oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
k4nun1

k4nun1

Üye
    Konu Sahibi
oyunlar
arkadaşlar bu gamelofttan falan hiç haber varmı yoksa ciddi ciddi bıraktılarmı S^3 ü ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Onu bilmiyorum ama güzel bi RPG oyun çıktı. Sizinle paylaşmak istedim. Mağazada 5 TL. http://blog.ovi.com/dailyapp/global/2011/05/crusade-of-destiny-is-a-truly-engaging-rpg-for-nokia-smartphones/?sf1401746=1

pRime.

pRime.

Üye
Onu bilmiyorum ama güzel bi RPG oyun çıktı. Sizinle paylaşmak istedim. Mağazada 5 TL. blog.ovi.com/dailyapp/global/2011/05/crusade-of-destiny-is-a-truly-engaging-rpg-for-nokia-smartphones/?sf1401746=1

Uuu güzelmiş.

Uruloki

Uruloki

Üye
Onu bilmiyorum ama güzel bi RPG oyun çıktı. Sizinle paylaşmak istedim. Mağazada 5 TL. http://blog.ovi.com/dailyapp/global/2011/05/crusade-of-destiny-is-a-truly-engaging-rpg-for-nokia-smartphones/?sf1401746=1<br />
<br />
<a href="http://store.ovi.com/content/96288" target="_blank">Ovi Store: Crusade Of Destiny</a>

abi aslında fiyatlar çok ucuz ama kontörle satış yok olsa ben çoğu şeyi alırım

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
@Uruloki yetkililer operatörlerle anlaşma yapacaklardı ama hâlâ haber yok.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
@J_JoKeR_R fark etmemiştim. Görünce paylaşayım dedim.

Uruloki

Uruloki

Üye
yav maxi ye bak süper yeni çıkan oyunlar direk burda helal olsun

pRime.

pRime.

Üye
@Uruloki yetkililer operatörlerle anlaşma yapacaklardı ama hâlâ haber yok.

Ben size söyleyeyim; opertörlerin işine gelmiyor. Ondan haber yok. Arayıp bi müşteri hizmetlerine sormak lazım.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
korkmayn beyler gameloft nokiayi , amiral gemisi birakmicak..bu gemi karaya ulasacak!! bu gemi batmicakk! :ehe :evet:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
o değilde gameloftun oyunları bi başka abi:yuru

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dger denizlere acilcak tabi ilk once karaya ulascak :D

k4nun1

k4nun1

Üye
    Konu Sahibi
bence gemi battı ciddi ciddi 3-4 aydır oyun falan çıkmıyor düzgün ama androide 3-4 ayda en az 10 oyun çıktı gameloft bıraktı S^3 ü :vur:vur

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
gameloft birakmasin ya s^3 u cnku cok saglam oyun yapiolar..

_ardaa

_ardaa

Üye
banada gameloft s^3 ü bıraktı gibi geliyor, aslında s^3 değil de symbian'dan vazgeçeli epey zaman oluyor birkaç sene önce Türkiye de ki eski symbian hackli gameloft oyunları dağıtan siteleri teker teker uyarıyordu hatta öyle ki birçok büyük cep sitesi gameloft oyunlarını yayınlamaktan korkar olmuştu ama bir süre sonra devam ettiler firma da baktı başa çıkamayacak symbian'ı yavaş yavaş bıraktı.

gameloft'un sitesine girin ana sayfada ipod/iphone android games yazıyor ama hiçbiryer de symbian games yazmıyor yada nokia games göremedim ben:off:

ganster86

Üye
banada gameloft s^3 ü bıraktı gibi geliyor, aslında s^3 değil de symbian'dan vazgeçeli epey zaman oluyor birkaç sene önce Türkiye de ki eski symbian hackli gameloft oyunları dağıtan siteleri teker teker uyarıyordu hatta öyle ki birçok büyük cep sitesi gameloft oyunlarını yayınlamaktan korkar olmuştu ama bir süre sonra devam ettiler firma da baktı başa çıkamayacak symbian'ı yavaş yavaş bıraktı.

gameloft'un sitesine girin ana sayfada ipod/iphone android games yazıyor ama hiçbiryer de symbian games yazmıyor yada nokia games göremedim ben:off:
nokia games bölümü var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt