Opera Mini 4.2.13337 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

bulsobuls

Üye
ben operaya giriyorum wlan ile gircem ama şebekeden yiyo nasıl yapabilirim???

_PaRaDoX_

Üye
AQrkadaşlar bu Upera Minide bi problemim var. Bi sayfaya bağlanmak istediğimde;
"Uyg. şebekeyi kullanmasına ve veri göndermesine ya da almasına izin verilsin mi?
- Bir defa izin ver
- Bu oturum için izin ver
- Her zaman izin ver"

Ben wireless ten bağlanmak istiyorum kardeşim sen bana ne şebekesi soruyorsun. Nedir bu olay biri bana açıklayabilir mi.Bi ayarı falan mı var bunun.

Reqqer

Üye
Bunda flash player var mı?

hus_eyn

Üye

mrh arkdaşım bende tlf yeni aldım da bu pgrogramı nasıl kuraacagım ? Ve kurdum diyelim internete giriyorum bu program üzerinden mi giricem nasıl olucak anlatırsan çok sevinirim birde diyelim nete girdim üniversite okuyorum üniversitenin sitesine girip sınav sonuçlarını ögrenbilirmiyim aynı pc de ne yapabiliyorsak cep tlfonundada aynısını yapabilirmiyiz tlf 5800 tşk ederim şimdiden

tugrul_27

tugrul_27

Üye
arkadaşlar video izlemek istiyorsannız skyfire beta sürümü şuan mevcut kurun onun flash sorununuz kalmasın

--------------- Ekleme ---------------

5800 ve n97 için diyorum

ismaill72

Üye
nokıa 7610 için war mı ark.lar pLS :S

yetkin0234

yetkin0234

Üye
Arkadaşlar video izlemek için mutlaka sky fire kullanın

arzemocuk

Üye
bunların sky fireden haberi yok galiba SKYFİRE yükleyin forumda bi yerde nerden indirileceğini söylüyordu ben de ordan indirdim videoları ve maçları izlemeye başlayın takır takır çalışıyor hatta dün akşam fenerbahçe- bursaspor korku filmini bile izledim :)))

storm_61

storm_61

Üye
o korku flimini bende izledim. 10 üzerinden 10 :aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

SKYFİRE bence :oke: herşeyi izle.:oke:

cep telefonundan internete bağlan , googleye skyfire yaz ilk çıkan siteye gir. orda kırmızı renkte dowland yazısı göreceksin ona tıkla ve kurulmasını bekle. kurulum bitince menü den skyfire yi bul ve skyfire üzerinden internete bağlan. HERŞEYİ İZLE.

tayfunsezgin

tayfunsezgin

Kapalı Hesap
xd bu 4.2 :D 10 beta 3 iindirin

J3ur4K

Üye
bu siteyi seviyorum ya tşkurleeer.... :):)

balta007

Üye
AQrkadaşlar bu Upera Minide bi problemim var. Bi sayfaya bağlanmak istediğimde;
"Uyg. şebekeyi kullanmasına ve veri göndermesine ya da almasına izin verilsin mi?
- Bir defa izin ver
- Bu oturum için izin ver
- Her zaman izin ver"

Ben wireless ten bağlanmak istiyorum kardeşim sen bana ne şebekesi soruyorsun. Nedir bu olay biri bana açıklayabilir mi.Bi ayarı falan mı var bunun.

aynı sorun bende de var ben bir defa izin ver diyorum bu seferde OperaMini İnstalling ekranının en sonunda
takılıyor nasıl yapcaz anlamadım.

alicandemir73

Üye
Bendede aynı şey oluyor ve şebekeye bağlan deyince açılıyor youtube videosu.acaba gprs ten mibağlanıyor evet deyince

keskin1

Üye
hım harbi harbi saol kardeşim yaw trabzondan sewgiler sana :=)(=:

freeboy05

Üye
arkadaşlar 5800 kullanıyorum wifi daha önceden kullanmıştım evdekı modemle evdekı modemın şifresini değiştirdik şimdi bağlanmak istediğimde aynı modeme geçersiz paylaşım anahtarı falan diyo bu daha önceden tanıttığım modemın ayarlarını nerden değiştirebilirim telefondan yeni sifreyi giricek yeri bulamadım ayarlar diyorum ordada yok

kaptanblack

kaptanblack

Üye
Opera'nın son sürümlerinde yaşadığımız sorunları opera mini'de de yaşamayız umarım.

longman06

Üye
arkadaşlar bir ay önce n97 mını aldım ve busıteden bılgısayarıma tel yuklemek ıcın en az 50 tene uygulama ındırdım ama ne hıkmetse hıc bırı telde calışmadı sıte bızle dalgamı gecıyoo ne.ılla haclıyecende bılmeme nede sıktır booktan seyler.adamgıbı bılgı ve calışan uygulama varsa buraya gonderın .:off:

destroy116

destroy116

Üye
Teşekkürler

BozKurT1807

Üye
Arkadaşlar video izlemio flash player yükle diyor nasıl halledecem yardımı olursanız sevinirim tarayıcı güzel skyire videoları donarak oynatmasa onu kullanacam yardım edin ltfen

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler:emzik: