Özel Yazılımınızı ROMPatcher Olmadan Hack Yapın [installserver.exe - S60v5]

Sponsorlu Bağlantılar

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
benim annamadııım c sys bin klasörüne nasıl erişim sağlıcazz :allalla:

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
benim annamadııım c sys bin klasörüne nasıl erişim sağlıcazz :allalla:

Siz bu dosyayı Nokia Firmware Editor ile UDA veye ROFS2 ye entegre edeceksiniz onun dışında telefona atıp X-plore gibi dosya yöneticileriyle C:/sys'ye atamassınız.

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
Siz bu dosyayı Nokia Firmware Editor ile UDA veye ROFS2 ye entegre edeceksiniz onun dışında telefona atıp X-plore gibi dosya yöneticileriyle C:/sys'ye atamassınız.

teşekkür ederim peki uğraştırıcı bişimi

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
yaa bben hack yapmaya çalışıyorumda bi türlü olmuyo yardım eden birinin olması lazım ama yok valla biri teamviewerle benim pcye bağlanıp şu hacki yapsa süper olur ama yapan yok :ağlarım:

fnldstntn

Üye
yaa bben hack yapmaya çalışıyorumda bi türlü olmuyo yardım eden birinin olması lazım ama yok valla biri teamviewerle benim pcye bağlanıp şu hacki yapsa süper olur ama yapan yok :ağlarım:
Dostum Nokia Fw wditor 0.7 beta yi bilgisayarina inder...bu sonra rofs2 yi bu program ile ac sys/bin klasorunun icine instalserve.exe yi at sonra repack yap ve flashla telefonunu ...artik formatlansa bile hackli bir telefonun olacak...:bigstar:

aksoyarif

aksoyarif

Üye
Arkadaşlar gerçekten elinize, emeğinize sağlık. Fakat öyle açıklamalar yapıyorsunuzki bunları sadece bu işlerin profesyonelleri anlayabilir herhalde. Kusura bakmayın sizleride yoruyoruz ama bizim gibi amatörleride düşünerek açıklama yaparsanız minnettar kalırız. Arkadaşlar kısacası ben n97 mini'me ne yüklemeye kalksam sertifika sorunu ile karşılaşıyorum. Eskiden n73'üm vardı c:/sis/bin klasörüne ulaşıp hack'liyordum. Ama n97 mini'de daha c:/sis/bin klasörüne dahi ulaşamıyorum. Şöyle flash mlash yapmadan bu işin kolay bir yöntemi yokmu? Yardımcı olursanız gerçekten minnettar kalacağım... Tekrar TEŞEKKÜRLER... Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum...
[email protected]

====================================================
FWde Cook Yapman Lazım. Sonra İnstallServeri Entegre Ettiğin FWyi Tele Atacaksın.

--------------- Ekleme ---------------

Not Düşmek İstedim. Bazı Programlarda Yine Sorun Çıkarabiliyor. Örneğin C6 FWlerinde Bu Var Ama Yinede RomPatcher Kurulmasını Öneriyoruz. Çünkü Sertifika Hatalarını Bu İnstallServer Engeller. Ancak Dahili Birleşen Hatalarını Engelleyemez. Bu Yüzden Yine Yanında Ek Olarak RomPatcher'ı sisli dosyadan kurup (installserver.exe olduğu için sisli dosyadan kurabiliriz.) Bu Arada Arkadaşım Ufak Bir Yanlış Bilgi Vermiş. Bu installserver.exe RomPatcherdaki İnstall Server RP+ 'ın Görevini Yapar. Open4All RP+ 'ın Değil. Onun İçin RomPatcherdan Open4All RP+'ı Aktif Edin.

----------Eklendi @ 21:46:21 ---------- Yazıldı @ 21:45:30 ----------

bluee_06

Üye
bu hack telefonu garanti dışı bırakırmı ?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
bu/sys/bin klasörü nerde ben bulamadım
:hih:

Üst Alt