Windows 10 Orijinal Windows 10 Kullanıyor musunuz? (Anket)

Sponsorlu Bağlantılar

Orijinal Windows 10 Kullanıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    49
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal Windows 10 Kullanıyor musunuz? (Anket)
Merhaba arkadaşlar.
Bu anketi başlatmamın bir amacı var. O yüzden oylama yaparsanız sevinirim.
Sebebini daha sonra göreceksiniz..
Şimdiden teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Elnur808

Cadillac34

Üye
Windows 10 hakkında bilgim yok ama Windows 7 kullanıyorum. Gittiği yere kadar. :D

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 hakkında bilgim yok ama Windows 7 kullanıyorum. Gittiği yere kadar. :D
Win7'nin yeri apayrıdır bende de ..
Söylediğim gibi, bu konuyu açmamın farklı bir amacı var, konuyu okuyanlar ilerideki değişimde anlayacaklardır ne demek istediğimi .. (tebessüm)

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Windows 10a daha geçiş yapmayanlardanım bende.

#

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bilgisayarımda windows 10'un orjinal Home versiyonu vardı.
Ben bunu Enterprise'ye çevirdim..
Elbetteki orjinal değil :))

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bedava olduğu dönem yükseltme yapıp kullandım yükseltme yapınca ömür boyu lısanslı kullanabilme şansın vardı. Hızlı ve güzel bir sistemdi ancak sonradan benim bilgisayardan da kaynaklı sanırım sistem saçmalamaya başlayınca 7 ye geri döndüm. Windows 10 güzel çokta hızlı bir sistem korsan kullanan varsa yükseltm3 yapsın otomatik olarak lisanslı oluyo Windows 10.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Adamı Kanser Eder Bu Windows 10 Hala Oturmadı Çıldırtıyo Beni

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ne gibi sorununuz var bende gayet stabil çok oyunlarda falan bi saçmalık yok
Haci her an bi sıkıntı patlak veriyor.defender silinmiyor update desen zaten bi ayrı dava.pencere boyutu sıfırlama bi dünya sıkıntı kaldıkı8.1 daha rahatıma geliyor daha az sorunlu. 10 rami çok kullanıyo

prens_12345

prens_12345

Üye
Windows 10 pro kullanıyorum bende :)

lazye

lazye

Üye
Haci her an bi sıkıntı patlak veriyor.defender silinmiyor update desen zaten bi ayrı dava.pencere boyutu sıfırlama bi dünya sıkıntı kaldıkı8.1 daha rahatıma geliyor daha az sorunlu. 10 rami çok kullanıyo
ram kullanımını arka planda çalışan uygulamalrı kısıtlarsan azaltabilirsin bi nebze evet 8.1 de daha az ram kullaıyordu haklısın bu konuda, update konusunda da hizmetlerden elle yaparsan kendi kafasına göre güncelleme yapamıyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
ram kullanımını arka planda çalışan uygulamalrı kısıtlarsan azaltabilirsin bi nebze evet 8.1 de daha az ram kullaıyordu haklısın bu konuda, update konusunda da hizmetlerden elle yaparsan kendi kafasına göre güncelleme yapamıyor
Windows 10 öncesi update durumuna alışanlar, yeni sisteme ayak uyduramıyorlar.
Haklı nedenleri de olabilir.
Update'yi durdurmak mümkün ancak, şöyle bir şey olsa daha iyi..
(Bilgisayarım, Yönet, Hizmetler ve Uygulamalar, Hizmetler menüsü altında Windows Update'yi devre dışı bırakabiliyoruz)
Gelen güncellemeleri başlıklar halinde verecek ve sonra da kullanıcının seçimine bağlı güncelleme yapacak.
Bazen farklı nedenlerden dolayı güncelleme yapmak istemiyoruz, bunu otomatiğe bağladığında uygulamalarda büyük sıkıntıya yol açabiliyor.

MaxipmaN

Üye
8.1 ve 7 ile idare ediyoruz.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Söylediğim gibi, bu konuyu açmamın farklı bir amacı var, konuyu okuyanlar ilerideki değişimde anlayacaklardır ne demek istediğimi .. (tebessüm)
Windows 10 forever:oke:

• Beğen
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Windows insiderden proya yasal olarak geçtim:oke:

vedat1966

vedat1966

Üye
Yükseltip yasal olarak kullanıyordum. Ancak formattan sonra artık yasal değil. Rahat ve keyifli kullanımı bilgisayara göre değişim gösteriyor. Güçlü bir bilgisayarınız varsa kesinlikle windows 10.

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Orj.w10 home kullanıyorum.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
orj. w10 pro
w10 u kötüleyenleri anlamıyorum ne yapıyorsunuz 2gb ramle mi kullanıyorsunuz pentium işlemci filan mı var ?
bu arada bro hile kullanmışsın tebessüm yazarak :kop:

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
orj. w10 pro
w10 u kötüleyenleri anlamıyorum ne yapıyorsunuz 2gb ramle mi kullanıyorsunuz pentium işlemci filan mı var ?

bu arada bro hile kullanmışsın tebessüm yazarak :kop:
Hile değil ki, bildiğin yazı/metin, ortalığı karıştırma şimdi,, smile/ifade olmadığı sürece sıkıntı yok.:gul:
(
gerçi kazandım ya)

Üst Alt