Önceki Temalarımı Yükleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
Önceki Temalarımı Yükleyemiyorum
Arkadaşlar,2 gün önce çok güzel bi kaç tema yükledim..Ama malesef hafıza kartına format atmam gerekti..Şimdide o yüklediğim temaları tekrar yüklemek istediğim zaman "unable to install (yükleme başarısız)" uyarısı alıyorum..Acaba önceki dosyaları telfon hafızasında olduğu için mi yüklenmiyor ?? Bu önceki çerezleri nasıl bulup silebilirm telefon hafızasından ??

Acil yardım bekliyorum
:mahcup:

--------------- Ekleme ---------------

Yaa arkadaşlar bi yardımcı olacak bilgi yokmu kimsede ??

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Kaldırma sis dosyasından tekrar yüklenmez bide çerez olarak e:system/install ve skins klasöründe olur tümü yüklediğin hareketli temeysa çerez çok fazladır...

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
bu dediğin yöntem s60 v3 için değil mi ??

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
yaa arkaşlar bunun çözümünü bilen yokmu..Çilekeş kardeş senin dediğin s60 v1st için galiba yaa..önceki telefonumda vardı system dosyasının içinde skins klasörü

bana v3 de nasıl yapılır o lazım

toprakumit

toprakumit

Üye
Kardeşim o klasöre girmen için klasör yöneticisi programı telefonuna yüklü olması lazım bu arada tema yüklü iken bile yükler... İstersen yada çerezleri silmek istiyosan telefon hafızasının yedeğini al ve soft format çek o zaman yükleme sorunun çözülebilir ;)

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bende xplore da var fxplore da,üstelik sys system felan da hack'li bende
Yani istediğim dosyaya ulauşırım şuan..ama dosya isimleri rakam ve harflerden olduğu için hangi dosya hangi programın veya temanın bilemiyorum..E50 kullanıyorum,yani s60v3..6600'da felan hangi dosya şıp buluyoruz da bu öyle değil ama

Herneyse,peki bu yumuşak formatta tel. hafızasına yüklü programlar felan siliniyor mu ?? Tel hafızasını geri alsam bile bi ton sorun oluyor..Menü eski haline dönmüyor geriyükleme yapsam bile..Uyg yöneticisinde eski programlar yüklü gözükmediği için telefon her açıldığında yükleme yapmaya çalışıyor !!

toprakumit

toprakumit

Üye
Ben onları yedekle demedim zaten sadece rehber,mesaj,tekvim ve not defterini yedeekle dedim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt