"""Ovi Haritalar Güncellendi"""24 ŞUBAT 2011......

Sponsorlu Bağlantılar

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
peki bu haritayı kaldırıp normal eski ovi mapsi nasıl kurabılırım arkadaslar bana yardımcı olun bi zahmet.çünkü konum bulmada cok kötü geldı bana.paylaşım yapan arkadasa lafm yok eline emegıne saglık
kardeş mass memory yani e sürücüsünde cities klasörü ve gf diye bir metin belgesi var sil onları bir dene olmassa gene yaz yardımcı olurum iyi forumlar...:oke:

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
hocam o dediğiniz e sürücünü nerden bulacagım onu da anlatırsanız sevınırım cunku cok fazla detayına bılmıyorum bu konularda sizleride yoruyorum artık:)pekı kaldırdıkktan sonra normal ovi haritalarımı nasıl kuracagım orjinal haliyle.

--------------- Ekleme ---------------

tamam hocam buldum ve dedıklerını yaptım harıtaları tekrar yukluyorum sımdı artık.

hocam cok kafa şişirdim ama ben eski ovi haritaları istiyorum ya yıne yukledım ama aynısı oldu neler yapayımda eskisine döndüreyim bana yardımcı olun :)ayrıntılı bır sekılde anlatım olursa cok iyi olur

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
Eklenmiş Dosya (lar) | Download, indir, yükle Nokia Ovi Maps 3.06.587 S^3 Signed

ovi_maps_3_06_10wk50_b12_tb9_2_195660.sis (8.76 MB (Megabyte), 168x kez indirildi)
kardeş bide bunu dene bakalım nadir hocamızın konusu teşekkür ederek geçiyoruz anlatıma önceki dediklerimi gene aynen yap sonra bu sürümünü yükle bakalım gene buraya yaz kafa şişirmeye gelince keyfine bak kafana takma yardımcı olmak için burdayız elimizden geldiği kadar rahat ol sonucu yaz gene yardımcı olurum....iyi forumlar...

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
ilginize cok teşekkür ederım hocam ama yıne aynısı oldu ekran goruntusu aynı.ben evden konumumu bulmayı denıyorum ancak yıne 1-2km ılerden bır yerlerı buluyor.neden olabılır bu acaba.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
ilginize cok teşekkür ederım hocam ama yıne aynısı oldu ekran goruntusu aynı.ben evden konumumu bulmayı denıyorum ancak yıne 1-2km ılerden bır yerlerı buluyor.neden olabılır bu acaba.
kardeş o zaman bulunduğun konumdan olabilir gps uydularıyla tam eşleşme sağlanamaması olabilir dışarıda açık alanda daha iyi çalışır bi dene gene yaz bana yardımcı olurum iyi forumlar...:oke:

Eklenmiş Dosya (lar) | Download, indir, yükle Nokia Ovi Maps Beta v3.06(533) Symbian^3 Signed {NEW UPDATE}

ovi_maps_installer_3.06_10wk50_b03_tb9.2_nocs_beta.sis (8.75 MB (Megabyte), 249x kez indirildi)
kardeş buda nadir ustamızın konusu olmassa bide bunu dene gene sonucunu yaz kafan gönlün rahat olsun yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana iyi forumlar...:oke:

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
cıhan hocam yıne olmadı aynı sorun ve aynı ekran goruntusu var :) orjınaldekı gıbı konumum yazmasını ıstıyorum ancak onun yerine harıta yazıyor ve daha baska seylerde var bir kaç tane.en ıyısı ben nokia shopa gotureyım adamlar baksınlar:)sizide yorduk cok tsk ederım

mc_mfi

Üye
cıhan hocam yıne olmadı aynı sorun ve aynı ekran goruntusu var :) orjınaldekı gıbı konumum yazmasını ıstıyorum ancak onun yerine harıta yazıyor ve daha baska seylerde var bir kaç tane.en ıyısı ben nokia shopa gotureyım adamlar baksınlar:)sizide yorduk cok tsk ederım
bak ben teli ilk aldığımdan beri beta labs de olanı kullanıyordum sonra oviye düştü ordan indirdim harita yeri konumum oldu tabi beni gıcık etti sildim tekrar yükledim bence sende ovi den indir yani eğer yapmadıysan

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
kardeş güncelleme yaptıysan zaten otomatik olarak değişir cihaz yazılımı harita değil yani geri döndüremiyebilirsin gene de bir dene olmassa bir servise danış gene buraya yaz yardımcı olurum...iyi forumlar....:oke:

dostumgeorge

Üye
merhabalar ben e52 kullanıyorum sanırım bu sürümün benim telefona uygun olanı yok ama başka bişey soracağım.. ovi suiteden son olarak yüklediğim türkiye harıtasında ıspartanın cadde ve sokakları görünmemekte ama pcden ovi haratalara girdiğimde görebilmekteyim. acaba telefon için de bi türkiye güncellemesi yapılır mı yoksa uzun süredir olduğu gibi yine bi gelişme olmaz mı..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler eline sağlık.

Cetger

Üye
emeğinize sağlık
link kırık :)

hoca64

Üye
kardeş link kırık galiba ya tıklıyorum not found diyor. yardım eder misiniz

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kardeş eline sağlık,ben 3,08 i yükledim ama verim alamadım 3.07 ye geri döndüm bakalım benden başka sorun yaşayan çıkacakmı?

ayhan_mtl

Üye
mrb arkadaşlar benim N8 var ona ovi mapsin v3.06 0.2.42.122 versiyonunu yükledim ve sorunsu çalışıyo arkadaşımın e6 sı var yeni aldı ona bi türlü bu versiyondki türkiye haritalarını yükleyemedim her telefon için ayrı versiyon mu var birde güncelleme kısmında çıkmıyo ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt