!!!!![PORT]Nokia N97V30 İki Cihaz(5800,5230) için portlandı.Linkler eklendi!!![PORT]!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
caner5588

caner5588

Üye
sülümanla atacan hep böyle siniz herşeye illa bi kötü yorum yapıyorsunuz size ne

Atacan-

Atacan-

Üye
Ben fikrimi yazdım
İnsanları yalan yanlış yönlendirenin karşısındayım..
Başka ne kötü yorum yapmışım acaba,_?
Genelleme yapıyorsunuz.?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ne diye sözüne inanıp flaş atıyorsunuz ki. Ben 5800 kullanıcısıyım hiç linke bile tıklamadım. Neden? Yapamadığından %100 emin olduğum için

ben de hiç uğraşmadım. inanmadım zaten yaptığına. madem türkçeleştirdim diyor önce kendi telefonunda denesin olursa zaten diğerlerine yapmak kolay.

- - - Eklendi - - -

:oke:

- - - Eklendi - - -

Sedo, Sen bilirsin ama yapılı olanı varken ..Neden yenisiyle uğraşıyorsun merak ettim.Yapamadığın şeyi Hala yapamıyorsun Fakat Bu deyimler sana yakışıyor :D
İşleyen demir ışıldar..!!! ( Pas Tutmaz )
Azimle Yapan Duvarı deler :D
Herkez Kaşık yapar ama Sapını yapamaz :D
Yola Devam Yılmak yok ama :D
Kardeşim .!!!
:d:

Atacan-

Atacan-

Üye

ben de hiç uğraşmadım. inanmadım zaten yaptığına. madem türkçeleştirdim diyor önce kendi telefonunda denesin olursa zaten diğerlerine yapmak kolay.

Klavye için @openstar Hocamıza danışabilirsin
En son yazılımı N97 portu üzerineydi..
Yardımcı olabilir sana ...

Symbian Modder

Üye
sdeeo s60v5 Sabrisi :D ya bi de edilgenli cümleler kurmuşun şu aşamalardayım şunu yaptım falan daha kendi telefonuna stabil yazılım çıkaramadın ki 5800'a el atıyosun.emeklemeden depar atma peşindesin.yaşın da 15 değil 13'tü sanırım :D

- - - Eklendi - - -

sülümanla atacan hep böyle siniz herşeye illa bi kötü yorum yapıyorsunuz size ne

messi bu konuda en son konuşacaklardan birisin bence.86 mb ram belle shell ev ekranı ofw grubu daha sayayım mı ??

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Klavye için @openstar Hocamıza danışabilirsin
En son yazılımı N97 portu üzerineydi..
Yardımcı olabilir sana ...
tamam teşekkürler pm atayım en iyisi :oke:

- - - Eklendi - - -

sdeeo s60v5 Sabrisi :D ya bi de edilgenli cümleler kurmuşun şu aşamalardayım şunu yaptım falan daha kendi telefonuna stabil yazılım çıkaramadın ki 5800'a el atıyosun.emeklemeden depar atma peşindesin.yaşın da 15 değil 13'tü sanırım :D

- - - Eklendi - - -

messi bu konuda en son konuşacaklardan birisin bence.86 mb ram belle shell ev ekranı ofw grubu daha sayayım mı ??

en fazla 14tür yaşı sbsye girecekti çünkü :ehe

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

fLuke!

fLuke!

Üye
şu adama inanmayın artık.bu arkadaş bana 50 sayfa yazı yazdırdı kaç kişiyi kandırdı çevirmeler yaptırttı.daha neler var.sbs ye gircek bi yandanda forumda bootloader kırıyor.

Atacan-

Atacan-

Üye
şu adama inanmayın artık.bu arkadaş bana 50 sayfa yazı yazdırdı kaç kişiyi kandırdı çevirmeler yaptırttı.daha neler var.sbs ye gircek bi yandanda forumda bootloader kırıyor.:d:

Kırıp başaracak ama ben inanıyorum..!!!:D

Symbian Modder

Üye
bi ara bi eleman vardı symbianların kernelini falan düzenliyolardı itüden arkadaşlarıyla.sonra baktı iş ciddiye binince kuzen muhabbetine çevirdi :ehe sdeoo aykut fakan bitmez bitemez :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
şu adama inanmayın artık.bu arkadaş bana 50 sayfa yazı yazdırdı kaç kişiyi kandırdı çevirmeler yaptırttı.daha neler var.sbs ye gircek bi yandanda forumda bootloader kırıyor.

ne güzel mesaj sayın artmış işte :ehe

Symbian Modder

Üye
bu elemanda yapacak potansiyel olsa 30 konu açmazdı kanımca :D ergen heveslerini yaşıyo şu an :D

Süleyman

Süleyman

Üye

yav hâlâ mı kim olduğunu anlamıyorsunuz yuh size.
caner adlı arkadaş veysel001905 in ta kendisi. Yönetimde bunu biliyor. en ufak bir hatasında bann :)
bu arada bana gerçek adımla hitap etmeyene cevap vermem.

Atacan-

Atacan-

Üye
yav hâlâ mı kim olduğunu anlamıyorsunuz yuh size.
caner adlı arkadaş veysel001905 in ta kendisi. Yönetimde bunu biliyor. en ufak bir hatasında bann :)
bu arada bana gerçek adımla hitap etmeyene cevap vermem.

Binbir Surat :D
iyice magazinleşti bu olay :D

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Uchiha Sasukee nickli üyemizin eski kullanıcı adı sdeoo :d:

Symbian Modder

Üye
ya o değil de konunun sonuna bi de tüm hakları saklıdır yazmış.sdeoo da open source değil beyler.yani inşallah değildir formülü falan yoktur :P dünya ikinci bi felakete hazır değil

anılbaran

anılbaran

Üye
Konu sahibi zaten ''kendi isteği ile uzaklaşmış'' konu sahipsiz kaldığından ve konu ile ilgilenemeyeceği için :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt