Opera Mini 4.2.13337 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Opera Mini 4.2.13337 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maxisony, diylik, serbay_68 ve 36 diğerleri

bendark

Üye
Thnx Thnxxxxx Saolasınnnn Mucaxs :)

eskomly0

Üye
Ben 5800'ın kendi browserini kullanıyorum ama flash player 9 videolarını göstermiyor lütfen yardım edin

yagizsencer

Üye
işte bunu kullanırsan videoları göstercek :D deneseydin bari de öle yazsaydın

zeusahmet

zeusahmet

Üye
süresi dolmuş sertifika hatası veriyor bu sorun nasıl aşılır telefonum nokia 5800 xm

akin78

akin78

Üye
ya allah aşkına arkadaşlar nasıl izlendiğini açıklayında bizde bilelim,
programı kurdum ve girdim video izliycem diye görüntülenmez içerik diyo daha nasıl olacak bu iş :S

bydoqan

bydoqan

Üye
aradığım seyi buldum saolasın

A_d_R_e_N_a_L

Üye
türkce karakterleri desteklemiyor sanırım öylemi arkadaşlar...

fxshin

Üye
n97 için flash player yardım..

tuncay01

Üye
arkadaşlar bu n 97 de internetteki flashları nasıl oynatabiliriz yardım edebilecek olan var mı??:(

senseis

Üye
aradaşlar video izleyemiyorum facebook ta bile yapabilen arkdaşlar warsa yardımcı olur musuz lütfen flash player 9 istiyo bilen warsa bekliyorum şimdiden teşekkürler

muratk84

Üye
saol krdes

StarDeniz

StarDeniz

Üye
Herkeze selamlar
n97 için flash player lazım yardımcı olursanız çok sevinirim
şimdiden alakanız için çok teşekkür ederim

kalucizmir

Üye
Arkadaslar 5800 ı olanlar için bu prog baya hızlı bir browser fakat internetten videoları izleyemiyoruz. Youtube vb videoları izlemek için vtab diye bir prog var onu indirin üstteki bara örn:cwm yilmaz yazın videoları döksün. İstediginize tıklayın ekran büyüz watch seçenegini tıklayın ve izleyin kolay gelsin

icaayca

Üye
arkadaslarım..youtube gırıyorum...bır vıdeo secıorum...wlan uzerınden data alımı ıcın ızın ıstıo ızın verıyorum.. fakat connectıng dıo dıo sonra unable connettıng dıyıp kıtlenıo...anlamadım bu ısı=(( vıdeo ızleyemıorum yıneee

kumuks

Üye
ARKADAŞLAR BU EN SON VERSİYONU CIKMIŞ..N97 DE 6TAM EKRAN.HARİKA Bİ PROGRAM..

canobeg

Üye
arkadaşlar 5800 ve n97 deinternetten öle her videoyu izleyemezsin flsh player 9 ve üstünü desteklemior misal youtubeyi operaminiden izlersin vtap die bi program war ondanda aklına gelebilecek 10 dk altı btn videoları izlersin.5800 ve n97 nin kendi browserindan google.videodaki btün filmleri dizileri megavideodaki filmleri izlersin daha ne istiosunuz.ben facebooktaki videolari göstericek herhangi bi telefon yada prog görmedim şimdilik bunlarla yetinin ilerde onlarada çağre bulunur..