[Nokia] Nokia Haritalar Suit 2.0 v3.00(95) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia] Nokia Haritalar Suit 2.0 v3.00(95) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)
Nokia Haritalar Suit 2.0 ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri önünüze serer. Haritalar, Sürüş, Toplu Ulaşım (henüz Türkiye desteği yok) ve Hava Durumu; tümü kısayollarla ve Symbian'a özel giriş ekranı erişimi ile tek bir akıllı pakette. Fotoğraflarınızı haritaya koyun, toplu ulaşım bilgilerine anında erişim sağlayın, birden çok şehirdeki hava durumunu görün ve rotanızı planlayın.

Notlar:
- Sadece Nokia Belle sürümünde ve yandaki modellerde çalışır: 603, 700, 701, N8-00, E7-00, C7-00, C6-01, Astound, Oro, X7-00, E6-00.
- E6-00'ya Places ve MyLocation widgetleri uyumlu değildir.
- Nokia 500'de çalışmaz.
- Tüm uygulamaların yüklenmesi için SIM kart takılı olmalıdır. Takılı olmaması durumunda Hava Durumu yüklenmez.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mehemt kara, foxtime55, kuralsiz9 ve 2 diğerleri

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​eline sağlık üstad

kartal3x

kartal3x

Üye
:tşk:

benighted

benighted

Üye

omerkun

Üye
603 kullanmaktayım ve maps i yüklemiyor.. Bundan önceki office güncellemesinide yüklememişti.. Yükleme başlıyor.. Bitime doğru yüklenemedi diyor.. Sebebi ne olabilir.. Saygılar

texasteam

Üye
hava durumu widgeti var mı

texasteam

Üye
beyler bu sürümü yükledim fakat hava durumu widgeti yok ??

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bende var ve çalışıyor

texasteam

Üye
bu sürümde yok usta bende sonradan farkettim ayriyetten yükledim hava durumu widgetini

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ya ben eski sürüm üzerine yükledim bunu şuan kullanıyorum hava durumu var arkadaşlar kullanıyorum.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
yüklemez olaydım telefon hafızasından 20 mb yer kapladı :/ ama tel hala hızlı şükür :D

tarxhn

tarxhn

Üye

aydindogan

Üye
benim makinada navigasyon çalışmıyor arkadaşlar gps sinyali bekliyor diyor ama işleme geçmiyor yardımcı olabilen varmı acaba .telef.n8

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
benim makinada navigasyon çalışmıyor arkadaşlar gps sinyali bekliyor diyor ama işleme geçmiyor yardımcı olabilen varmı acaba .telef.n8
Kapalı alanda iseniz gps'in konumunuzu belirlemesi bir hayli uzun sürer, açık hava ve alanda net kullanmıyorsanız 3, 5 veya 10 dakika içinde konumunuzu bulması gerekir.

Üst Alt