GM Discovery 2 Orjinal Rom Yedeği

Sponsorlu Bağlantılar

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal Rom Yedeği
İnternette okadar aradım ki. Biri rootsuz yedeği paylaşmış sonunda. Recoveriden yüklenicek. Cihazım hafıza kartsız model olduğu için deneyemedim. Yükledikten sonra lütfen sorulara cevap verin ki bu sorunu çözmüş olalım.

Yedek burada:

1) Yüklendikten sonra güncelleme alınabiliyor mu?
2) Bu yedek sp flash tool ile yüklenecek hale nasıl getirilir? (cihazımda hafıza kartı yok çünkü)
3) Orjinal recovery otg ile flash diski görmüyor. Otg diski görebilecek recovery var mı?

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: eline sağlık ilk fırsatta indirip denicem

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Okadar kişi indirmiş ama sonucunu kimse yazmamış. Symbian döneminde bu forum çok farklıydı. Millet birbirine yardım etmek için yarışırdı...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
indirip cd karta attım recovery menüsü çok farklıydı ama hiçbir tuşla işlem yapamıyorum arkadaşım

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
dosya uzantısı rar ya. zip olarak değiştirip dene. recovery zip formatını destekliyor olabilir.

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
aborted hatası verdi malesef

• Beğen
Tepkiler: jeosalih
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Demekki uyumlu değilmiş. Umutlar söndü :( Vakit ayırdığın ve Uğraştığın için çok teşekkür ederim.

• Beğen
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Forumun birinde yükleme dosyasının adını yani yedeği update.zip olarak değiştirmişler sorun çözülmüş. (verilen hatayı googlede araştırdım) faydası olurmu bilmiyorum.

memo4535

memo4535

Üye
Orjinal yükleniyorsa olur

• Beğen
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Çarşı 2387 denedi hata vermiş

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bir forumda Discovery 2 orjinal rom paylaşılmış link veriyorum ama ben denemedim deneyen arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim

• Beğen
Tepkiler: jeosalih
jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Yedek mi yoksa rom mu?

jeosalih

jeosalih

Üye
    Konu Sahibi
Dosya adını googleye yazdım idol x+ ın Kitkata yükseltme dosyasıymış sanırım:(

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Bir forumda Discovery 2 orjinal rom paylaşılmış link veriyorum ama ben denemedim deneyen arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim
Orjinal değil denilmiş bu değil yani

memo4535

memo4535

Üye
Hocam burdaki konunun ilk mesajinda twrp recovery ile alinmis backup var sd card olmadikca bi ise yaramaz.digeride alcatel one touch idol x in resmi romudur

• Beğen

Üst Alt