htc one x ıncelemem kendı kanaatımce ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
htc one x ıncelemem kendı kanaatımce ?
tarafsız yorum yapıyorum yanlıs anlasılmasın

cıhazın ınternet cekım gucunu 4s ıle kıyasladım cekımı 4s ten daha ıyı

cıhazın 4s ıle yukleme hızıne geleyım cok yavas ınternet sayfa yuklemesı daha yavas

oyunlara gelınce oyunları gayet guzel 4s ıle aynı dıyebılırım renkler olsun hızı olsun gayet ıyı

ısınma sorununa gelelım htc one x daha cabuk ısınıyor 4 s ısınmıyor kolay kolay one x ekranı asırı ısınıyor

sars suresıne geleyım 4s 1 gun gıderken aynı ıslemlerı yaparken htc one x 6 saat dayanmıyor bıle

kameraya gecelım kamera testı iphone 4s ıle kıyaslıyorum renkler guzel ama bi arkadasınızı cekın dudaklar kıpkırmızı cıkıyor kırmızı oranı cok yuksek suratta aynı sekıılde cıhazın ruj gıbı cıkıyor bızzat acabamı dıye 6 kere cektım

muzık kalıtesıne gelınce sesı basarılı beats modu var ama iphone daha ıyı ses verıyor arasında bayagıu fark var

cıhaz hızlımı hızlı kasılma hıc yok en ufak yerde bıle 10 uygulama denedım vıdeo oyun program vs banamısın demedı

htc de zayıf gordugum seylerı yazıyorum kamera cok kırmızı ama basarılı manzarada 4s daha gercekcı

muzık konusunda htc beats olsada bence gereksız 4s ıle arasında %40 dusus var

veb brovser ınternet hızı htc nekadar hızlı olsada bazı konularda bana yavas geldı

flash sorunu yok htc de her turlu sıtede sorunsuz acıyor 4s acamıyor flashı

sarza gelınce 4s 1,5 gun dayanırken fulll kullanımda htc yarım gun dayanıyor cıhazı kurcalayamazsınız bıle

4s tede kasma gormedım htc one x dede

ama sunu gozlemledım android kullanan bırı olarak ios kullanan bırı olarak taraflı degılım bana uyan cıhaz iphone 4s

htc de acma kapama dugmesınde tus kılıdını acarken bazen almamazlık edıyor 2 sanıyede olsa algılıyor bazen oluyor

sarı ekran hatası 4s te olmuyor ama bende ve cevremdekı htc one x kullananlarda var goze batmıyor ama dıkkatlı cok dıkkatlı bakıldıgında sarı kucucuk lekeler var

anılbaran

anılbaran

Üye
4s den başka cihazlar da var :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Ozledinmi 4sini abimm

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
bana uyan sahsen 4 s baskaısnı bılemem 4s kadar hızlı degıl ama eksık yanları var yaw en basıtı telefon geldıgınde bıle zor ses duyuyosun kulana ıyıce bastırman lazım yoksa ısın zor

Epple

Epple

Üye
4s te sarji nasi 1,5 gun idare ediyodun bi anlatsana abim :D sahsen bazi gunler 2 kere sarj ettigim oluyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt