Galaxy S3 Mini i8190 S3 mini GT-I8200 Deodex-goldenve3gxx rom

Sponsorlu Bağlantılar

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini GT-I8200 Deodex-goldenve3gxx rom
Evet arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın görmediğim için bende paylaşıyorum . Bu bir custom rom değildir sadece stock romun deodex versiyonudur.

Şimdi geçelim anlatıma Öncelikle Püf Noktası - S3 Mini GT-I8200/L/N/Q PC Gerektirmeyen Kolay Root + Custom Recovery Kurulumu - MaxiCep buradan telefonumuzu rootlayıp ve recovery yi yüklüyoruz.Ben philz tauch la yaptım siz hangisiyle yapmak isterseniz size kalmış.Daha sonra buradan Deodex-goldenve3gxx bu romu indiriyoruz.Daha sonra inen zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz isteyen yer yoksa hafıza kartınada atabilir bu işlemide yaptıktan sonra telefonu kapatıyoruz ve recovery modda açıyoruz (ses açma+orta tuş+güç düğmesi) açıldıktan sonra buradan install zip e tıklıyalım ordanda choose zip from sd card diyelim bunu indirilen dosyayı telefon hafızasına atanlar yapsın hafıza kartına atanlar ise bi altta bulunan choose zip from external sdcard ı seçsin ve ordanda son olarak indirdiğimiz dosyayı seçiyoruz ve install deyip bekliyoruz 2-3 dadika sürüyo ve bittikten sonra recoveryden çıkıp telefonu açıyoruz ve aradaki hız farkını göreceksiniz ama ilk açılmada biraz yavaş oluyo güncelleştirmeleri falan yüklediği için açıldıktan sonra tekrar bi açıp kapatırsanız daha ii olacaktır.

Dahada iyi verim almak için root bowser gibi bi programla system/app dan gereksiz uygulama varsa silebilirsiniz ayrıca ayarlardan geliştirici seçeneklerinden arkaplan işlemlerini sınırla diip enfazla 4 işlem vb yaparsanız size kalmış tabi daha seri olduğunu göreceksiniz :)

NOT: Recovery moduna aldığımızda cm yüklermiş gibi dalvink cache gibi iice temizleme yapmayın hata alırsaız yükleme başarısız olursa tel açılmıyor. Orijinal stock rom atmak zorunda kalırsınız. İsteğe bağlıdır sorumluluk bende değil sizdedir ben sadece izlediğim yolu gösterdim kısacası isteyen yapsın :) şimdiden herkese kolay gelsin arkadaşlar.

Son düzenleme:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler rom görselleri varsa eklermisin

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Tabi kardesim ama resim ekleyemiyom galiba ben :)

huysuz_capitain

huysuz_capitain

Üye
Resim varsa lutfen

darkguardian118

Üye
Resim eklersen sevinirim

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim resim ekleyemiyom analatamiyom galiba sen anlattiklarimi yap fazla bi degisiklik yok zaten stock rom aynisi sayilir sadece daha hizli aciliyo tel bide gereksiz uygulamalari silmisler :D

• Beğen
Tepkiler: darkguardian118
karizma5534

karizma5534

Üye
bende sürekli hata veriyo cwm de telefon hata veriyo gt i8200Q video olarak cekin lütfen yapamıyorum bi türlüüü :(

cemihsancam

cemihsancam

Üye
Yukleyince uygulamalar , dosyalar vs. Silinir mi?

cemihsancam

cemihsancam

Üye
Benim 8200q um var. Twrp den yapiyorum. Basarili diyor ama acinca hala eskisi gibi hic bir fark yok. Bir kere daha yaptim ama olmadi. Acaba neden olmuyor ?

Ramazann68

Üye
s3 mini 8190 içi ios tarzı rom yapabilecek veya elinde olan var mı mıuı olmaz cunku onda goruntulu gorusme yok goruntulu gorusme olan laazım bana arkadaşlar varsa bıldıgınız bı yardımı cok gormeyın lutfen

RazoRxxD

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Rom recovery ve root hepsi burda lutfen abone olun

Kuzey.384

Üye
kardeş siteye giriyoruz ama hangi link bari onu ver

buracom

Üye
Gerçekten çok güzel. her derde deva. telefon ekranı hiç kapanmıyor ekran kilidi yapılmıyordu çok kasıyordu şimdi hepsi gitti. süper de hızlandı. romu yükleyince klavye çıkmadı ilk başta oda ayarlanmadığı içinmiş halletim. Şimdi süper tıkırında :)

mahkum021

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Rom recovery ve root hepsi burda lutfen abone olun

Kardeş rom linki nerde? Bulamadik
Evet arkadaşlar daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın görmediğim için bende paylaşıyorum . Bu bir custom rom değildir sadece stock romun deodex versiyonudur.

Şimdi geçelim anlatıma Öncelikle Püf Noktası - S3 Mini GT-I8200/L/N/Q PC Gerektirmeyen Kolay Root + Custom Recovery Kurulumu - MaxiCep buradan telefonumuzu rootlayıp ve recovery yi yüklüyoruz.Ben philz tauch la yaptım siz hangisiyle yapmak isterseniz size kalmış.Daha sonra buradan Deodex-goldenve3gxx bu romu indiriyoruz.Daha sonra inen zip dosyasını telefon hafızasına atıyoruz isteyen yer yoksa hafıza kartınada atabilir bu işlemide yaptıktan sonra telefonu kapatıyoruz ve recovery modda açıyoruz (ses açma+orta tuş+güç düğmesi) açıldıktan sonra buradan install zip e tıklıyalım ordanda choose zip from sd card diyelim bunu indirilen dosyayı telefon hafızasına atanlar yapsın hafıza kartına atanlar ise bi altta bulunan choose zip from external sdcard ı seçsin ve ordanda son olarak indirdiğimiz dosyayı seçiyoruz ve install deyip bekliyoruz 2-3 dadika sürüyo ve bittikten sonra recoveryden çıkıp telefonu açıyoruz ve aradaki hız farkını göreceksiniz ama ilk açılmada biraz yavaş oluyo güncelleştirmeleri falan yüklediği için açıldıktan sonra tekrar bi açıp kapatırsanız daha ii olacaktır.

Dahada iyi verim almak için root bowser gibi bi programla system/app dan gereksiz uygulama varsa silebilirsiniz ayrıca ayarlardan geliştirici seçeneklerinden arkaplan işlemlerini sınırla diip enfazla 4 işlem vb yaparsanız size kalmış tabi daha seri olduğunu göreceksiniz :)

NOT: Recovery moduna aldığımızda cm yüklermiş gibi dalvink cache gibi iice temizleme yapmayın hata alırsaız yükleme başarısız olursa tel açılmıyor. Orijinal stock rom atmak zorunda kalırsınız. İsteğe bağlıdır sorumluluk bende değil sizdedir ben sadece izlediğim yolu gösterdim kısacası isteyen yapsın :) şimdiden herkese kolay gelsin arkadaşlar.

Romu odinle yüklesek olmaz mi?

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
arkadaşlar benim acilen gt-i8200 stock romuna ihtiyacım var sammobilden çok yavaş iniyor
bide gt-i8200q nun stock romu olurmu

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim acilen gt-i8200 stock romuna ihtiyacım var sammobilden çok yavaş iniyor
bide gt-i8200q nun stock romu olurmu
odinle atılacağından olmaz tel tamamen çöker numarası neyse onu indir sammobaliden recoveryden gt-i8200 /n/q/l istediğini at hepsi olur

• Beğen
Tepkiler: BraveHeart1923

Üst Alt