Oupeng browser 6.60 çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
silivriserdar

silivriserdar

Üye
yaptım arkadaşlar ingilizce oldu ama sorunlu bir program geri sildim.Bazı sitelere girmiyor ve ayarlardan yazı boyutu ya çok büyük yada küçük orta hali var ama oda çok küçük.Ben begenmedim.

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
yaptım arkadaşlar ingilizce oldu ama sorunlu bir program geri sildim.Bazı sitelere girmiyor ve ayarlardan yazı boyutu ya çok büyük yada küçük orta hali var ama oda çok küçük.Ben begenmedim.

her siteye giriyor sen becerememissindir. Ağır giriyorsa da ram in yetersizdir..

mstf_l

mstf_l

Üye
bir deneyelim yine handlera çevirmeyin konuyu lütfen bütÜn oupeng konuları amacından sapıp handler oldu bu olmasın :)

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
bir deneyelim yine handlera çevirmeyin konuyu lütfen bütÜn oupeng konuları amacından sapıp handler oldu bu olmasın :)

hiç sorma! Brainfree yüzünden çöpe taşınmıştı allahtan nur hatayı anladı da düzeltti sağolsun..

atarax29

Üye
buraya gorus yazabiyorsak android bolumu olmadiginida biliriz arti oupeng deyince neden herkezin aklina handler geliyor oda opera gibi hatta bana gore daha iyi bir tarayici

s10olsun

s10olsun

Üye
bu bedava net için degl dimi ? Webilgili acılmıyor

USAForever

USAForever

Üye
Şahin'in Yorumu :

Yüklenme : ▲ Başarıyla.
İngilizce V.: ▲ Başarıyla.
Proğram Puanı : 10/10 ●○

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
:) güncell

derdewıl1472

Üye
ya bu mms olan linkleri açan arkadaşlar nasıl açtı benim telde mms atmaya çalışıyo

---------- Eklendi @ 17:09:46 ---------- Yazıldı @ 17:06:53 ----------

ya bu mms olan linkleri açan arkadaşlar nasıl açtı benim telde mms atmaya çalışıyo

konuları karıştırdım ya kusura bakmayın :D

simbianist

Üye
Ilk mesajı okumadım ve yeni ozellik ne merak ettim

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
...güncel

ibrother

ibrother

Üye
film indirirken sürekli hata veriyor. Normal opera daha iyi.

place3461

place3461

Üye
    Konu Sahibi
film indirirken sürekli hata veriyor. Normal opera daha iyi.

bu filmlerde hata verir çünkü indirmeye çalıştığın şey büyük boyutlu..bu büyük boyutlu indirmiyor bunun farkı hızlı olmasıdır ha sende hızlı olmadıysa bu telefonunla yada baglantinla alakalıdır

eren3546

eren3546

Üye
gerçekten çok hızlı opera dan daha iyi denemeyen pişman olur
teşekkürler ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt