Önemli bir sorum olacakti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
    Konu Sahibi
Önemli bir sorum olacakti
selam arkadaslar bildiğiniz gibi evo 3d kullanıyorum hanı bu tuş acıp kapama tusuna basınca cık dıye kılıtlenme sesı gelıyorya cok kısık bı ses yanı bellı bıle olmuyor... ama ekran goruntusu aldıgımızdakı ses cok net yuksek cıkıyor bu ekran goruntusu cektıgımızde cıkan sesı kılıt sesı nasıl yapabılırız xplore kullanarak derin bır soru oldu bılen olursa cok mutlu olcam :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
zil sesi seviyesini yükseltmeyi denedin mi :hmmm

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
    Konu Sahibi
denedım en yuksekde olmuyor ı phonede cık cıkıyor ses tatlı da oluyor htc de dusuk seslı bu bıraz sessız ortamda duyluyo :)

ses dosyalarının yerı bılınse degıstrılırde bılen varmı acaba

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
orasını ben bilmiyorum ışte :bilmm

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Benim one s te de aynı sorun.daha önce wildfire vardı onda çok iyi,yüksek çıkıyordu ses ama bunda az çıkıyor.Belki hoparlörun yeriyle alakası olabilir..

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
    Konu Sahibi
yok onunla alakasi ses dosyasiyla alakasi var ekran goruntusu cekerken harika bi ses cikiyor o lazim

abandonware

abandonware

Üye
sdcard da olmadığı için düzenleyebilirmisin bilmiyorum fakat ben sana yerini yazayım:

(filesystem) .../system/media/audio/ui/Lock.ogg

ogg dosyalarını "format factory" adlı yazılımla dönüştürebilir; nero wave editor ilede sesini yükseltebilirsin. hadi iyi çalışmalar :oke:

- - - Eklendi - - -

kısaca yukardaki ogg dosyasını bul, bir yedeğini al, istediğin sesi .ogg formatında değilse format factory yardımıyla ogg formatına çevirip Lock.ogg ve Unlock.ogg adında o klasöre kopyala :oke: tekrar ve daha ayrıntılı anlatmamı istersen yarın anlatırım şu an müsahit değilim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...