OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.Güncellendiği İçin(14/05/10)(JRValantin3 Farkı İle)
OPTA.NET.CN den Sertifika Alma Anlatım

İlk Önce Kayıt İçin Linke Tıklayın

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:hmmmSertifikamı Aldım Peki Nasıl Kullanabilirim??

Bilgisayarda Lisanslama

*Linke Tıklayıp SignSISTool.zip Dosyasını indirin
*Sağ Tıklayıp "Klasöre Çıkart
SignSISTool/" a tıklayın (Winrar ın Yüklü Olması Gerekli)

SignTool programını açın

Cepte Lisanslamayı Anlatmıyorum Zaten Sitede Mevcut

:bye2:BAŞARAMADIYSANIN ŞÜPHE DUYARIM.ÖM ATIN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM:hmmm

Anlatım Tamamen Şahsıma Aittir ve MaxiCep e Özeldir

:bye2:JRValantin - DrBrain:bye2:

• Beğen
Tepkiler: biltek, xemen313, Emirhan5898 ve 168 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Eline Sağlık ..

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Acaba bu yöntem mi daha kullanışlı yoksa "HelloCarbide" yöntemi mi? Bunda tele format atınca baştan yapmak gerekiyor mu?

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
Acaba bu yöntem mi daha kullanışlı yoksa "HelloCarbide" yöntemi mi? Bunda tele format atınca baştan yapmak gerekiyor mu?

Hayır.1 kere lisansladığın programı.Format attıktan sonrada telefonunda kullanabilirsin.

desires0101

Üye
arkadaşlar nokia 6720 classic haclenmedi mi daha bilen var mı lütfen

|Hiç|

Üye
ellerine sağlık uğramışsın gerçekten işe yarıyordur ama singtoolsda uygulama hatası veriyor programda sebebi nedir

ozcemoz

Üye
kaç günde gelir ki bu cer ve bilğisi olan varmi ?

ozcemoz

Üye
tamam aldim yalniz sing toolsda cer dosyasini görmüyor yardimci olurmusun ?

--------------- Ekleme ---------------

tamam allah razı olsun süper bir şekilde çalışıyor çok sagollllll bin kez başka yöntem denedim saticakdim artık teli işe yaradi ...sen gibilerden allah razı olsun yalniz imeilimizi çin sitesine verdik sakatlık çıkmaz demi

özgür41

özgür41

Üye
işte benimde çok yapmak istediğim ancak çin sitesine imei kodumu vermek istemediğim için yapmıyorum bunu

e4e2

Üye
Merhaba arkadaşlar cer dosyası nedemek bunu nasıl seçeceğim

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar cer dosyası nedemek bunu nasıl seçeceğim

siteden 2 indirdiğin dosyaların biri .cer biri .ket uzantılıdır.bu .cer uzantılı dosya cer dosyasıdır

--------------- Ekleme ---------------

işte benimde çok yapmak istediğim ancak çin sitesine imei kodumu vermek istemediğim için yapmıyorum bunu

OPDA nın kurucusu amerikalı.Güvene bilirsin vede siteye.Binpda dan sonra en güvenilir sitedir Opda...:oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
işLem gittikçe basitLeşiyor çok koLay bir haLe geLiyor .. ayrıca çok da çabuk onayLıyorLar ..

bir arkadaşım için başvuru yaptım , 1.5 saat içerisinde onayLanmış .. Harika iş çıkarıyorLar doğrusu :good:

Uygula / (Time) yükle ---- Geçerlilik Süresi
-- 19:31.................... 21:07:59

Sehzade

Üye
ellerine saglık birader dun aksam yaptım bugun hazır olmus

folfos

Üye
emeğine sağlık hocam. bu yöntem işe yarıyor.

mtnymn

mtnymn

Üye
çok teşekkürler kardeş ellerine sağlık.....

emrdmr

Üye
e72 de çalışmadı malesef programı sertifikalandırdım yükledi 1-2 dakka bekleyin dedi kurdu etti lisans kontrol ediliyor dedi tamam a basınca program kapanıyor neden acaba??

destroy116

destroy116

Üye
Eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt