Discovery Air Orjinal Roma dönüş Sp Flash Tool İle

Sponsorlu Bağlantılar

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
Discovery Air Orjinal Roma dönüş Sp Flash Tool İle

Merhaba Arkadaşlar birçok konunun detaylı anlatımı forumda mevcut olduğu için fazla detaya girmek istemiyorum
Kendi telefonumdan almış olduğum yedek ve Gionee ELIFE S5.1 cihazı için yayınlanmış olan stock rom yedeği
birleştirilerek hazırlanmıştır
Telefonunuz komple sıfırlanacağı için önemli dosyalarınızın yedeğini almayı unutmayın
İndirdiğiniz Rom dosyasını masa üstüne çıkartın

Sp Flash Tool uygulamasını açın

scatter- loading butonuna basıp yazılım içinde bulunan MT6592_Android_scatter.txt dosyasını seçin

Download butonuna basıp yükleme işlemini başlatın
Telefonunuz kapalı durumda iken ses kısma tuşuna basılı tutarak usb yi bağlayın

Artık telefonunuz ilk aldığınız ayarda güle güle kullanın

Güncel Sp Flash Tool Programını buradan

Discover Air Orjinal Yazılımını buradan

yaytas

yaytas

Üye
eline sağlık hocam yararlı konu ancak aklıma takıldı bu yedek güncelleme alabiliyor mu ?

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık hocam yararlı konu ancak aklıma takıldı bu yedek güncelleme alabiliyor mu ?
Evet üstad alıyor sıkıntı yok dosyalar üzerinde oynama yok sistem uygulamaları bot ve recovery vs. orjinal o yüzden problemsiz olarak güncelleme alır

fofan

Üye
lınk olu duzeltırmısın

adrenalinxp

Üye
    Konu Sahibi
telefonu değiştirdim dosyalar elimde mevcut değil ancak burdaki yöntemi denebilirsiniz

fofan

Üye
telefonu değiştirdim dosyalar elimde mevcut değil ancak burdaki yöntemi denebilirsiniz
bunu ben gunlerdır denıyorum telefonu susturmaktan baska hıc bısı yapmıyor.

salturk49

Üye
hepsını yaptım ses kısma tusuna bastım. ama ekrana hıc bıse gelmedı baslamadı herhalde nasıl yapacaz kaafam karıstı

Üst Alt