Haber Microsoft Surface Phone, Qualcomm Snapdragon 835 ile geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft Surface Phone, Qualcomm Snapdragon 835 ile geliyor
Microsoft'un yeni Surface Phone akıllı telefonu gelecek sene Snapdragon 835 yonga seti ile sunulacak

Gelecek sene için firmalar yeni modellerini geliştirmeye devam ediyorlar. Özellikle de amiral gemisi seviyesinde 2017 çok daha çetin geçecek ve kısa bir süre önce de Qualcomm yeni Snapdragon 835yonga setini duyurmuştu. Samsung Galaxy S8, HTC 11, LG G6 gibi üst düzey özellikler içeren amiral gemisi modeller de bu yeni yonga seti bulunacak.

İki büyük firma Nokia ve Microsoft arasında bir süre önce satın anlaşması olmuş ve Microsoft, Nokia'nın cihazlar ve servisler bölümünü satın almış ve Lumia modellerini Microsoft ismi altında sunulmaya başlanmıştı. Ancak Lumia satış rakamları Microsoft cephesinde de düşüş yaşarken, yakında dengeler değişecek.

Nokia, gelecek sene oyuna tekrar geri dönüyor ve ilk Android işletim sistemi üzerinde çalışan Nokiamodeller pazara 2017'de sunulacak.

Diğer taraftan Lumia ile işleri yolunda gitmeyen Microsfot'un da Surface Phone olarak yeni amiral gemisi bir model ile geleceği yönünde bir süredir iddialar geliyor. Bu yeni cihaz için Nokia Power Userüzerinden yeni bazı bilgiler ortaya çıktı.

Surface Phone akıllı telefonun 4GB ve 6GB olarak iki farklı versiyon olarak geliştirildiği belirtiliyor. Ayrıca bu versiyonlarda Qualcomm'un yeni duyurduğu Snapdragon 835 yonga seti bulunacak.

Yeni Surface Phone akıllı telefon 5.5" büyüklüğünde ve 2560x1440 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran içeriyor. Yeni modeller Windows 10 Mobile Redstone 3 ile pazara sunulacak.
Microsoft Surface Phone, Qualcomm Snapdragon 835 ile geliyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Riv Riv

yeumyang

yeumyang

Moderator
Adamlar bir türlü vazgeçmiyor satamiyorlar cihazları zarar ediyor telefon bölümü hala cihaz çıkarma derdindeler :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Adamlar inat etmişler. Dünya benim olacak diyorlar. :D

The Pancar

The Pancar

Üye
Dünya'da bizim bilmediğimiz gizli insan topluluğu mu var ? Kime çıkarıyor bu telefonları Microsoft

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
man20

man20

Üye
Dünya'da bizim bilmediğimiz gizli insan topluluğu mu var ? Kime çıkarıyor bu telefonları Microsoft
microsoft fanı olan çok insan var. En basitinden bu forumda bile rahatlıkla bulabilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: ddnet
The Pancar

The Pancar

Üye
Evet pazar payı çok düşük ama

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Eğer yeni amiral gemisini uygun fiyattan satabilirse ki sanmıyorum o zaman patlama yapabilirler :ehe

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ms 2017 yılı içerisinde mutlaka bu pazarda bende varım diyebilecek hareketler yapacaktır ve de yapmalıdır da zaten.

lazye

lazye

Üye
ben son çırpınışlar olarak görüyorum yine çok az kişi alacak belirli bir başarı yakalayamayacak android veya ios fanı değilim kendi fikrimi söylüyorum ...

furyzer0

furyzer0

Üye
Nedense herkes son kullanıcı için çıkarılacak telefon gibi hüküm vermiş. Yalnız Ms'nin kendisi de zaten iş alanına yönelik çıkaracaklarını söyledi.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

The Pancar

The Pancar

Üye
Nedense herkes son kullanıcı için çıkarılacak telefon gibi hüküm vermiş. Yalnız Ms'nin kendisi de zaten iş alanına yönelik çıkaracaklarını söyledi.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Neden acaba ? Haberde yazmadığı için olabilir mi ...

Üst Alt