Oppo Find 7 Brick Oldu Yardımmmmmm!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

gncdl

Üye
    Konu Sahibi
Oppo Find 7 Brick Oldu Yardımmmmmm!!!!!!!!!!!
Sd Card kopyalama hatasını çözmek için /system/etc/permissions/platform.xml dosyasını düzenlerken hata oluştu. Açarken hata diyordu bende sildim. Ama hiç bir dosyam görünmüyor dosya eklenmiyor internete bağlanıyor ama bağlantı yok diyor. Acil Yardım Lüfen :(

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
YASAL UYARI: Sunan tüm dosyalar benim iş değil. Orijinal yaratıcı herhangi bir kaldırılmasını isterse mutlulukla uyacağım.

YASAL UYARI 2: Bu noktanın ötesine geçerek, yanıp sönme temellerini ve riskleri anladığınızı varsayıyorum.
YASAL UYARI 3: Üyeler bu durumun yeni ekranla çalışmadığını bildirmiştir. Herkes güncellenmiş araçlar / sürücülerle beni güncelleştirmedikçe iş parçacığını güncelleyemiyorum.

Bu kılavuzu denemeden önce, Windows'un "Test Modu" nda olması gerekiyor. (Yalnızca Windows 7)
Bunu yapmak için:
1) Yönetici hakları olan CMD'yi açın ve iki nokta üst üste olmadan "bcdedit / set testsigning on" yazın.
2) Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Sonuç:

Bu, bu kılavuzun uygulanabilir olup olmadığını kontrol edecektir.
Not: Cihazınızın en az% 70 batarya içerdiğinden emin olun. Geride bıraktığınız pil miktarından emin değilseniz bir saat kadar şarj edin.
Not 2: Kullanmakta olduğunuz bilgisayarın bir yöneticisi olduğunuzu varsayacağım.
1) Cihazınızı şarj cihazınız / bilgisayarınızdan vb. Bağlantısını kesin.
2) Pili çıkarın ve 5 saniye bekleyin.
3) Pili tekrar takın, Power + Volume Up düğmelerini basılı tutunve bilgisayara takın.
4) Ellerinizi serbest bırakın ve Aygıt Yöneticisi'ne gidin. (Aşağıdaki cihaz yöneticisine nasıl gidilir)
  1. Başlat menüsünü tıklayın
  2. Sağ tıklayın Bilgisayar (Sağ taraf)
  3. Özellikler'i tıklayın
  4. Sol tarafta Aygıt Yöneticisi'ni tıklayın.

5) Bağlantı Noktaları altında, QHSUSB_BULK veya Qualcomm * blah blah blah * 9006/9008 görürsünüz. Üçten birini görmüyorsanız, yanlış yapıyorsunuz (Muhtemelen
).
Görmüyorsanız, cihazınızı pil olmadan bağlamayı deneyin.

Sonra, sürücüleri kaldırdık. Yeterince basit
UYARI: Bu bölüm yalnızca Aygıt Yöneticisi'nde Qualcomm 9006/9008 gören kişiler içindir.
1) Sürücüyü kaldırın. (Cihazınızı sağ tıklatın, sonra Kaldır'ı tıklatın.İstediğinde, sürücü yazılımını da silin.
2) Cihazınızın fişini çekin.
3) Pili çıkarın ve 5 saniye bekleyin.
4) Pili tekrar içeri sokun, Power + Volume Up düğmelerini basılı tutunve bilgisayara takın.
5) Ellerinizi bırakın ve Aygıt Yöneticisi'ne gidin.
Görmeliydin QHSUSB_BULK değilse, yanlış yapıyor olabilir.

Şimdi doğru sürücüleri kuruyoruz.
NOT: Aygıt Yöneticinizde QHSUSB_BULK görüyorsunuz, aksi halde yanlış yapıyorsunuz.
1) Bul 5 Sürücüleri indirin ve dosyayı istediğiniz yere unzip edin.
2) QHSUSB_BULK'u gösteren cihazınızı sağ tıklayın ve Sürücü Yazılımını Güncelle üzerine tıklayın.
3) "Bilgisayarıma sürücüsü yazılımı için gözat" ı tıklayın ve sürücülerin çıkarılacağı klasörü seçin.
4) Otomatik olarak kurulacaktır. İstendiğinde, yine de Sürücüyü yükle seçeneğini tıklayın.
Yüklemeden sonra cihazınızda Qualcomm * blah blah blah * 9006/9008 yazması gerekir.

Hepinizin beklediği an. Unbrick!
NOT: Cihazınız her zaman bağlı olmalıdır.
1) Aşağıda sizi kurtaracak aracı indirin .
2) İçeriği zip dosyasından ayıklayın.
3) Yönetici hakları olan .exe dosyasını açın .
4) Diğerlerinden görsel olarak farklı olan bir çizgi olmalıdır.
5) Varsa, başlat'ı tıklatın ve o satır yeşilleşene kadar bekleyin. (Birkaç dakika sürecektir. Genellikle bu aşamada hiçbir şey yanlış gitmemelidir.) Eğer yoksa, yanlış yapıyorsunuz demektir.
6) Hat yeşilleştikten sonra, Oppo logosunu görene kadar cihazınızın fişini çekin ve güç düğmesini basılı tutun.
7) Her şey yolunda giderse, ColourOS v1.2.5i'ye önyükleme yapmalısınız.
Her şey rahatça geçti ise, yıkılmamalı ve cihazınızı tekrar tuğla ile kaplamaya hazır olmalısınız.

Bir terk etmeyi unutma,

cihanata_1

cihanata_1

Üye
stock rom atarak çözebilirsiniz:oke:

Üst Alt