Otobüste Başımıza Gelenler.. Hepimizin başına gelebilir..

Sponsorlu Bağlantılar

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Otobüste Başımıza Gelenler.. Hepimizin başına gelebilir..
Bu olayı kız arkadaşım bana anlattı bende çok sinirlendim ve paylaşmak istedim. İstanbul'da bilindik üzere otobüsler akşam iş çıkış saatlerinde çok dolu oluyor.Otobüste bir adam bi kızın dibinden ayrılmıyormus sürekli rahatsız ediyormus (ne yapıyorsa artık!). Kız bağırıomus falan adamın dinlediği yokmuş. Sonra kız ağlayarak inmiş otobüsten.. Bu olaylar hepimizin annesine, kardeşine gelebilir..En çok şaşırdığım yerde otobüste görenler hiç sesini çıkarmamış. Nasıl olur ya.. 1 kişi mi bişi demez..Şoför nasıl indirmez o sapığı otobüsten? Ben olsam 1 sn durmam saldırırım adama..Yarın o kıza gelen öbür gün ailemizden başına gelebilir nerden bilicez. İstanbul gibi bir yerde yaşanmaz ya..lanet olsun insanlara bak.. Türkiye ilerleyeceğine daha çok geriliyor..insanlar değişiyor artık Türkiye de.. Yapan utanmadan nasıl yapıyor, görenler nasıl birşey demiyor. nasıl bir şehir, nasıl bir insanlıktır bu..Ben olsam orda...

• Beğen
Tepkiler: darülmendep, Symbiont, catalfleg ve 4 diğerleri

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Haklısın , millet bir sapıklıktır gidiyor, büyük şehirlerde iş gerçekten zor, yani bir Avrupa ülkesinde rahat rahat otobüste yol alabiliyorken , Türkiye de bu pek de hayli bir olay değil, şahsen ben erkek olarak bir otobüse binince acaba kim ne diyecek diye ilk önce bir düşünüyorum ..Dikkatli olunması lazım özellikle bayanlar açısından ..Bu tip yobaz insanları şiddetle kınıyorum/kınıyoruz !

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yazıklar olsun ne demeli bu insanlara gayet iyi biliyorum ama burası yeri değil!

Salihyet

Salihyet

Üye
Bu kadar sinmiş bir topluma dönüşmüşüz demek.......!

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Evet aynen katılıyorum. Avrupa da herşey rahat zaten ulaşımda dahil. Burdaki gibi değilki...onlar oturarak seyahat ediyor bizim gibi sapıkların içinde değil ! Öyle bir millet olmuşuzki herkes nerden ne yapabilirim diye gözler olmuş..Bayanlar çok dikkat etmeli bu konuda..Dolu otobüse binme diyemeyiz tüm otobusler dolu..Onun için erkeklerin yanında pek durmamaları lazım...
Bunun yanında erkeklerinde dikkat etmesi lazım cüzdan falan önemli eşyalar çalınabilir. Buna benzer tüm insanları kınıyorum !

EroL

EroL

Emekli Yönetici
yok yaa bu kadarda olamaz, en azından bi kişi çıkardı o adamı otobusten atacak. hani düşümüyom belki kız çok açık giyinmiştir falan diye ama kimene ki . ne olursa olsun sonuçta tacizci adam herkeze ayırt etmeden yapar bu işi. peki şöför! senin arabanda hiçmi sopa yok be adam. istanbulda her türden millet var diyolardı ya işte kanıtı. demek hepsi bi yere toplanmış.
Dayak yiyeceğinizi bilseniz bile böyle bişeye göz yummayın arkadaşlar.

Penelope

Penelope

Üye
Herkese lafım yok ama , koskoca insanlar bunları yapan. Babam yaşında hatta dedem yaşında olanları bile var. Toplumumuz bu insanları içine sindirmiş . Erkek olmak herşeyi yapmayı serbest kılıyormuş gibi gördüğünüz gibi otobüstede rahat davranabiliyorlar. Çok yazık ve çok iğrenç .

Godfather

Godfather

Üye
bu olay sadece istanbulda değil kayseridede oluyor ve kaç kere fuydum bende böyle :( işte ne sapıklar var türkiyede ve biz hiç bir şey yapamıyoruz..... gerçekten acıı

Penelope

Penelope

Üye
Aslında iyi bir ahlaki eğitim verilmeli . O zaman o olgunluğa erişirler.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
bu pskolojik bi rahatsızlık+yetişm koşuları aile durumuda etkilio,

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bağırdım demiş ama bağırdığını hiç sanmıyorum. Herkesin dipdibe olduğu bir otobüste az bir şey sesinizi çıkartsanız herkes dönüp bakıyor.

Önceki sabah kapının önünde inmemi engelleyen rapunzele uyuma sabah oldu inicez yol ver diye bağırınca herkes döndü baktı. O yüzden bağırma meselesine inanmıyorum.

Ha sapıklık konusunda evet oluyor doğrudur ama sesini çıkartanı da ortalama 150 kişinin sıkıştığı otobüste hiç bir şey yok gibi durdurmazlar...

Catty

Catty

Emekli Yönetici
DirtyNiqqa yalanci ciktin iyi mi !

