"""Ovi Haritalar Güncellendi"""24 ŞUBAT 2011......

Sponsorlu Bağlantılar

Starsley

Arkadaşım bu şimdi ovi maps 3.4 den dahamı iyi üstünemi yazar.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş en üst ve güncellenmiş beta versiyonu için rahat olsun yükleyebilirsin istersen beta labstan da kontrol edebilirsin...iyi forumlar...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

sürümü 3.06 11wk07 b11 mw opengl mn map sürümü 0.2.42.122 daha üstü yok...iyi forumlar...:oke:

Starsley

Beta derken ne anlama geliyor yani güncelleme yok diyor

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeş en üst ve güncellenmiş beta versiyonu için rahat olsun yükleyebilirsin istersen beta labstan da kontrol edebilirsin...iyi forumlar...:oke:

sürümü 3.06 11wk07 b11 mw opengl mn map sürümü 0.2.42.122 daha üstü yok...iyi forumlar...:oke:

sürümünü nasıl öğrenirim dersen telefon maps ortada bulunan ? işaretinin üzerine tıkla ordan haritalar hakkında diye bir bölüm göreceksin üzerine tıkla ordan sürümler diye bir kısım var tıkladığında harita versiyonunu görebilirsin...

Beta derken ne anlama geliyor yani güncelleme yok diyor
denenmiş ovi mapstan farklı sürümü gene nokianın ürettiği versiyondur nokia beta labstan indirilir evet güncelleme yeni ve farklı özellikleri içerir...zaten göreceksin ana menüde farklılığı mesela güncelle seçeneği var istediğin haritayı bilgisayara bağlanmadan telefonuna indirebiliyorsun...

Starsley

Eyw sağol kardeşim son sorum bundada ömür boyu navigasyon varmı ?

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
var kardeşim ücretsiz istediğin kadar kullanabilirsin gene sorucağın birşey olursa buraya yazarsın...yardımcı olurum..iyi forumlar sen sağol kardeş...:oke:

telefonun c7 olarak gözüküyor onun içinde geçerli bir sürüm iyi kullanımlar...

Starsley

Tamam kardeşim sağol :) şimdi yüklicem

Kardeş kurdum ama giriyorum harita ya atıyor napim

Tamam hallettim sorunu bu süpermiş valla çok hızlı tekrar teşekkürler

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim sağol :) şimdi yüklicem

Kardeş kurdum ama giriyorum harita ya atıyor napim

sevindim kardeş ben teşekkür ederim gene aklına takılan bişey olursa yaz buraya yardımcı olurum iyi forumlar...:oke:

mkaya48

Üye
kardeş bede c6-01 var en son güncellemede telefonu güncelledim yelefon ingilizce oldu sonra servise gnderdim telefon yeni geldi bu yüklersem gene aynı sorunu yaşarmıyım

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bede c6-01 var en son güncellemede telefonu güncelledim yelefon ingilizce oldu sonra servise gnderdim telefon yeni geldi bu yüklersem gene aynı sorunu yaşarmıyım
kardeş bu genel telefon güncellemesiyle bir alakası yoktur sadece ovi map haritaları günceller için rahat olsun yükleyebilirsin gene kafana takılan birşey olursa yaz bana buraya iyi forumlar...:oke:

mkaya48

Üye
kardeş bu genel telefon güncellemesiyle bir alakası yoktur sadece ovi map haritaları günceller için rahat olsun yükleyebilirsin gene kafana takılan birşey olursa yaz bana buraya iyi forumlar...:oke:
sağolasın

nevkarist

Üye
teşekkürler

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
arkadaşlar bende bu sürümü yükledim ancak konumumu 1,5 km falan ilerde buluyor neden olabılır bu acaba?yani memnun kalmadım ben bu yüzden.nasıl kaldırabıecegımı söyleyende olursa sevinirim teşekkürler

blackbird48

blackbird48

Üye
emeğine sağlık arkadaşım ama üzülerek söylüyorum tam stabil değil bazen sapıtıo bulunduğumuz yeri çok uzak gösterıo 5800 eski telime yükledim pek verimli değil n8 imdeki kendi haritası ile karşılaştrdım n8de daha net ve stabil harita ama bu 5800 yüklediğim 3.06 hiç stabil değil

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık arkadaşım ama üzülerek söylüyorum tam stabil değil bazen sapıtıo bulunduğumuz yeri çok uzak gösterıo 5800 eski telime yükledim pek verimli değil n8 imdeki kendi haritası ile karşılaştrdım n8de daha net ve stabil harita ama bu 5800 yüklediğim 3.06 hiç stabil değil
teşekkürler ama bulunduğun yerdeki gps uydularıylada bir alakası olabilir ben de yükledim şu anda bir problem yok...seninde yorumuna sağlık sağol...iyi forumlar...:oke:

blackbird48

blackbird48

Üye
teşekkürler ama bulunduğun yerdeki gps uydularıylada bir alakası olabilir ben de yükledim şu anda bir problem yok...seninde yorumuna sağlık sağol...iyi forumlar...:oke:
tamamdır arkadaşım doğru söylüyorsun beim eski takoz 5800da öle yaptı ama bugün stabil çalışıo sorun yoktur bence herkez gönül rahatlığı ile yüklesin

lilsaint_03

lilsaint_03

Üye
peki bu haritayı kaldırıp normal eski ovi mapsi nasıl kurabılırım arkadaslar bana yardımcı olun bi zahmet.çünkü konum bulmada cok kötü geldı bana.paylaşım yapan arkadasa lafm yok eline emegıne saglık

Üst Alt