Otobüste Başımıza Gelenler.. Hepimizin başına gelebilir..

Sponsorlu Bağlantılar

Berlin Boleyn

ben başımdan geçen otobüs anımı anlatmak istiyorum

orta sondaydım beşiktaştan otobüse bindim.bayada kalabalık tabiri caiz ise balık istifi gibi.arkamdada bi adam var her baktığımda biraz daha yaklaşıyo,en sonunda dibimde bitmeyi başardı.
baktım bişey hissediyorum ama kesik kesik arkamı döndüm yüzünde şapşal bi tebessüm.arkadaşıma döndüm bu adam beni taciz ediyo dedim.ben tam ortalığı velveleye vericektim bana demezmiki sen çık ben geçiyim diye.şok oldum resmen ne diyosun kızım dedim.adam belliki sapık.
sonra yanımızdaki teyze farketti durumu benim hakkımı savundu ve adamı otobüsten attılar.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
arkdaşına bişey derdimde :) demek istemiyorum moralimi bozmamam lazım helede geceleri

catalfleg

catalfleg

Üye
Sen bu olayı yanımda yaşadım adamın biri üstelik yaşlı 60 yaşlarında elindeki cep telefonuyla mini etek giymiş bi kadının bacaklarının resmini çekiyordu o an kadın " napıyorsun sen sapık " diye bağırmasıyla arkadan sivil polis geldi ve adamdan şikayetçi olan kadınla birlikte otobüsten indiler bu birtek istanbulda değil her yerde yaşanabiliyor.. yazıklar olsun bişey diyemiyorum..

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Vayyy bee Berlin Boleyn arkadaşın aşmış kendini yaf o ne demek öyle...Hiç yakışmayan bi söz bayana...

Otobüslerde yaşanan şu rezilliklere bak yaa herkesin bi kötü anısı war..

Berlin Boleyn

bu daha neki neler var neler ALLAH kimsyi abazan yapmasın...

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Amin. Kafayı yemiş milllet ya.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
abazan mı ?

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

<''Th3 ßiG ßoSs''>®

Üye
''Abaza olmak zor sende icraat boldur aslanım''
Sagopa Kajmer
ALLAH kimsenın basına vermesın iğrenç bir durum ya.:(

jonemre

jonemre

Üye
Başımıza taş yagacakta ondan böyle davranıyorlar :D

lovestar

lovestar

Üye
ben olaydan çok bir arkadaşın kullandıgı ''yobaz'' kelimesine takıldım.kardeşim yobazı da yapıyo,çağdaşı da okumuşu da,cahili de...daha neyin davasını güdüyosun.her toplumsal kaos ta benim değil sizin yobaz diye nitelendirdiğiniz insanlara yıkmayın olayı.Türk-İslam kültürü ve ahlakın da bu yoktur.her kesim den yanlış yolda olan insanlar çıkar.her ağaçta olgunlaşmış ve ham yada çürük meyveler olur.bunlar da o ham ve çürümüş zavallılar işte...

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Otobüstekiler de mi sapık ne !

catalfleg

catalfleg

Üye
Heryerdekiler sapık kardeşim bnm bitek otobüs mü :ss Kalabalıktan yararlanıp pislik çıkartıyolar

superbot

superbot

Üye
bu da benden.bir ziyaret dönüşü her zaman kullanmadığım otobüse bindim. hemen kapıya yakın bir yerde oturdum. otobüs bir kaç durak sonra kalabalıklaştı ve bir teyzeyi (60-65 yaşlarında) ayakta duruken gördüm. İnsanlık namına kalkıp şu teyzeye yer vereyim dedim.Bugün ona yarın bana felsefesiyle...kalktım buyrun teyzecim dedim siz oturabilirsiniz . Teyze tuhaf bir bakış attı. bende otobüs dolu olduğundan arkaya doğru ilerleyemedim. hemen yanı başında durdum. baktım teyze off puff çekiyor. Ben ilgilenmemiş gibi yaptım. -teyze demezmi; Ne başımda dikiliyorsun, git başka yerde dur.yahu teyze ben sana insanlık namına yer verdim kötü bir niyetim yoktu. Asıl bomba geliyor sıkı durun.-teyzegit evladım git benim yanımda durma, şu arkadaki kızların yanında bekle onlar tam sana göre. tabi şoför dahil, arkadaki kızlar bile kahkaha attı.tabi ben duymamaızlıktan geldim. allahdan ineceğim yere yaklaşmıştımda kapıya döndüm yüzümü. Artık yer istenmeden yer vermeye karşı biri oldum.

