Galaxy S4 Mini İ9190 Room Root İle ilgilenen herkes buraya TELEFON FARK ETMEZ

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye

KubilayBzk

KubilayBzk

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun samsung değil demi eğer samsung ise smart switch ile orjinal sistemi yükleyebilirsin ben bugün düzelttim şimdi tertemiz sıfır oldu telefon.
Samsung ama algilamiyor bilgisayardaki driver larda sorun olabilir bilmiyorum bu aksam değişik bir bilgisayarda denicem olmazsa artik durur bir kenarda ucuza yaptirabilecegim servislere bakarim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Samsung ama algilamiyor bilgisayardaki driver larda sorun olabilir bilmiyorum bu aksam değişik bir bilgisayarda denicem olmazsa artik durur bir kenarda ucuza yaptirabilecegim servislere bakarim
Ben smart switch ile hallettim benim telefona da desteklenmeyen cihaz uyarisi verdi ama ben smart switch ile orjinal sistemi kurdum aksama detayli anlaticam

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Kardeşim sürücüleri internetten otomatik bulup indirdi yetmedi kendim buldum indirdim smart switch hiçbir şekilde görmüyor telefonu desteklenmeyen telefon diyor. Tamam düzelttim smart switch ile işimi hallettim şu anda telefon sıfırlandı gayet güzel çalışıyor.
Benim Note 5'de arızalandığı zaman banada desteklenmeyen telefon diyordu zaten. Resimde ki gibi Note 5'in model kodunu yazıp kurtarma yaptığım zaman düzeldi. Telefoncularda bu şekilde yapıyor zaten.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benim Note 5'de arızalandığı zaman banada desteklenmeyen telefon diyordu zaten. Resimde ki gibi Note 5'in model kodunu yazıp kurtarma yaptığım zaman düzeldi. Telefoncularda bu şekilde yapıyor zaten.
Şimdi konu açıcam detaylı herkes faydalansın.
valla ben telefonculara pek güvenmiyorum eski telefonumu kaç yere götürdük ya fazla para istediler ya başlarından savdılar. Teknik serviste 300 lira para isteyince yaptırmadık. Telefonculara fazla güven olmaz.
Konu açıldı yöneticiler de onayladı sanırım ama bana konumun onaylandığına dair bir bildirim gelmedi.

Üst Alt