Özlediğimiz Nokia Mağaza'sı Yeniden Geldi ve Çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

PRHACKX

PRHACKX

Üye
    Konu Sahibi
Özlediğimiz Nokia Mağaza'sı Yeniden Geldi ve Çalışıyor
Symbian Belle'nin öldüğü hakkında asılsız iddialar var. Firma elini eteğini çekse de artık çeksin bizi ilgilendirmiyor.
Bunların bir önemi yok. Telefonlar çalışıyor ve gayet sağlam.
Biraz araştırma sonunda Allah bir yöntem buldurdu. Allah'a çok teşekkür ederiz.
Özlediğimiz Mağaza'mız yeniden Geldi. Yakında Türkçe'si de gelebilir :) İnşaAllah

Symbian Belle Yeni Mağaza Uygulaması:
Buradan İndirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Jan, MAERKEK, kartal3x ve 1 kişi daha

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

Cadillac34

Üye
O mağaza zaten var. Ama resmi Ovi mağazası çalışmıyor. Sunucuları kapandı artık.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
bu devirde hala nokia Allah Yardımcınız olsun beni çok çektirmişti Nokia Şimdi İPHONE KİNG Zamanı :D

elzrap

Üye
@Emrevitus89 3500 lira veripde aldığın telefonunla sevdiklerinde internet paketi yok diye görüntülü görüşemediğinde veya bir görüşmeni kaydetmek istediğinde ne kadar king olduğunu anlıyorsun :)

• Beğen
Tepkiler: must2K, Karacaahmet1993 ve ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bu devirde hala nokia Allah Yardımcınız olsun beni çok çektirmişti Nokia Şimdi İPHONE KİNG Zamanı :D
Nokia'dan ne çektin bilmiyorum ama bende hala N73 var ve inan bana o telefonu satmaya kıyamıyorum. Zamanında 500 lira para verip 6630 kullandım yıllarca ve hala da çalışır. Senin o övdüğün iphone'na bir şey olsa hiçbir telefoncu yapamıyor çünkü parçası yok ama Nokia telefon bozulduğu zaman bütün telefoncularda parçalarını bulabiliyordun. Bugün telefonların şarjı bir gün bile gitmiyor ben 6630'u bütün gün kurcalayarak kullanmama rağmen rahat 3 gün kullanıyordum. Keşke iphone diye bir şey çıkmasaydı da Symbian ile devam etseydik. İphone'nun bir yerine bir şey olsa kafadan 500 lira para istiyorlar camını söylememe bile gerek yok 1000 lira. Sen Nokia telefon görmemişsin ya da gördüğün halde onu kullanmasını becerememişsin ben 6630 ile bugünkü akıllı telefonda yapılan herşeyi fazlası ile yaptım.
Nokia son yıllarında Symbian 3'ü sürekli güncel tutsaydı ve arkasında sağlam desteği olsaydı bugün güncel olarak kullanılmaya devam edilirdi. Kendi yaptığı yanlışlar yüzünden battı Nokia. Ayrıca N8 gibi bir telefonu donanım özürlüsü olarak çıkarmak nedir abi 512 MB RAM li android telefonların piyasada olduğu dönemde 256 MB RAM'li telefon çıkarmak nedir?

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, Kaishakunin, cyborg78 ve 1 kişi daha
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Nokia'dan ne çektin bilmiyorum ama bende hala N73 var ve inan bana o telefonu satmaya kıyamıyorum. Zamanında 500 lira para verip 6630 kullandım yıllarca ve hala da çalışır. Senin o övdüğün iphone'na bir şey olsa hiçbir telefoncu yapamıyor çünkü parçası yok ama Nokia telefon bozulduğu zaman bütün telefoncularda parçalarını bulabiliyordun. Bugün telefonların şarjı bir gün bile gitmiyor ben 6630'u bütün gün kurcalayarak kullanmama rağmen rahat 3 gün kullanıyordum. Keşke iphone diye bir şey çıkmasaydı da Symbian ile devam etseydik. İphone'nun bir yerine bir şey olsa kafadan 500 lira para istiyorlar camını söylememe bile gerek yok 1000 lira. Sen Nokia telefon görmemişsin ya da gördüğün halde onu kullanmasını becerememişsin ben 6630 ile bugünkü akıllı telefonda yapılan herşeyi fazlası ile yaptım.
Nokia son yıllarında Symbian 3'ü sürekli güncel tutsaydı ve arkasında sağlam desteği olsaydı bugün güncel olarak kullanılmaya devam edilirdi. Kendi yaptığı yanlışlar yüzünden battı Nokia. Ayrıca N8 gibi bir telefonu donanım özürlüsü olarak çıkarmak nedir abi 512 MB RAM li android telefonların piyasada olduğu dönemde 256 MB RAM'li telefon çıkarmak nedir?
Stephen Elop sağolsun...

