!!!!![PORT]Nokia N97V30 İki Cihaz(5800,5230) için portlandı.Linkler eklendi!!![PORT]!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Versiyon ayarlarını yapmadığımdan dolayıdır.Düzelteceğim.Yeni Linkler birazdan verilecektir.

caner5588

caner5588

Üye
5250 için de yap şunu kardeş

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Sabırlı olun.Daha pilot cihaz olan 5800 için çıkmamışken 5250 için çıkaramam.Önce şu port sağlam haliyle çalışsın,çalıştığını göreyim,öyle diğer cihazlar içinde yaparım.

- - - Eklendi - - -

Daha çalışmadığı bilgisine ulaştım.Bu bilgi önemlidir.Çünkü;biz hiç bir şeye dokunmayarak hata yapmışız.Versiyon ayarları yapılıp,sunuculara yüklenecektir.

vlkn9303

Üye
konuyu açan arkadaşın yaşını bilen var mı?

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Gereksiz mesaj yazmayın!

caner5588

caner5588

Üye
yok kaç _?

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Konu birazdan güncellenecektir.Lütfen bekleyin.

- - - Eklendi - - -

15.

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
Port hazırlanmıştır.Linkler eklenecektir.Binh24'ün Portundan farksızdır(Sadece dosya boyutları)

- - - Eklendi - - -

Başarılı olunduğu takdirde,diğer cihazlar için yapılacaktır.
Bilgilerinize...

Daha çok bilgi için Konunun Başı'na dönebilirsiniz.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
eğer doğruysa söylediklerin helal olsun bende senin sayende benim portların klavyesini düzeltip linkleri yenilerim

- - - Eklendi - - -

başarılı olnursa diğerleri için de yapıladaktır demişsin zaten portlar var o kadar uğraşçağına bana verebilirdin klavyeyi ben de özel olarak konuya teşekkür mesajı yazardım senin için

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
c6 ile n97 arasında ne fark var ?

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
N97 C6'dan biraz daha iyidir.Batarya ve Performans gelişmiştir.Ayrıca C6 Portundan daha sağlamdır.

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
c5 e de yapsana :D

Uchiha Sasukee

Uchiha Sasukee

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 için yapamam.O cihazda arayüz dosyalarının bulunduğu kısım Ubot.img.Bunun için Port yapmam şimdilik mümkün değil.

Linkler yenilenecektir.

- - - Eklendi - - -

Ama eğer yakında Ubot.img'i Repack edebilen bir yazılım çıkarsa,bu yapılabilir.Umudu kaybetme yine de!

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
ram ne kadar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Sen benim başıma bela mısın? Yoğun programın arasında seni kırmayayım verdiğin 5230'u deneyeyim dedim telefonu 51.0'dan 51.6'ya yükselttim. Ayrıca senin portlar bozuk. Linkleri sil bari başkaları yanlış yapmasın. Çalışmıyor, telefona flaşladığımda hiç açılmıyor.

Eski adınla sdeoo; en iyisi sen benim göndereceğim dosyaları test et yeter. Beni yaktın başkalarını da yakmadan konuyu ve linkleri kaldır.

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Tamda Flashlıyordum Rambo yorumunu gördüm flashlamadım

Süleyman

Süleyman

Üye
Ne diye sözüne inanıp flaş atıyorsunuz ki. Ben 5800 kullanıcısıyım hiç linke bile tıklamadım. Neden? Yapamadığından %100 emin olduğum için

Atacan-

Atacan-

Üye
:oke:

Ne diye sözüne inanıp flaş atıyorsunuz ki. Ben 5800 kullanıcısıyım hiç linke bile tıklamadım. Neden? Yapamadığından %100 emin olduğum için

- - - Eklendi - - -

Sedo, Sen bilirsin ama yapılı olanı varken ..Neden yenisiyle uğraşıyorsun merak ettim.Yapamadığın şeyi Hala yapamıyorsun Fakat Bu deyimler sana yakışıyor :D
İşleyen demir ışıldar..!!! ( Pas Tutmaz )
Azimle Yapan Duvarı deler :D
Herkez Kaşık yapar ama Sapını yapamaz :D
Yola Devam Yılmak yok ama :D
Kardeşim .!!!

kemalulu3737

kemalulu3737

Üye
teşekkürler :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt