Organlarınızı Bağışlayacak mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Organlarınızı bağışlayacak mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    116
TheRkuT

TheRkuT

Üye
Insanları organ bağışına yöneltene kadar geçen sürede kök hücre ile organ yapmayı basaracaklar.ondan sonra bağışa gerek kalır mi bilmem.o zaman da herkes orhan bağışlar :) bu müslümanların hepsinin organ vermesi gerektiği yerde çoğu kaçıyor.o zaman bunların firavundan farkı olmaması lazım hadi firavun gelecekte dünyaya tekrar geleceğine inanıyor ya biz.bizde mi geri geleceğiz.bence herkes bagislamali :)
hortlanmis oldu konu rahatsız ettiysem özür dilerim
Aksine islam bilginleri organ bağışının (çoğunu) günahtır der. O yüzden müslümanlar bağışlama noktasında bu sözde bilginleri dinlerken sıra organ ihtiyacına geldiğinde kendilerini parçalarlar neden kimse bağışlamıyor der.

Soruya gelince; evet bağışlayacağım ama benden önce bu sistemin devlet tarafından kabul görmesi desteklenmesi lazım keza ehliyetimin arkasına organ bağışı yapmak istiyorum yazdırtamadım bir türlü!

• Beğen
Tepkiler: morki05

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Konu hort olmusken yazim bari dedim evet bagislarim tabiki göz göre göre ölume giden kardeslerimize umut olmak lazim

• Beğen
Tepkiler: morki05 ve Nextman
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Konu pırtlamışken ben de yapayım bari :D Aslında güzel bişey hoş bişey yapmayı da isterim. Yürekten söylüyorum bunu. Ama yeniden dirilince ciğerim yok diye nefes alamazsam nolcak :D Ama böbreklerimi verirdim ohhh :D

(işin esprisi tabi ki. Din büyükleri ve devlet onayladığı sürece insanlığa bir nebze katkıda bulunursam ne mutlu bana)

• Beğen
Tepkiler: morki05 ve OttomaN TigeR
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben yazımda gayet açık ve net anlattığımı düşünüyorum düşüncelerimi. :D Tekrar tekrar okursan anlarsın kardeşim. :D Hadi hayırlı geceler.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Insanları organ bağışına yöneltene kadar geçen sürede kök hücre ile organ yapmayı basaracaklar.ondan sonra bağışa gerek kalır mi bilmem.o zaman da herkes orhan bağışlar :) bu müslümanların hepsinin organ vermesi gerektiği yerde çoğu kaçıyor.o zaman bunların firavundan farkı olmaması lazım hadi firavun gelecekte dünyaya tekrar geleceğine inanıyor ya biz.bizde mi geri geleceğiz.bence herkes bagislamali :)
hortlanmis oldu konu rahatsız ettiysem özür dilerim
Evet konuları hortlattığınız için teşekkürler mi diyelim :zzz:

Hortlamasının ardından takip edilyor bilginize

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
:)

Son düzenleme:
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
organlarımı sıgortalatmak şartı ile bağışlarım size göz mü lazım böbrek mi lazım kara ciyer mi lazım hepsini benden alın
ama ben sağ iken onlara iyi bakın

The Pancar

The Pancar

Üye
Yinemi bir hort yoksa [emoji33]

Üst Alt