Opera Mini Windows Phone için geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

baran441907

Üye
bir kaç caps il desteklersen Bi inandırıcılığının olacağını düşünüyorum.

Yani resmen sallamışsın. ;)

yardım aldığım link bu istersen hemen karar vermeden önce bir araştır. www.celiker.com/post/2012/08/18/HTC-HD2-ye-Android-4-kurulumu.aspx

- - - Eklendi - - -

arkadaş htc nin hd serisinden bahsetmiş sanırım da bir şeyi unutmuş elindeki telefon ile bizim telefonlar arasında çalışma prensibi olarak fark var .

benim için önemli olan oyun ve uygulamalardır. windows telefonlarında uygulama oyun vs. çok az olduğundan kararımı hemen verdim (zaten önceden de android telefon kullanıyordum bir de diğer arkadaşa söylüyorum bunu android custom romlar yüksek donanım istemez çalışabileceği en düşük değerde çalıştırır telefonu)
ayrıca caps isteyen arkadaşlar için imgim.com/screenshot_2013-08-19-10-52-17.png

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Alternatif tarayıcıların olması Windows Phone için çok önemli.
Microsoft'un artık buna müsaade etmesi gerekiyordu.
Şu an mağazada mevcut bütün tarayıcı uygulamaları İnternet Explorer'ın motorunu kullanıyor.

Opera kendi motoru ile gelirse güzel olur.
Yoksa gelip de yine IE'nin altyapısını kullanırsa bir mantığı yok.
Sadece görünüm ve menüleri Opera olacaktır, arkası yine IE....

Bekleyip görelim inşallah beklendiği gibi bir uygulama ile karşılaşırız.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için güzel gelişmeler oluyor :)

braayn

braayn

Üye
güzellll :good:

sauozgur

sauozgur

Üye
n8imde kullanırdım gerçekten iyi bir tarayıcı teşekkürler

ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar İE'yi küçümsemeyin lütfen. Ben bilgisayarımda ie kullanıyorum ve gayet stabil, hızlı ve akıcı çalışıyor. Bir falsosunu da görmedim. Tabi benim açımdan en iyi tarayıcı firefox'dur. Keşke olsa gelse :D

• Beğen
Tepkiler: skynet

skynet

Üye
Aynen

acoustic

acoustic

Üye
yardım aldığım link bu istersen hemen karar vermeden önce bir araştır.

arkadaşım htc 8s veya htc 8x 'e yükleme yapmış gibi konuyu öyle bahsediyorsun, ben de biliyorum ki diğer modellerde çeşitli modellere yükleme yapıyorlar bunu baştan söylesen fikir karmaşası yaşmazdık :) :oke:

luckysleven

luckysleven

Üye
Alternatif tarayıcıların olması Windows Phone için çok önemli.
Microsoft'un artık buna müsaade etmesi gerekiyordu.
Şu an mağazada mevcut bütün tarayıcı uygulamaları İnternet Explorer'ın motorunu kullanıyor.

Opera kendi motoru ile gelirse güzel olur.
Yoksa gelip de yine IE'nin altyapısını kullanırsa bir mantığı yok.
Sadece görünüm ve menüleri Opera olacaktır, arkası yine IE....

Bekleyip görelim inşallah beklendiği gibi bir uygulama ile karşılaşırız.

ben bunada razıyım zaten ie nin alt yapısı bence çok başarılı ama arayüz olsun , kişiselleştirme olsun çok zayıf. Operanın sekme açması , ayarlar bölümü , sayfa geçişleri ile ie nin alt yapısı birleşirse süper olur. Hatta bunları direk ms kendi browserında yaparsa hem orjinal olur hem stabil diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: acoustic

baran441907

Üye
arkadaşım htc 8s veya htc 8x 'e yükleme yapmış gibi konuyu öyle bahsediyorsun, ben de biliyorum ki diğer modellerde çeşitli modellere yükleme yapıyorlar bunu baştan söylesen fikir karmaşası yaşmazdık :) :oke:

bakış açısı birader

acoustic

acoustic

Üye
Mozilla gelse iyi olurdu her zaman başarılı olmuştur

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
ben bunada razıyım zaten ie nin alt yapısı bence çok başarılı ama arayüz olsun , kişiselleştirme olsun çok zayıf. Operanın sekme açması , ayarlar bölümü , sayfa geçişleri ile ie nin alt yapısı birleşirse süper olur. Hatta bunları direk ms kendi browserında yaparsa hem orjinal olur hem stabil diye düşünüyorum

Zaten sorun orada.
İnternet Explorer'da olmayan özellikleri Opera da kullanamaz.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu arada uygulama icin yakin zamanda magazada yayinlanma tarihi aciklanicak.

• Beğen
Tepkiler: ÖEY
ÖEY

ÖEY

Üye

o zaman ie napıyorsa aynısı operada olacak. fazlası olmayacak. ör: max.6 sekme açabilmek gibi.
MS'in GDR3 ile apilerin bir kısmını açacağını duymuştuk. Belki sessiz sedasız GDR2 ile de açtılar ama haberimiz yok. Eğer yakında uygulamanın çıkış tarihi belli olacaksa güzel bence opera MS'in izin verdiği ölçüde kendi altyapısıyla gelecektir. Sonuçta onlarda öbür türlü uygulama yazmanın bir anlamı olmayacağının farkındadırlar.:oke:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve PureFood
narnia16

narnia16

Üye
Süper haber için :tşk: