Operator Değiştircem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Operator Değiştircem
Arkadaşlar Sizce Hangi Operatöre Geçmeliyim. Faturasız Kullanıyorum. Sms paketi ve dakika yaparım bazende internet paketi yaparım Ayrıca Ögrenciyim. Sizce Hangi Operatore Geçmeliyim ayrıca bide tarife soruyolar hangi tarifeyi yapmalıyım?
Suan Turkcell Kullanıyorum Avea veya vodafona geçeceğğim ?

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Avea ve Vodafone arasında isen kesinlikle Vodafone öneririm.

kadir9809

kadir9809

Üye
    Konu Sahibi
Neden Peki

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Vodafone'un çekim kalitesi Avea'nınkinden çok daha yüksektir. Ayrıca fiyat konusunda özellikle sık konuştuğunuz kişilerde Vodafone'lu ise fiyatları Avea'dan daha da uygun gelecektir. Yaşınız uygun ise Özgür Genç tarifesine bakmanızı öneririm.

Albeyaz-Bayrak

Üye
Vodofone Aylik 8 tl ye internet veriyor 10 liraya 10 bin sms vodofonlularla 2 bin diger ynlere

__xXx__

__xXx__

Üye
bence çevrene göre hareket et iki hattım var ben vodafone için konuşayım ailem ve arkadaşlarımın çoğu vodafone ben 10 liraya sms bir de 500mb internet alıyorum ailemi yada arkadaşlarımı arayacağım zaman h.içi akşamları h. sonu gün boyu ücretsiz ararım kontor harcayarak nadiren aramışımdır hemde internet ve sms cabası ayrıca vodafone da faturasız özgür genç te kontor yükleme şartı olmadan her yönde 10 dakikası 50 ilk on saniye 10 ilk dakika 40 kuruş

larten123

larten123

Üye
Vodafone'un çekim kalitesi ve Özgür Genç kulübü diğer operatörleri sollar kardeşim. Kesinlikle vodafone :oke:

caglar b

caglar b

Üye
kalite bakımından bence vodafone

phasan

phasan

Üye
Vodafone

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt