htc 8s ses sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
htc 8s ses sorunu
arkadaşlar htc 8s wp8 kullanıcısıyım ve telefonun sesı yandan acıp 30yapmama ragmen cok az cıkıyor hem muzıklerde hemde aramalarda yanı 3310 bıle daha cok ses cıkartıyor öyle söyleyım sıze

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Diğer 8s'lerde de aynı mı yoksa sadece seninki mi az çıkıyor?

acoustic

acoustic

Üye
Beats Studio açık mı onu kontrol ettiniz mi? Htc 8s perde bu özellik var ve bende bir ara güncellendi.

evarietyw

evarietyw

Üye
Bende öyle bir sorun yok

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
yok beast audio kulaklık takılınca otomatık acılıo kulaklıgı cıkardıgında gerı kapanıo onunla alakası oldugunu sanmıyorum ama dıger htcler de öylemı bılemıyorum sımdı baska 8s olan yok etrafımda

murtıı

Üye
yaklaşık 1 ay önce kullaıyodum hocam herhangi bir sorun yoktu hatta sesi 30 kadar açamazdım çok gelirdi sanırım cihzda problem var bence servise göstermelisiiz 8s in sesinin kısık çıkması olanaksız ses kalitesi çok iyi bir cihaz

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla benim bir arkadaşımda var 8s ve çağrı geldiğinde bas bas bağırıyordu inan. Belki senin hoparlörde falan sorun oluşmuş olabilir.

evarietyw

evarietyw

Üye
Benim 8s in ses kaliteside oldukça iyi ama boyle sorun olanlarıda gördüm çevremde

suprizkonuk

suprizkonuk

Üye
    Konu Sahibi
bi baktırayım

zantro

Üye
ses çıkan delikler tıkanıyor zor bir işlem değil elin tornavida tutuyorsa açıp basit şekilde yapablirsin tedaviyi :) bi adet en incesinden iğne gerekiyor bu arada deliği temizlemek için. cevabı yazmamın sebebi konuyu hortlatmak değil birine lazım olacaktır ilerde o lanet delikler çok çabuk kirleniyor