Yardım S6 Orjinal ilk haline döndürme

Sponsorlu Bağlantılar

scarface066

Üye
    Konu Sahibi
S6 Orjinal ilk haline döndürme
Arkadaşlar merhaba acil olduğu için direk buraya açtım konuyu yanlışlsa özür dilerim. Bugun s6 telefonumu satacaktım alıcı adam bunun romu orjinal değil garanti dışı olmuş filan dedi. ben hiç anlamam öyle rom filan, fiyatı düşürmeye çalıştı sandım satmadım. eve geldim bir kaç araştırma yaptım telefon kapalıyken tuşlarla açılan bölmede yazması gerekenlerin yazmadığı fark ettim. kardeşime sordum abi oyun için hile denedim root filan olmadıydı yapamadım dedi. rootla alaklı birşey galiba tam anlayamadım nasıl orjinal haline getirebilirim o yazıları. çok teşekkürler cevaplayanlara

dowload ekranında yazanlar

product name: sm-g920f
current binary: samsung offical
system status: custom
reactivation lock: off
secure download : enabled
knox warrant void 1 (0x0304)
rp swrev b3 k2 s2

Son düzenleme:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Knox 1 olmuş. Onun dönüşü yok garanti yalan olmuş

Koradam

Üye
Root atmaya çalışmış bunu yaparken de sayaç artmış xda da bakmak lazım reseti var mı

scarface066

Üye
    Konu Sahibi
Root atmaya çalışmış bunu yaparken de sayaç artmış xda da bakmak lazım reseti var mı
hocam kendim android menüden wipe data reset yaptım işte ama normal değerleri bunlar değilmiş galiba

atakanokur

atakanokur

Üye
Fiyatı düşürmeye çalışmış aklın sıra. zaten tek sorun orasıydıda ora bakmış kanmayın böylelerine servisler knox u pek iplemiyorlar zaten

scarface066

Üye
    Konu Sahibi
bilmediğim için bende satmıyorum bi araştırayım dedim, internette root yapılınca servis dışı olduğu söylüyor herkes bu düzeltilmiyormu

hikmet366

hikmet366

Üye
bilmediğim için bende satmıyorum bi araştırayım dedim, internette root yapılınca servis dışı olduğu söylüyor herkes bu düzeltilmiyormu

Suan Telefonun garantisi Yok Telefona Birsey olurda Bozulursa Nakit Olarak Yaptıracaksınız .Örnek : Sarj Adaptorünüz Bozulsa Para ile alıcaksınız Servisten .

bmw_m6

bmw_m6

Üye
S6 icin varmi bilmiyorum ama knox sayaci sifirlama vardi . google amcaya bi sorun bakalim belki vardir.

Üst Alt