Otobüste Başımıza Gelenler.. Hepimizin başına gelebilir..

Sponsorlu Bağlantılar

qirL1903

qirL1903

Üye
ben başımdan geçen otobüs anımı anlatmak istiyorum

orta sondaydım beşiktaştan otobüse bindim.bayada kalabalık tabiri caiz ise balık istifi gibi.arkamdada bi adam var her baktığımda biraz daha yaklaşıyo,en sonunda dibimde bitmeyi başardı.
baktım bişey hissediyorum ama kesik kesik arkamı döndüm yüzünde şapşal bi tebessüm.arkadaşıma döndüm bu adam beni taciz ediyo dedim.ben tam ortalığı velveleye vericektim bana demezmiki sen çık ben geçiyim diye.şok oldum resmen ne diyosun kızım dedim.adam belliki sapık.
sonra yanımızdaki teyze farketti durumu benim hakkımı savundu ve adamı otobüsten attılar.

O nasıl bi arkadas :hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
kurbanı olmaması gereken bi arkadaş

Berlin Boleyn

arkadaş değilmiş:)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
ama aynı otobuste yolculuk ediyosun

Berlin Boleyn

evet insanlar arkadaşlarının nasıl karaktere ssahip olduğunu böyle durumlarda anlıyor işte:)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bu gibi olaylara inanasım gelmiyor. Zira ne olursa olsun otobüste bu duruma müdahale eden biri illaki çıkacaktır.

canım_sıkılıyor

canım_sıkılıyor

Üye
Türkiye yle bi yer işte bu bişeymi yolun ortasında adam kesiyolar kimse bişey demiyo

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bir gün haber köşesinde bu yüzden haberimi okuyabilirsiniz.
Cinnet geçiren delikanlı bir kızı fortlayan sapık adamın boğazını kesti...

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Bu gibi olaylara inanasım gelmiyor. Zira ne olursa olsun otobüste bu duruma müdahale eden biri illaki çıkacaktır.

Onlar öncedendi canım. Artık öyle değilki. Millet banane diyor...

Bir gün haber köşesinde bu yüzden haberimi okuyabilirsiniz.
Cinnet geçiren delikanlı bir kızı fortlayan sapık adamın boğazını kesti...
İşte böyleleri war haklı ama bunları da sömürüyorlar.

--------------- Ekleme ---------------

evet insanlar arkadaşlarının nasıl karaktere ssahip olduğunu böyle durumlarda anlıyor işte:)

Hiçbir insana güvenmemek lazım. Her insanın bir 2.yüzü wardır :oke:

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
burası türkiye

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Onlar öncedendi canım. Artık öyle değilki. Millet banane diyor...
Öncedendi diye birşey yok şayet bu durumaki bir bayan rahatsız olduğunu hal ve hareketleriyle belli ediyor ama dile getiremiyorsa ki esasında sert bir şekilde uyarmalı ki millet ne olduğunu anlayabilsin ve gerekli müdahaleyi yapsın. Ve bu tür hayasızlar da bu gibi durumlara yeltenmesinler.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
İyide millet korkuyor,ya bıçak varsa, ya beni öldürürse, ya bişey yaparsa ...vs..
Bence bu yüzden suskun kalınıyor.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
İyide millet korkuyor,ya bıçak varsa, ya beni öldürürse, ya bişey yaparsa ...vs..
Bence bu yüzden suskun kalınıyor.
Hiçkimse toplu taşıma araçlarında buna casaret edemez. Ederse de linç edilir merak etme :naughty:

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Öyle çoğu şeye diyorduk yapılamaz , ama öyle bir yapılıyor ki adam linçi göze alıyor..

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
Öncedendi diye birşey yok şayet bu durumaki bir bayan rahatsız olduğunu hal ve hareketleriyle belli ediyor ama dile getiremiyorsa ki esasında sert bir şekilde uyarmalı ki millet ne olduğunu anlayabilsin ve gerekli müdahaleyi yapsın. Ve bu tür hayasızlar da bu gibi durumlara yeltenmesinler.

Kızcağız uzak dur falan benzeri şeyler demiş zaten.. Kimse birşey yapmamış ama ordaki insanların insaniyetine kalmış birşey..Herkes müdaheleyi yapacak diye bi kaide yok..
Catty bu konuda iyi bi tespit yapmış millet korkuyor bıçaklarsa falan filan..Bu yüzden de millet sessiz kalıyor olabilir.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Ben şimdiye kadar böyle bir olaya yani bir bayanın bu tür ahlaktan edepten yoksun biri tarafından toplu taşıma aracında taciz edilip, milletin sessiz kaldığına rastlamadım. İki kere taciz olayına denk geldim 2 yıl öncekinde sert bir şekilde elamanı uyarmıştık. Diğer olay ise 1-2 hafta kadar önce olmuştu. Ancak burda bayanın rahatsız olamış olacakki hiçbir şekilde ne boş olan yere geçti nede mimikleriyle rahatsız olduğunu belli eden hareketlerde bulundu. Eeee iki tarafda memnunsa maydonoz olmayada gerek yok diyerek işimize bakmıştık bizde.
Ayrıca toplu taşıma araçlarında balık istifi gibi insan istifi olduğu zamanlarda adam gibi adamım erkek gibi erkeğim diyen hemcinslerime ayakta kalmış bayanlara yaşları kaç olursa olsun farketmez yer vermelerini istirham ediyorum. Bu konuda lütfen biraz daha duyarlı olalım. Tamam akşama kadar yorulmuş, bitkin duruma düşmüş olabiliriz lakin 1-2 saat ayakta eve gitmeye daha dayanabiliriz.(İstanbul için konuşuyorum)

DirtyNiqqa

DirtyNiqqa

Üye
    Konu Sahibi
ÇOk yanlış konusuyorsun.

haltie

haltie

Üye
sadece otobüs değil kansızlar heryerde:box

Üst Alt