Galaxy S4 i9500 OzcanRom v5.2 XXUGNH4 KitKat 4.4.2 [S5 FEATURES]

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi

Sk.Safak

Üye
romu yükledim herşey sorunsuz eklentileri de yaptım ama karşı tarafın sesi az geliyor konuşurken bi onu düzeltemedim. bir fikri olan var mı?

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Ben yasamadim hiç öyle bir sorun. ilk mesajda ses yukseltme modu var onu deneyin isterseniz.

Sk.Safak

Üye
o mod hoparlör sesini yükseltiyor.. bana kulağa gelen sesi yükseltecek bir şey lazım baya bir şey denedim. forumları da araştırdım. service modu diye bir mod varmış. *#*#197328640#*#* ı yazarak arayın diyor. sonra ordan ayar yapın diyor ama başta ben bu kodu girdiğimde öyle bir menü açılmıyor. yani ne yaptıysam olmuyor..

The Shadow

The Shadow

Üye
o mod hoparlör sesini yükseltiyor.. bana kulağa gelen sesi yükseltecek bir şey lazım baya bir şey denedim. forumları da araştırdım. service modu diye bir mod varmış. *#*#197328640#*#* ı yazarak arayın diyor. sonra ordan ayar yapın diyor ama başta ben bu kodu girdiğimde öyle bir menü açılmıyor. yani ne yaptıysam olmuyor..
O sadece stock ve stock based romlar içindir. Büyük ihtimalle /system/app taki apksını özcan kaldırmıştır açılmaması normal.

• Beğen
Tepkiler: EmekHırsızı
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Bendede açılmıyor stock NG3 yüklü olmasina rağmen

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen

kizilx01

Üye
Iyi günler arkadaşlar. Ben bu Özcan romu yükledim stock rom kullanıyordum öncesinde gayet güzel hoşuma gitti ama daha sonra tekrardan stock Roma dönmek zorunda kaldım tlf çöktügu için neyse stock romu kurdum sorunsuz çalışıyor ama tekrardan bu Özcan romu kurdum ama açılmıyor tlf ilk samsung gt i9500 ekranında kalıyor diğer samsung logosu gelmiyor acaba sorun ne olabilir.

Conquer360

Üye
Keşke 9505 için de olsaydı yerli romu tercih ederdik en azından

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
9505 için pek çok s5 tw based rom var. i9500 için tek s5 romu bu.

Sk.Safak

Üye
özel mod eklenmeli...

• Beğen

kizilx01

Üye
arkadaslar sizdede oluyormu acaba ben internette felan gezinirken arada ekran kiliti aktif oluyor ama saniyelik olay siyah ekran gelip gidiyor hani s-wiev cover pencereli kilif taktigimizda kapagi kapatinca siyah ekran geliyor ve pencerede saat tarih cikiyor ya uyku moduna giriyor hani o ekran gelip gidiyor nedeni ne olabilir

Sk.Safak

Üye
bu arada benim kulaklık sesinin az olmasının sebebi sesin geldiği yerin tozlardan dolayı tıkanmış olmasından dolayı imiş temizlettim düzeldi :) Özel modu sabırsızlıkla bekliyorum..ayrıca birinci sayfadaki swiev fix linki çalışmıyor..

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Az önce aldığım habere göre özel mod gelmeyecek çünkü knox 1 cihazlarda calismiyormus. boşuna beklemeyin

klavyeci

klavyeci

Üye
Eklentiler ( Fix dosyaları ) nasıl ekleniyordu ? Yazılımın içine gömüp ondan sonra mı flash atacaz ?

kizilx01

Üye
arkadaslar bu swiev fix dosyasini tekrar yukleyebilirmisiniz

klavyeci

klavyeci

Üye
direk flashlayin recoveryden
Her Fix dosyası için ayrı ayrı mı yapacaz bu işlemi ? Bu konun detaylı bir açıklaması yok. Ayrıca bu işlemi yapmadan önce yedek almak gerekir mi ?

Üst Alt