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Erzincan'da olsa indirip döverler :(

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bu kadar da olamaz diyenleri görüyorum ... Bizzat şahit oldum ... adam ile kızın arasına girdim ve adeta adamı ite ite kaydırdım ... hiçbir şey yokmuş gibi bir de suratıma baktı ... içimden ne kadar sövebildiysem sövdüm ... sinir bir durum ... benim arkadaş da böyle yapıyor ... söylesek de dinlemiyor hatta iddaa ya bile giriyor yaparım diye ... tahtaya birşey öğretebilir misin ?? hayır ... bunlar da o misal .. mağara adamları diyorum böyle insanlara :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Tutturmuşsunuz bunlar Avrupa'da yok diye..

Yahu Uzak Doğu'ya gidin o zaman Allah Allah yahu..

Tokyo metrosu bu olaylarla adını duyurdu dünyaya.
:hmmm O zaman Japonlar kadar olabilmişiz mi diyeceğiz ?

Ne yazık ki toplu taşıma araçlarında bu gibi olaylar sık yaşanıyor.
Ama bağırma olayına ben de inanmadım pek.
İnsanlarımız bu gibi şeylerde yeterince hassasdırlar.
Kız sessiz kalmış ise ona kimse yardım edemez zaten..

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Bana yalancı çıktın diyorlar.. Olayları bizzat yaşamadım..Kız arkadaşım bağırdı maksatlı ses çıkardı demek istemiştir veya bağırdı olarak algılamıştır bizi ilgilendiren kısmı kızın bağırması mı yoksa otobüste nelerin döndüğü mü ne oldugu mu... Olayı saptırıp saptırıp sakız gibi başka yerlere yapıştırmayın lütfen..
Adama hiçbirşey yapmamışlar aynen doğru..Sadece seninde annene kardeşine yapılabilir falan lafla bişiler yapmaya kalkmışlar...inanmayan inanmaz..bigün başınıza gelince haa birinin başına gelmişti hatırlıom dersiniz......

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bana yalancı çıktın diyorlar.. Olayları bizzat yaşamadım..Kız arkadaşım bağırdı maksatlı ses çıkardı demek istemiştir veya bağırdı olarak algılamıştır bizi ilgilendiren kısmı kızın bağırması mı yoksa otobüste nelerin döndüğü mü ne oldugu mu... Olayı saptırıp saptırıp sakız gibi başka yerlere yapıştırmayın lütfen..
Adama hiçbirşey yapmamışlar aynen doğru..Sadece seninde annene kardeşine yapılabilir falan lafla bişiler yapmaya kalkmışlar...inanmayan inanmaz..bigün başınıza gelince haa birinin başına gelmişti hatırlıom dersiniz......

Yalancı çıkmak lafını başka arkadaş söylemiş ama benim sözlerim üzerine belirtmiş. Ben yalan söylüyorsunuz demedim.

Muhtemelen size olayı anlatan kız arkadaşınız yalan söylüyor. Çünkü bağırsa herkes bakar, biri bağırır çağırır bir şeyler olur. Ama otobüsün içinde ki otobüste 150 kişi vardır akşam saatlerinde ve bağırınca en kötü millet dönüp bakar noluyor diye.

Arkadaşınız bağırmadım dememek için size bağırdım diyor olabilir. Bağırsa böyle olmaz, kendine yediremeyip bağırdım demiştir size, çünkü bağırmadım dese yanlış anlaşılabilir ve neden bağırmadın diye sorular sorulabilir.

Herkesin başına gelen şeyler ama sesinizi çıkardığınızda olay oluyor. O kadar da değil...

aLone

aLone

Üye
bu olaylarda çok duydum ne şerefsziler var küçücük kızları bile elle veya sözle taciz ediyolar ayıptır ya hepimizim anası bacısı sevgilisi karısı varya :@ üstelik bunları yapanlar gençler değil 50-60 yaşında adamlar bi insan bu kadar mı düşebilir bunlar insan mı o ayrı konu:@

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Yalancı çıkmak lafını başka arkadaş söylemiş ama benim sözlerim üzerine belirtmiş. Ben yalan söylüyorsunuz demedim.

Muhtemelen size olayı anlatan kız arkadaşınız yalan söylüyor. Çünkü bağırsa herkes bakar, biri bağırır çağırır bir şeyler olur. Ama otobüsün içinde ki otobüste 150 kişi vardır akşam saatlerinde ve bağırınca en kötü millet dönüp bakar noluyor diye.

Arkadaşınız bağırmadım dememek için size bağırdım diyor olabilir. Bağırsa böyle olmaz, kendine yediremeyip bağırdım demiştir size, çünkü bağırmadım dese yanlış anlaşılabilir ve neden bağırmadın diye sorular sorulabilir.

Herkesin başına gelen şeyler ama sesinizi çıkardığınızda olay oluyor. O kadar da değil...

Kız arkadaşım bana bu zamana kadar hiç yalan söylemedi. Söylemezde..Lütfen üstüne iftira atma.. Bağıran benım kız arkadaşım değil, tacize uğrayan kızdı..Bağırmaktan kastı yapma etme falan demiştir belki tam olarak bilemem..Ama gerçekten birşey yapmamış hiçkimse.. sadece konuşmuşlar...Durum böyle olunca böyle insanlarda çoğalıyor...

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Hiç sorma ömer yaşlılar da başlamış artık ...

Üst Alt