Cadillac34

Üye
İphone'a para verecek kadar çok zenginsin galiba. Yoksa kızlara hava atmak için mi yapıyorsun? :D

Sen forumda sadece Nokia kullananları görüyorsun ama Nokia'dan hariç diğer telefonları kullanalar da var. Mesela; Ericsson, Motorola, Samsung, Siemens, Alcatel, Panasonic, Sony gibi efsane telefonlar.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
kızlara hava atmak mı dalga mı geçiyorsun iphone la hava atacak kadar zübbe değilim evet mali durumumuz iyi ama hovarda değilim ben nokia yı küçümsemedim döneminde çağ atlatmıştı ama nokia dan nefret etmem için sebeblerim çok kimseye tepeden de bakmadım Allah yardımcınız olsun ben çok çektim demiştim sadece
İphone'a para verecek kadar çok zenginsin galiba. Yoksa kızlara hava atmak için mi yapıyorsun? :D

Sen forumda sadece Nokia kullananları görüyorsun ama Nokia'dan hariç diğer telefonları kullanalar da var. Mesela; Ericsson, Motorola, Samsung, Siemens, Alcatel, Panasonic, Sony gibi efsane telefonlar.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sizi çektirmiş olabilir ama bana hizmet ediyor . Şöyle ki X2-00 kullanıyorum whatsapp + google maps kullanabiliyorum. Dahası da var ama yazmaya gerek görmüyorum

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
Emrevitus

Emrevitus

Üye
Sizi çektirmiş olabilir ama bana hizmet ediyor . Şöyle ki X2-00 kullanıyorum whatsapp + google maps kullanabiliyorum. Dahası da var ama yazmaya gerek görmüyorum
Allah Kurtarsın ne diyim:hmmm:hmmm:hmmm:ehe:ehe:ehe

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Allah Kurtarsın ne diyim:hmmm:hmmm:hmmm:ehe:ehe:ehe
Şu anda bu yazdıklarınla egonu fazla tatmin ediyorsun. Biz senin gibi 5 bin liralık telefon kullanmıyor olabiliriz ancak her ne olursa olsun buraya gelipte bu şekilde konuşmana kimse izin veremez. İstersem bende gider alırım o çok övdüğün telefonu ancak benim sırf gösteriş olsun diye sokağa atacağım 5 bin liram yok. O burun kıvırdığınız laf yaptığınız nokia telefonlar bugün hala çalışırken, elinizdeki telefon bir iki ay sonra bozulmaya başlıyor. Telefonla en fazla iki müzik dinleyip internete giriyorsunuz başka bir şey yaptığınız yok emin ol benim 6630'u kullandığım kadar sen iphone u kullanmamışsındır. 1 Gb'lik hafıza kartı ağzına kadar doluyken bile telefon bana mısın demiyordu. Üstelik o karta defalarca dosya silip yükledim. Bundan sonra konuşmalarına dikkat etmeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993

Cadillac34

Üye
Tamam arkadaşlar tartışmaya girmeyelim lütfen. Konuyu uzatmayalım ve konuyu dağıtmayalım.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tamam arkadaşlar tartışmaya girmeyelim lütfen. Konuyu uzatmayalım ve konuyu dağıtmayalım.
Tartışma değil arkadaşın yazarken biraz daha dikkatli olmasını söyledim o zaman bende onun gibi bencil olayım her yerde kendimi öveyim?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Bayadır Var Zaten

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bırakalım elindekinin bir halt olduğunu sansin . Hiç öğrenemeyecek bu gidişle şu gerçeği akıllı telefonla herkes internette sosyal medyada dolaşır ama herkes düz telefonla da bunların yapılıp hatta daha fazlasının yapıcalacagını akıl edemez . Isterse en son açtığım s40 youtube video mp3 indirme adlı konuma baksın . Sizde bakın bu arada size de lazım olur

lazye

lazye

Üye
Bu resmi bir uygulama değil ve uzun zamandır var...

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Başlığı görünce bi an gerçekten nokianın kendi mağazası geldi sadım. Bu önceden paylaşıldı zaten. Hatta ondan sonra SymbianVive Mağaza çıktı.

cyborg78

cyborg78

Üye
ben opera mobil store'ye giriyom bişe yüklediğim yok ilgimi çekerse belki, şuan ilgimi çeken bişiy yok ordada :lac:

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben nokia'nın mağazalarını hiç kullanmadım hep böyle forum sitelerinden indirdim ne gerekiyorsa. Zamanında s60 serisinde N-Gage oyunları için türk forumları ne uğraşmıştı be. Hatta 6630 counter strike bile oynamıştık :) Resmi mağazalar zaten pek kullanışlı olmuyordu.

Üst Alt