Berlin Boleyn

hep kötü şeylerden bahsettik bide otoüste komediler yaşanıyo
yine mecidiyeköyden otobüse bindim en arkada kapının önünde dikiliyordum yanımdada kankam vardı.baktım arkadaki amca kendi kendine bişeyler sölüyo dedim döniyimde derdi neymiş diye bakmama kalmadı kızım yaslanmışsın demire karşı kolumu eziyosun demezmi halbuki öyle bişey yok dedim amca senin elin nerde benim belim nerde.yok dedi sus konuşma bu arada yanımdaki çocuklar gülmekten kızarmışlar bende özür dilerim dedim bu seferde özür dileme benden kabul etmiyorum senin özürünü demezmi busefer bizi aldı bi kriz o söyleniyo biz gülüyoruz.
sonra otobüste bakışlar bize yöneldi koca karılar başladı terbiyesiz kızlar yaşlı adama gülüyolar diye dedikodu yapmaya dedim kankama bu durakta inelim gidiceğimiz yere yürürüz.
inerken adamdan gene bir ses yükselmezmi hadi yürüyünde yağlarınız erisin hönk nasıl yani:ehe
indik ben buna pencereden baktım buseferde bize el sallıyo gülermisin ağlarmısın yani:)

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Catalfleg arkadaşın dediğini, lise çıkışlarındaki karışıklıkta cinsel taciz olarak değerlendirenler var. Çok yazık.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
:ehe Evet aslında eğlence de oluyor :) benim arkadaş hafif zeka problemli :ehe otobüs giderken kapıyı çekerek açıyor :ehe muavin geliyo buna kızıyo elini falan kaldırıyor bu diyor gücün bana mı yetiyor dayı :kop: Otobüste ankara havası açıp halay çekti :ehe Hava yapacağımız kızlara bunun yüzünden rezil olduk :ah:ehe

Berlin Boleyn

:ehe Evet aslında eğlence de oluyor :) benim arkadaş hafif zeka problemli :ehe otobüs giderken kapıyı çekerek açıyor :ehe muavin geliyo buna kızıyo elini falan kaldırıyor bu diyor gücün bana mı yetiyor dayı :kop: Otobüste ankara havası açıp halay çekti :ehe Hava yapacağımız kızlara bunun yüzünden rezil olduk :ah:ehe

hahahaha süper ya :kop:

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
bu da benden.bir ziyaret dönüşü her zaman kullanmadığım otobüse bindim. hemen kapıya yakın bir yerde oturdum. otobüs bir kaç durak sonra kalabalıklaştı ve bir teyzeyi (60-65 yaşlarında) ayakta duruken gördüm. İnsanlık namına kalkıp şu teyzeye yer vereyim dedim.Bugün ona yarın bana felsefesiyle...kalktım buyrun teyzecim dedim siz oturabilirsiniz . Teyze tuhaf bir bakış attı. bende otobüs dolu olduğundan arkaya doğru ilerleyemedim. hemen yanı başında durdum. baktım teyze off puff çekiyor. Ben ilgilenmemiş gibi yaptım. -teyze demezmi; Ne başımda dikiliyorsun, git başka yerde dur.yahu teyze ben sana insanlık namına yer verdim kötü bir niyetim yoktu. Asıl bomba geliyor sıkı durun.-teyzegit evladım git benim yanımda durma, şu arkadaki kızların yanında bekle onlar tam sana göre. tabi şoför dahil, arkadaki kızlar bile kahkaha attı.tabi ben duymamaızlıktan geldim. allahdan ineceğim yere yaklaşmıştımda kapıya döndüm yüzümü. Artık yer istenmeden yer vermeye karşı biri oldum.

Vayy be.. Yer versen bi dert vermesen bi dert...

Ama komik olaylarda warmış yaa... Koptum komedisiniz walla :D:D
Hele TuRkiShCowboy unki fena :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Çocuğun lakabı özürlü bazen de lösemi diyorlar :ehe

Üst Alt