oyunlar

• 1 Mayıs 2011
  • 1452 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bu gamelofttan falan hiç haber varmı yoksa ciddi ciddi bıraktılarmı S^3 ü ?

Yazan: k4nun1
  2. Onu bilmiyorum ama güzel bi RPG oyun çıktı. Sizinle paylaşmak istedim. Mağazada 5 TL. http://blog.ovi.com/dailyapp/global/2011/05/crusade-of-destiny-is-a-truly-engaging-rpg-for-nokia-smartphones/?sf1401746=1

Ovi Store: Crusade Of Destiny

3. Uuu güzelmiş.

4. abi aslında fiyatlar çok ucuz ama kontörle satış yok olsa ben çoğu şeyi alırım

5. @Uruloki yetkililer operatörlerle anlaşma yapacaklardı ama hâlâ haber yok.

6. @J_JoKeR_R fark etmemiştim. Görünce paylaşayım dedim.

7. tmm somuru:somuru:somuru:

8. yav maxi ye bak süper yeni çıkan oyunlar direk burda helal olsun

9. Ben size söyleyeyim; opertörlerin işine gelmiyor. Ondan haber yok. Arayıp bi müşteri hizmetlerine sormak lazım.

10. yeni çıkmadı bayadır wardı

11. Maxicep farkı. :oke:

12. korkmayn beyler gameloft nokiayi , amiral gemisi birakmicak..bu gemi karaya ulasacak!! bu gemi batmicakk! :ehe :evet:

13. o değilde gameloftun oyunları bi başka abi:yuru

14. gemiyi karaya çıkarınca bırakacakmı yoksa diğer denize taşıyacakmı ?

15. dger denizlere acilcak tabi ilk once karaya ulascak :D

16. bence gemi battı ciddi ciddi 3-4 aydır oyun falan çıkmıyor düzgün ama androide 3-4 ayda en az 10 oyun çıktı gameloft bıraktı S^3 ü :vur:vur

17. gameloft birakmasin ya s^3 u cnku cok saglam oyun yapiolar..

18. banada gameloft s^3 ü bıraktı gibi geliyor, aslında s^3 değil de symbian'dan vazgeçeli epey zaman oluyor birkaç sene önce Türkiye de ki eski symbian hackli gameloft oyunları dağıtan siteleri teker teker uyarıyordu hatta öyle ki birçok büyük cep sitesi gameloft oyunlarını yayınlamaktan korkar olmuştu ama bir süre sonra devam ettiler firma da baktı başa çıkamayacak symbian'ı yavaş yavaş bıraktı.

gameloft'un sitesine girin ana sayfada ipod/iphone android games yazıyor ama hiçbiryer de symbian games yazmıyor yada nokia games göremedim ben:off:

19. nokia games bölümü var
    Top Mobile Games, iPhone Games - Download Games for Mobile, iPhone, Android & More | Gameloft

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 23:43