Organlarınızı Bağışlayacak mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Organlarınızı bağışlayacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    116
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bağışlardım

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Benim mide ve böbrekler sağlam değil gerisi teyminator gibi sağlam . Ama halen bağış konusunda karar veremedim

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
İnşallah öldükten sonra organlarımı bagişlarım ne gerek kalacakki...

=>@King@<=

UpOneTR

UpOneTR

Üye
:nono:

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
1903quaresmaQ7

1903quaresmaQ7

Üye
Hic dusunmedim :s

morki05

morki05

Üye

Ben bagis yaptim hemde 15 yil oldu hic dusunmeden . Eger bir can kurtaracaksam sevabi hic onemli degil huzuru yeter.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Öldükten sonra organlar kalp durduğu için çalışmaz ama ameliyatla başka yaşayan birine nakil edilirse organımız çalışır..

=>@King@<=
Ben, kalp durduktan sonra nakil işlemi yapılmıyor diye biliyorum. Çünkü naklin gerçekleştirilmesinin şartlarından birisi, bağış yapan kişinin sadece beyin ölümünün gerçekleşmiş olması ve diğer hayati fonksiyonlarının devam ediyor olmasıdır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dede
TurboCall

TurboCall

Üye
Allaha şükür daha gencim ama, birisi diyor günah birisi diyor sevap hangisi yani bende anlamadım organ bağışlamak ALLAH katında sevapmı olur bilemiyorum ?

mürteza16

mürteza16

Üye
@Dede ve @İhtiyar007 'nin anlattıklarına bakarak bağışlamayabilirim.

messevim

messevim

Üye
Dinimize göre eğer zaruret varsa organlar bağışlanabilir.

Ama şuan da insan düşündükçe o anını ürperiyor.. Her ne kadar ben bağışlamayı düşünmesem de, diyalizde ki hastaları düşündükçe bu kararımdan vazgeçer gibi oluyorum.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
duruma göre bakarız

Son düzenleme:
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Dini bildiğinizi zannediyorsunuz ama 3 yaşındaki bir çocuğun söylediklerinden farkınız yok. Boş safsatalarla gelmiş insanların beynini yıkıyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Dede
0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
KayraBey

KayraBey

Üye
Dini bildiğinizi zannediyorsunuz ama 3 yaşındaki bir çocuğun söylediklerinden farkınız yok. Boş safsatalarla gelmiş insanların beynini yıkıyorsunuz.
Senin bu konuda ki bilgin nedir? Bizi aydınlatabilir misin?

KayraBey

KayraBey

Üye
Ben, kalp durduktan sonra nakil işlemi yapılmıyor diye biliyorum. Çünkü naklin gerçekleştirilmesinin şartlarından birisi, bağış yapan kişinin sadece beyin ölümünün gerçekleşmiş olması ve diğer hayati fonksiyonlarının devam ediyor olmasıdır.
Doğru biliyorsun tertip...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:ehe

Son düzenleme:

Üst Alt