Ovi'den indirilen/satın alınan programların setup dosyasını kurtarma ! (Resimli)

• 5 Mayıs 2011
  • 3758 Okunma
  • 26 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaşlar, Ovi'den indirdiğimiz programların setup dosyasının hemen silindiğini biliyoruz. Ben de tamamen kendi buluşum ile bir yöntem keşfettim.

(Lütfen "kendi buluşun değil, zaten vardı, ben biliyordum" demeyin, hiçbir yere bakmadan bulduğum için öyle yazdım, daha önce de keşfedilmiş olabilir.)

Her neyse. Her açıklama bir üst resmi temsil etmektedir arkadaşlar, yani her resmin açıklaması altındadır. :)

Artık avrupa'da olup da, gt racing gibi oyunları ücretsiz indirebilen arkadaşlar paylaşabilirler. :)

.......
    < Resmi açmak için tıklayın >

1. Başlayabiliriz arkadaşlar.

2. Önce kendi web tarayıcısı ile store.ovi.com'a giriyoruz ve indireceğimiz uygulamaya geliyoruz. (ben örnek olarak milliyet tv rehberi'ni seçtim)

3. Uygulamaya geldik arkadaşlar. O sırada telefonunuzda yüklü olan ovi mağaza açılırsa hemen sağ alttaki çıkış butonuna basarak tekrar web'e dönün.

4. Kendi hesabımızla giriş yaptıktan sonra indirmeye başlıyoruz arkadaşlar. Ayrıca indirmeye başlamadan önce setup dosyasının adının tamamını veya bir bölümünü not alıyoruz.

5. İnmesini bekliyoruz...

6. İşte bu ekran gelince, yani yükleme ekranı gelince hiçbir şey yapmıyoruz arkadaşlar...

7. X-plore'i açıyoruz.

8. Hangi bölüme indirdiyseniz o bölümü seçip dosya aramayı açıyoruz. Mesela ben E: (hafıza kartı) na indirdiğim için E: 'de arıyorum.

9. Hmmm dosyanın adı neydi? tvrehberi diye başlıyordu ama sonrasını hatırlayamadım. En iyisi böyle aramak.
    Not: * karakteri bir veya birden fazla karakter varsa ve ne olduğu bilinmiyorsa kullanılır. Nokta'dan sonra olan yer uzantı'dır. Uzantı hatırlanmıyorsa da * koyulur.

10. Aha da geldi. Yükleme yapıldıktan sonra silinmeyi bekliyor.

11. Fakat biz ne yapıyoruz? Silinmesin diyerek onu başka bi yere taşıyoruz ki, silme komutu geldiğinde yeri bulunamasın.

12. Mesela ben "My Videos"a taşıdım. Siz de istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

...

İşlem bittikten sonra web tarayıcınızı kapatabilirsiniz.

Önce iptal'e basın, sonra tarayıcıyı kapatın. Korkmayın, dosyanız silinmedi, taşıdığınız yerde... Güvende... :) :)

Ayrıca belirteyim, emeğe saygı açısından alıntı yapacak arkadaşlar lütfen kaynak belirtsin, hakkımı yemeyin arkadaşlar... :)

Saygılar arkadaşlar... :)

Yazan: ultrayer6
  2. Teşekkürler Dostum Uğraşmışsın Baya.

3. tesekkurler

4. teşekkürler güzel paylaşım. javalarda olmuyor galiba sormadan yükledi.

5. teşşekürler

6. teşekkürler dostum emeğine sağlık

7. Teşekkürleer:aha:

8. Ovi magazayı kim kurtaracak :d kapanıyo da

9. arkadaşlar yardım eder misiniz? Girdim operadan ovi store a buldum indirmek istediğim temayı ama indir ya da download yazmıyor, sadece cep tel. E gönder seçeneği var, lütfen yardım edin, o temanın setup ına ihtiyacım :(

10. amerty95 resimlerdende belli olduğu gibi ultrayer6 telefondan indirmeyi anlatmış. sen bilgisayardan indirmeyi söylüyorsun. pc den indirmek içinde yol var forumda ara bulursun

11. cevap verdiğin için teşekkürler ama zaten tel. den girdim. opera miniden girdim ama acaba telefonun kendi tarayıcısından mı girmem gerekiyor?

12. evet kendi tarayıcısından gir

13. çok teşekkürler :D sonunda başardım

14. çok sağol birader :D güzel yöntem. Eline sağlık ...

15. Arkadasum emegine saygim olarak tesekkur ederim ama daha kolay yolu var dosyanin yuklenme islemi bitmeden once x-ploreden system- dmgr-10008d39 klasorune geliyor ordan yukleme bitmeden once kopyala mesela oyunlar klasorune olabilir kolay gelsin

16. konu başka birşeyimi anlatıyor :D

17. ovideğişti noki oldu onun internet sitesi ne birde emeçe satgı alkış

18. süper iş çıkarmışsın kardeş çok işimize yaracak çok sağol :)

19. tesekkür

20. deneyelim bakalım.
    Eline sağlık.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 20:19