flash files are corupted or missing uyarısı verdi. yardımcı olabilrmisiniz acaba? acil lütfen

Bir tanesini seçip indirdiğinizle tek klasörde birleştirin dediğiniz dosyayla beraber indirip forumdaki C6 kurulumlarına bakacaktınız. Modifikasyon bölümünde C6 kurulum anlatımı var.

Buyrun: http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...atimi-resimli-ve-ayrintili-0-hata-390090.html

slm yaptığın yenilikler için eline sağlık sarj için bir yenilik yaptımmı eski pandora nin sarjı bir gün gidiyordu ?

Bende 2-3 gün arası gidiyordu tabi bu kullanıma göre değişir. C6v20 sürümünde gözle görülür bir batarya artışı olduğu söyleniyor tabi ben flaşlamaktan henüz deneyemedim. Ama genel olarak artış var ki söyleniyor.

ASC33

ASC33

Üye
yaptığın CFW için eline sağlık,benim kendime yaptığım CFW için türkçe dili eklemiştim ama,yazma dili için fatih arkadaşımızdan yardım aldığını söylemişsin acaba kullandığın dosyaları ekleyebilirmisin,sanırım "ecom-2-0.spi" vs.. bide dialer için türkçeleştirme yapabildinmi? ne durumda.

emretwoolf

emretwoolf

Üye
bu toplam 100mb oluyor deilmi?
sanki baska cfwleri yüklerken 20mbtı geçmiyordu ?

bu hatayı veriyor. baska bi sitede baktim uploadda sorun varsa böyle oluyormuş bi kontrol edin lütfen.

Flash files are corupted or missing...

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
yaptığın CFW için eline sağlık,benim kendime yaptığım CFW için türkçe dili eklemiştim ama,yazma dili için fatih arkadaşımızdan yardım aldığını söylemişsin acaba kullandığın dosyaları ekleyebilirmisin,sanırım "ecom-2-0.spi" vs.. bide dialer için türkçeleştirme yapabildinmi? ne durumda.

Henüz başlamadım Türkçeleştirmeye.

bu toplam 100mb oluyor deilmi?
sanki baska cfwleri yüklerken 20mbtı geçmiyordu ?

bu hatayı veriyor. baska bi sitede baktim uploadda sorun varsa böyle oluyormuş bi kontrol edin lütfen.

Sanırım sizdeki dosya hatalı inmiş. Çünkü 2 forumda da birtek siz böyle birşey söylüyorsunuz. Elnizdeki dosyaların toplam boyutu 150 MB civarı olmalı.

emretwoolf

emretwoolf

Üye
birtek benmi 3mesaj üste bak. ayrica 100mb deilmis 154müne. hatalımı şimdi bu dosyalar.

PANDORA C6v20 2nd Edition Türkçe Yazma Dili Eklenmiş Sürüm 3x4 ve alttakini
tekrar indirdim yaptim
teker teker 4dosyayı gösterdim tüm ışıkları yaktım

gene bu hata nolur bi yardım

Searching for phone...Found

Aang67

Aang67

Üye
    Konu Sahibi
birtek benmi 3mesaj üste bak. ayrica 100mb deilmis 154müne. hatalımı şimdi bu dosyalar.

PANDORA C6v20 2nd Edition Türkçe Yazma Dili Eklenmiş Sürüm 3x4 ve alttakini
tekrar indirdim yaptim
teker teker 4dosyayı gösterdim tüm ışıkları yaktım

gene bu hata nolur bi yardım

Searching for phone...Found

3x4 olan, değil mi? Ayrıca ben 100 MB demedim 150 MB civarı dedim.

Üst Alt