Oyunlarda sorun. 1200 tl para verdik randuman alamıyoz ! ! ! ! !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aaaaagk

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlarda sorun. 1200 tl para verdik randuman alamıyoz ! ! ! ! !
Selam millet,
Xperia X10i kullanıyorm. HD oyunlarda aşırı biçimde takılma, görüntünün gelmemesi gibi sorunlar yaşıyorum. Bi çözümü var mıdır. Örnek ACreed, Nova gibi oyunları oynayamadım.:hmmm|-):ağlarım::ağlarım::ağlarım::sos:sos:sos

mc_shekil

mc_shekil

Üye
bende hiç öyle bi sorun olmadı....şayet dediğin gibi fazla takılmalar oluyorsa telefonunu bi kere güncelleme yap çünkü eminim aldığından bu yana o hevesle yüzlerce program yükleyip kaldırmışsındır..güncellemeden sonra farkı göreceksin telefonunda androidmarket yoksa güncellemeden sonra o da gelecek :oke: x10 akıllı telefonlar içinde 10 numara bi cihaz verdiğin 1200 tlnin hakkını kesinlikle verdiğini düşünüyorum

aaaaagk

Üye
    Konu Sahibi
Güncellemeleri takip ediyorum zaten de olmazsa bi onarma yapacam artk. sen ACreed i falan denedin mi? Bende nerdeyse hiç bi hd oyun açmadı ya :S

mc_shekil

mc_shekil

Üye
evet acreed vardı pek sarmadı diye sildim..asphalt5 needforspeed ve pes2011 var ve hepside sorunsuz..güncellemeye ne zaman bağlasam zaten en son yazılım yüklü diyor yinede onar sen kardeş telefonun ilk aldığın günkü gibi canavar olacaktır.fakat Sony Ericsson PC Companion 2.0 ile değil update service ile güncelleme yap :oke:

aaaaagk

Üye
    Konu Sahibi
Update service? Onu nerden bulucam ki kardes?

mc_shekil

mc_shekil

Üye
bunu indirip kur :oke:

• Beğen
Tepkiler: aaaaagk

aaaaagk

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah :) çok saol ;)

• Beğen
Tepkiler: mc_shekil

aaaaagk

Üye
    Konu Sahibi
Usta denedim oldu ya :D Çok teşekkür ederim :D

mc_shekil

mc_shekil

Üye
Rica ederim kardeş..x10 on numara bi cihaz ya i love you S.E :-)

hoss

hoss

Üye
x10 mükkemmel :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt