OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 | 5230 | 5530 | X6

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
burda boşu boşuna birbirinizi kırmaya gerek yok sonuçta paylaşım emek var ram da önemli değil ayrıca 75 mb ram açılışta olur normal kullanımda olmaz en fazla 65 mb yukarıda çıkmaz çünkü ben 1 ay sadece bunula uğraştım en fazla 66.91 mb gördüm ayrıca ben orijinal fw de 45 fps kullandım ama rofsun yarısı silerek kullandım yoksa şarj çok erken bitiyodu

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869

ModderFurkan

Üye
burda boşu boşuna birbirinizi kırmaya gerek yok sonuçta paylaşım emek var ram da önemli değil ayrıca 75 mb ram açılışta olur normal kullanımda olmaz en fazla 65 mb yukarıda çıkmaz çünkü ben 1 ay sadece bunula uğraştım en fazla 66.91 mb gördüm ayrıca ben orijinal fw de 45 fps kullandım ama rofsun yarısı silerek kullandım yoksa şarj çok erken bitiyodu

45 fps ile (cpu load düşürüp bellek artırımı ile) 72 mb'a çıktım.normal gezinmede 66larda geziniyodum.Batarya sıcaklığı tavan yapmıştı.şarjı 10 dakikada sömürmüştü resmen.Ama madem bir şeyler ispatlayacağız;o da benim dediğimi yapsın :bigstar:

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
45 fps ile (cpu load düşürüp bellek artırımı ile) 72 mb'a çıktım.normal gezinmede 66larda geziniyodum.Batarya sıcaklığı tavan yapmıştı.şarjı 10 dakikada sömürmüştü resmen.Ama madem bir şeyler ispatlayacağız;o da benim dediğimi yapsın :bigstar:
valla bilmiyorum ama şu gerçekki 75 mb ram açılışta olur oda anlık bişey ama arkadaş bayağı bi uğraşmış hakkını yememek lazım

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kısa ve öz konuşuyorum: Söylenenleri Allah'a havale edip, yoluma devam etme kararı aldım, destek vermeye devam edeceğim. Birilerini kırdıysam özür dilerim.

@Round-Saturn: Düşüncelerinde çok haklısın.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
ben kimsenin tarafını tutmuyorum ama herşeyden önce emeğe saygı bence çok kamsamlı bi çalışma olmuş :oke:

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
ben kimsenin tarafını tutmuyorum ama herşeyden önce emeğe saygı bence çok kamsamlı bi çalışma olmuş :oke:

Teşekkürler. Benim için kimi tuttuğunuz önemli değil. Bir yarış yok ortada zaten. Herkes elinden geleni yapıyor işte.

mardok

mardok

Üye
la bi girmedik neler olmuş gençler yapmayın burda yarışılacak bi durum yok :D eğer yarışacaksak da yabancılarla yarışalım kendi içimizde olmaz :hmmm

• Beğen
Tepkiler: sawyer32

forumber

Üye
la bi girmedik neler olmuş gençler yapmayın burda yarışılacak bi durum yok :D eğer yarışacaksak da yabancılarla yarışalım kendi içimizde olmaz :hmmm
harbi ya...bu arada %99+1 katılıyorum:oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kimsenin yarıştığı yok. Bir ara hiddetlendim sonra kendime geldim :ehe

• Beğen
Tepkiler: sawyer32
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ortalığı germeyin konu kilitlenecek yoksa :nono: . Moderatörden ricam gereksiz mesajları temizlemesi.

sawyer32

sawyer32

Üye
bir kimse fw de bir şeyi beğenmiyorsa açıkca dile getirir , cfw sahibi de uygun görürse gerekli değişiklikleri yapar.
çemkirerek vs. bu iş olmaz
biri daha iyi yapacağını iddia ediyorsa , işi yaptıktan sonra konuşmak en iyisi . aksi halde bu şekilde gereksim mesaja girer
Bence en iyi 5230 CFW leri yapanlar Mardok ve Rambo_FT..
bu yüzden eksiği olsa da ( ki bence yok ) verdiği bunca emeğe saygı duyup , teşekkür etmek düşer.
Teşekkürler Rambo..

edit: rambo 2007 den beri üyeymiş :hmmm

• Beğen
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet, 2007'den beri kaydolmuştum. Ara sıra uğruyordum. Ama beni kendine bağlayan nedenleri var. Onlarıda sohbet bölümünde bahsederim. Yeri burası değil.

Çok iyi çıkarımlarda bulunduğun için teşekkür edrim sawyer32.

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar konu odaklı konusmalar yapalım lütfen :polis:

sawyer32

sawyer32

Üye
rambo benim jaf da küçük bir hata çıktı da çözümü neydi hatırlayamadım :hmmm
use ini 5230 görmüyor... cable.. falan yazan uyarıya da evet dedim .. bi şey ekliyorduk sanırım ama?

edit: :polis: güzelmiş bu.. arada kullanırım :ehe

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İndirdiğin JAF arşivinin içindeki jaf kurulumu hariç iki dosyayı JAF'ın kurulduğu yere attıysan sorun olmaz.

Beğendiğine sevindim. Hata falan varsa kullandığında bildir, bunuda düzenlediğim ofw gibi hatasız hale getirmeye çalışayım.

@Ozan: Uyardığın için teşekkürler.

sawyer32

sawyer32

Üye
onları yaptım ama dur uninstal yapıp geri yükleyeyim..
edit : hayda yine olmadı :ehe 5220b 5300 var 5230 yok :D
daha önceki bilgisayarımda da olmuştu da v62 yerine 65 yüklemiştim sorn çözülmüştü.. win7 de v65 çalışırmı ki ? :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Gerek yok. JAFv1.98.62.zip içindeki jaf_nok4models.ini dosyasını C:\Program Files\ODEON\JAF içine at.

Eğer 64-Bit Windows kullanıyorsan C:\Program Files (x86)\ODEON\JAF içine at.

ferwasd

ferwasd

Üye
hocam kulaklık sesini yükseltemez misin fwnin final sürümünde

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kulaklık sesi donanımsal kaynaklıdır. Nokianın orjinal kulaklığında ses arttırma yok ve sesi çok kısık ayrıca kalitesiz. Başka kulaklık aldım kulak zarımı patlatmamak için sesi yarıya kadar indiriyorum :ehe

'Patron

'Patron

Üye
eline sağlık :alkis

Üst Alt