Oturum Açma Hatası Profil Bulunamadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeLLEyes

Üye
    Konu Sahibi
Oturum Açma Hatası Profil Bulunamadı
Arkadaşlar ben yeni bir oturum açıyım dedim admin olarak açtım şifrede koydum ve açtım başlıktakı hatayı aldıgım için yeni açtıgım oturuma giremiyorum normal oturuma girdim denetim masasından kullanıcı hesapları bölümüne giriyorum şifre istiyor giriyorum ama hiçbirekran gelmiyor internette araştırdım bilgisayar gelişmiş özelliklerden kaldırınız diyorlar ama orda sadece normal olan otururum gözüküyor ne yapabilirim çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var :(

MichaeLJacqsoN

MichaeLJacqsoN

Üye
güvenli moddan admin istrator varsa oradan silmeye çalış

HeLLEyes

Üye
    Konu Sahibi
abicim girdim güvenli moddan denetim masası giriyorum sadece şifre değiştirmeme izin veriyor kafayı yicem :(

MichaeLJacqsoN

MichaeLJacqsoN

Üye
xpmi 7 mi

HeLLEyes

Üye
    Konu Sahibi
yok vista üstadım

MichaeLJacqsoN

MichaeLJacqsoN

Üye
:d atlamsm vistayı xp olsaydı biraz yardımım dokunurdu

- - - Eklendi - - -

yeniden oturum aç

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
o zaman ne kaldı ki yapılcak?

Teom@n

Teom@n

Üye
Arkadaşlar ben yeni bir oturum açıyım dedim admin olarak açtım şifrede koydum ve açtım başlıktakı hatayı aldıgım için yeni açtıgım oturuma giremiyorum normal oturuma girdim denetim masasından kullanıcı hesapları bölümüne giriyorum şifre istiyor giriyorum ama hiçbirekran gelmiyor internette araştırdım bilgisayar gelişmiş özelliklerden kaldırınız diyorlar ama orda sadece normal olan otururum gözüküyor ne yapabilirim çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var :(

win + r
cikan pencereye "control userpasswords2" yazip enter'a basin
cikan pencerede kullanicilari goreceksiniz oradan parola sifirlamayi deneyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt