Orjinal yazılım kursam bile cihaz eski haline gelmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Temuar

Üye
    Konu Sahibi

Yeterince stabil mi bilmiyorum hataları varmı pek incelemeye fırsatım olmadı s3 cihaza orjinal yazılım attım daha önce s3ve3g lollipop rom kuruluydu şimdi orjinal haline geri getirdim odin le stok rom attım ancak download modda stock samsung yazmıyor ;

ODIN MODE
PRODUCT NAME: GT-I9300I
CURRENT BINARY: CUSTOM
SYSTEM STATUS: CUSTOM
QUALCOMM SECUREBOOT: ENABLE (CSB)
RP SWREV: S1, T1, R1, A1, P1
UDC START

yazıyor.

ve samsung info uygulamasında cihaz root lu değil gözüküyor, garanti knox sayacı 0x0 sorun yok ancak cihaz ve ürün kimliği "s3ve3gjv" yazıyor.

ne yapmam gerekiyor acil yardımlarınızı bekliyorum ..
ve telefonda sol üst köşede kırmızı "recovery is not seandroid enforcing" vb. uyarı yazıları alıyorum.

strk92

Üye
Arkadaşım cihazın gt-i9300 ise ona uygun rom kullanmamışsın sanırım. Gt-i9300 modelinde qualcomm işlemci değil exynos işlemci var ve senin belirttiğin ekranda qualcom yazmaması gerekir. Sammobile sitesinden ya da samfirm programından cihazina uygun yazılımı indirerek tekrar kurmayı denemelisin

Temuar

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz s3 neo ve sorun bu belirttiğim şey değil. samsung info programını indiriyorum yeni yüklediğim stock rom da eskiden yüklemiş olduğum cm rom un izleri var. cihaz garantide gözüküyor sayaç 0x0 sorun yok stock rom gözüküyor artık odin mode da ancak samsung info programında cihaz ismi ve ürün adı "s3ve3gjv" yazıyor.